Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego / kościół
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21:46 godz : min o 14:44
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 14:46
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 3 | 14:48
| Czapliniecka / LO | 4 | 14:50
| Szpital / krańcówka | 5 | 14:51
| Czapliniecka / Grabowa | 6 | 14:52
| Cegielniana /Czapliniecka | 7 | 14:53
| Cegielniana / działki | 8 | 14:54
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 9 | 14:55
| Pabianicka / Cegielniana | 10 | 14:56
| Pabianicka / rondo | 11 | 14:58
| Sienkiewicza | 12 | 14:59
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 13 | 15:00
| Kwiatowa | 14 | 15:02
| Dąbrowskiego | 15 | 15:04
| 1 Maja / hala sportowa | 16 | 15:06
| Staszica / os. Słoneczne | 17 | 15:08
| Budryka / szkoła | 18 | 15:10
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 22:12 godz : min o 15:10
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:10
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 15:12
| Lipowa / rondo | 3 | 15:14
| Czapliniecka / rondo | 4 | 15:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 5 | 15:16
| Czapliniecka / LO | 6 | 15:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 22:16 godz : min o 15:14
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:14
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 15:16
| Lipowa / rondo | 3 | 15:18
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 15:20
| 1 Maja / Komenda Policji | 5 | 15:22
| 1 Maja / hala sportowa | 6 | 15:23
| Staszica / 1 Maja | 7 | 15:24
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 15:25
| Plac Wolności | 9 | 15:26
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 10 | 15:27
| Sienkiewicza | 11 | 15:28
| Pabianicka / Starostwo | 12 | 15:29
| Mielczarskiego | 13 | 15:30
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 14 | 15:31
| Czapliniecka / LO | 15 | 15:33
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 23:01 godz : min o 15:59
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:59
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 16:00
| Lipowa / rondo | 3 | 16:03
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 16:04
| 1 Maja / Komenda Policji | 5 | 16:07
| 1 Maja / hala sportowa | 6 | 16:08
| Staszica / 1 Maja | 7 | 16:08
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 16:10
| Plac Wolności | 9 | 16:11
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 10 | 16:12
| Sienkiewicza | 11 | 16:13
| Pabianicka / Starostwo | 12 | 16:14
| Mielczarskiego | 13 | 16:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 14 | 16:16
| Czapliniecka / LO | 15 | 16:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 23:36 godz : min o 16:34
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:34
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 16:36
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 3 | 16:38
| Czapliniecka / LO | 4 | 16:40
| Szpital / krańcówka | 5 | 16:41
| Czapliniecka / Grabowa | 6 | 16:42
| Cegielniana /Czapliniecka | 7 | 16:43
| Cegielniana / działki | 8 | 16:44
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 9 | 16:45
| Pabianicka / Cegielniana | 10 | 16:46
| Pabianicka / rondo | 11 | 16:48
| Sienkiewicza | 12 | 16:49
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 13 | 16:50
| Kwiatowa | 14 | 16:52
| Dąbrowskiego | 15 | 16:54
| 1 Maja / hala sportowa | 16 | 16:56
| Staszica / os. Słoneczne | 17 | 16:58
| Budryka / szkoła | 18 | 17:00
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 06 min o 17:04
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:04
| Wyszyńskiego / kościół | 2 | 17:06
| Lipowa / rondo | 3 | 17:08
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 17:10
| 1 Maja / Komenda Policji | 5 | 17:12
| 1 Maja / hala sportowa | 6 | 17:13
| Staszica / 1 Maja | 7 | 17:14
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 17:15
| Plac Wolności | 9 | 17:16
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 10 | 17:17
| Sienkiewicza | 11 | 17:18
| Pabianicka / Starostwo | 12 | 17:19
| Mielczarskiego | 13 | 17:20
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 14 | 17:21
| Czapliniecka / LO | 15 | 17:23
| Szpital / krańcówka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |