Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:41 godz : min o 05:51
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:51
| Chopina | 2 | 05:53
| Harcerska Rogatka | 3 | 05:55
| Górnośląska Polna | 4 | 05:57
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 05:59
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 06:00
| Podmiejska Rondo | 7 | 06:01
| Podmiejska Widok | 8 | 06:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 06:04
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 06:05
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 06:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 06:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 13 | 06:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 14 | 06:11
| Korczak Słoneczny Stok | 15 | 06:12
| Korczak Poznańska | 16 | 06:13
| Poznańska Szpital | 17 | 06:15
| Poznańska Galeria | 18 | 06:16
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 06:17
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 02:47 godz : min o 05:57
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:57
| Chopina | 2 | 05:59
| Harcerska Rogatka | 3 | 06:01
| Lipowa | 4 | 06:02
| Legionów Handlowa | 5 | 06:04
| Legionów Polna | 6 | 06:06
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 06:08
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 06:09
| Podmiejska Rondo | 9 | 06:11
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 06:12
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 06:13
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 06:16
| Al. Woj. Pol. Skoda | 13 | 06:18
| Wrocławska Sąsiedzka | 14 | 06:19
| Wrocławska Nosków | 15 | 06:20
| Wrocławska NŻ | 16 | 06:21
| Wrocławska Agroma | 17 | 06:23
| Wrocławska Elmet | 18 | 06:25
| Szczypiorno NS | 19 | 06:26
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 20 | 06:28
| Skalmierzyce Starowiejska | 21 | 06:29
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 02:52 godz : min o 06:02
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:02
| Chopina | 2 | 06:04
| Harcerska Rogatka | 3 | 06:06
| Górnośląska Polna | 4 | 06:08
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 06:10
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 06:11
| Podmiejska Rondo | 7 | 06:12
| Podmiejska Widok | 8 | 06:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 06:15
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 06:16
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 06:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 06:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:10 godz : min o 06:20
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:20
| Chopina | 2 | 06:22
| Harcerska Rogatka | 3 | 06:24
| Lipowa | 4 | 06:25
| Legionów Handlowa | 5 | 06:28
| Polna Legionów | 6 | 06:30
| Kresowa | 7 | 06:31
| Spółdzielcza | 8 | 06:32
| Tatrzańska Karpacka | 9 | 06:33
| Grunwaldzka Karpacka | 10 | 06:34
| Grunwaldzka Torowa | 11 | 06:36
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 06:38
| Podmiejska Rondo | 13 | 06:40
| Podmiejska Widok | 14 | 06:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 06:43
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 06:44
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 06:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 06:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:11 godz : min o 06:21
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:21
| Chopina | 2 | 06:23
| Harcerska Rogatka | 3 | 06:25
| Górnośląska Polna | 4 | 06:27
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 06:29
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 06:30
| Podmiejska Rondo | 7 | 06:31
| Podmiejska Widok | 8 | 06:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 06:34
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 06:35
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 06:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 06:38
| Szapocznikow Dobrzecka | 13 | 06:40
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 14 | 06:41
| Korczak Słoneczny Stok | 15 | 06:42
| Korczak Poznańska | 16 | 06:43
| Poznańska Szpital | 17 | 06:45
| Poznańska Galeria | 18 | 06:46
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 06:47
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 03:12 godz : min o 06:22
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22
| Chopina | 2 | 06:24
| Harcerska Rogatka | 3 | 06:26
| Górnośląska Polna | 4 | 06:28
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 06:30
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 06:31
| Podmiejska Rondo | 7 | 06:33
| Podmiejska Widok | 8 | 06:35
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 06:36
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 06:37
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 06:38
| Wojciechowskiego | 12 | 06:39
| Armii Krajowej | 13 | 06:40
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 14 | 06:41
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 15 | 06:45
| Rozwojowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |