Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Rondo
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:34 godz : min o 12:08
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:08
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:10
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:12
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 12:14
| Górnośląska Polna | 5 | 12:16
| Górnośląska Rogatka | 6 | 12:18
| Chopina | 7 | 12:19
| Parczewskiego Wodna | 8 | 12:20
| Parczewskiego | 9 | 12:22
| Plac Jana Pawła II | 10 | 12:24
| Łódzka Warszawska | 11 | 12:26
| Łódzka OSRiR | 12 | 12:27
| Łódzka Sportowa | 13 | 12:28
| Łódzka Miła | 14 | 12:29
| Łódzka Tyniec | 15 | 12:31
| Łódzka Winiary Fabryka | 16 | 12:33
| Łódzka Lubelska | 17 | 12:34
| Łódzka Winiary | 18 | 12:35
| Łódzka Okrąglicka | 19 | 12:36
| Zduny | 20 | 12:38
| Opatówek Dróżnik | 21 | 12:40
| Opatówek Hellena | 22 | 12:41
| Opatówek Szkoła | 23 | 12:42
| Opatówek |
|
|
|
za: 19:34 godz : min o 12:08
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:08
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:11
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 19:38 godz : min o 12:12
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:12
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:14
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:16
| Serbinowska Młynarska | 4 | 12:19
| Widok Mickiewicza | 5 | 12:20
| Dobrzecka Mickiewicza | 6 | 12:23
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 12:25
| Harcerska | 8 | 12:27
| Chopina | 9 | 12:28
| Parczewskiego Wodna | 10 | 12:29
| Parczewskiego | 11 | 12:31
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:34
| Niemojowskich WORD | 13 | 12:35
| Niemojowskich Szkoła | 14 | 12:36
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 15 | 12:37
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 16 | 12:38
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 19:40 godz : min o 12:14
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:14
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:16
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:18
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 12:20
| Legionów Polna | 5 | 12:21
| Legionów Handlowa | 6 | 12:22
| Ułańska | 7 | 12:24
| Bankowa | 8 | 12:26
| Sukiennicza | 9 | 12:27
| Plac Jana Pawła II | 10 | 12:29
| 3-go Maja | 11 | 12:31
| Nowy Rynek Chopina | 12 | 12:33
| Chopina | 13 | 12:35
| Harcerska | 14 | 12:37
| Poznańska Wojska Polskiego | 15 | 12:38
| Poznańska Szpital | 16 | 12:40
| Poznańska Galeria | 17 | 12:41
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 18 | 12:42
| Poznańska Kampus | 19 | 12:44
| Kolonia Kościelna Wieś | 20 | 12:45
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 19:43 godz : min o 12:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:17
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:19
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:21
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 12:23
| Górnośląska Polna | 5 | 12:25
| Górnośląska Rogatka | 6 | 12:27
| Chopina | 7 | 12:28
| Parczewskiego Wodna | 8 | 12:29
| Parczewskiego | 9 | 12:30
| Plac Jana Pawła II | 10 | 12:32
| Sukiennicza | 11 | 12:34
| Częstochowska Teatr | 12 | 12:35
| Częstochowska Inkubator | 13 | 12:37
| Częstochowska Rypinek | 14 | 12:38
| Częstochowska Kalmedica | 15 | 12:39
| Częstochowska Szkoła | 16 | 12:41
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 12:42
| Częstochowska WSK | 18 | 12:43
| Częstochowska Elektryczna | 19 | 12:45
| Częstochowska Giełda | 20 | 12:47
| Rzymska Piwonice | 21 | 12:49
| Rzymska Celtycka | 22 | 12:51
| Rzymska Romańska | 23 | 12:52
| Romańska Wenedów | 24 | 12:54
| Romańska Szkoła | 25 | 12:56
| Romańska Pętla | 26 | 12:57
| Zachodnia Celtycka | 27 | 12:58
| Zachodnia | 28 | 12:59
| Zachodnia Działki | 29 | 13:01
| Obozowa Pętla | 30 | 13:02
| Obozowa Wega | 31 | 13:03
| Obozowa Centrozłom | 32 | 13:04
| Obozowa Przychodnia | 33 | 13:06
| Górnośląska Galeria Amber | 34 | 13:07
| Podmiejska Rondo | 35 | 13:08
| Podmiejska Widok | 36 | 13:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 37 | 13:11
| Wyszyńskiego Kościół | 38 | 13:12
| Wyszyńskiego Arena | 39 | 13:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 40 | 13:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 19:47 godz : min o 12:21
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:21
| Podmiejska Rondo | 2 | 12:23
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 12:25
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 12:27
| Legionów Polna | 5 | 12:28
| Legionów Handlowa | 6 | 12:29
| Nowy Świat Ułańska | 7 | 12:31
| Nowy Świat Rogatka | 8 | 12:34
| Chopina | 9 | 12:35
| Parczewskiego Wodna | 10 | 12:36
| Parczewskiego | 11 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:40
| 3-go Maja | 13 | 12:43
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |