Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Jana Pawła II
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06:57 godz : min o 12:31
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:31
| Plac Jana Pawła II | 2 | 12:34
| Niemojowskich WORD | 3 | 12:35
| Niemojowskich Szkoła | 4 | 12:36
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 5 | 12:37
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 6 | 12:38
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 07:00 godz : min o 12:34
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:34
| Plac Jana Pawła II | 2 | 12:36
| Warszawska Niemojowskich | 3 | 12:37
| Warszawska Moniuszki | 4 | 12:38
| Warszawska Lecznica | 5 | 12:39
| Warszawska Schronisko | 6 | 12:41
| Botaniczna | 7 | 12:42
| Borkowska Działki | 8 | 12:43
| Borkowska | 9 | 12:44
| Skarszewska Topolowa | 10 | 12:45
| Skarszewska Gdyńska | 11 | 12:46
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 07:04 godz : min o 12:38
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 2 | 12:40
| 3-go Maja | 3 | 12:43
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 07:04 godz : min o 12:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 2 | 12:39
| Babina | 3 | 12:40
| Nowy Rynek Babina | 4 | 12:41
| Babina Wodna | 5 | 12:42
| Chopina | 6 | 12:44
| Harcerska Rogatka | 7 | 12:46
| Górnośląska Polna | 8 | 12:48
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 12:50
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 12:51
| Podmiejska Rondo | 11 | 12:52
| Podmiejska Widok | 12 | 12:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 12:55
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 12:56
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 12:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 12:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 07:07 godz : min o 12:41
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:41
| Plac Jana Pawła II | 2 | 12:43
| Toruńska Gdańska | 3 | 12:44
| Pucka Szpital | 4 | 12:45
| Stawiszyńska Skarszewska | 5 | 12:46
| Żołnierska | 6 | 12:47
| Tuwima | 7 | 12:48
| Tuwima POM | 8 | 12:49
| Żeromskiego | 9 | 12:50
| Morelowa Stawiszyńska | 10 | 12:51
| Stawiszyńska Długa | 11 | 12:53
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 07:08 godz : min o 12:42
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:42
| Plac Jana Pawła II | 2 | 12:44
| Łódzka Warszawska | 3 | 12:46
| Łódzka OSRiR | 4 | 12:47
| Łódzka Sportowa | 5 | 12:48
| Łódzka Miła | 6 | 12:49
| Łódzka Tyniec | 7 | 12:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 8 | 12:53
| Łódzka Lubelska | 9 | 12:54
| Łódzka Winiary | 10 | 12:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 11 | 12:57
| Połaniecka | 12 | 12:58
| Chocimska | 13 | 13:00
| Lubelska Winiary | 14 | 13:01
| Leśna | 15 | 13:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |