Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Handlowa
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:02 godz : min o 11:48
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:48
| Legionów Handlowa | 2 | 11:49
| Ułańska | 3 | 11:51
| Bankowa | 4 | 11:53
| Sukiennicza | 5 | 11:55
| Plac Jana Pawła II | 6 | 11:57
| Łódzka Warszawska | 7 | 11:59
| Łódzka OSRiR | 8 | 12:00
| Łódzka Sportowa | 9 | 12:01
| Łódzka Miła | 10 | 12:02
| Łódzka Tyniec | 11 | 12:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 12:06
| Łódzka Lubelska | 13 | 12:07
| Łódzka Winiary | 14 | 12:08
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 12:10
| Połaniecka | 16 | 12:11
| Chocimska | 17 | 12:13
| Lubelska Winiary | 18 | 12:14
| Leśna | 19 | 12:15
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 20:04 godz : min o 11:50
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:50
| Legionów Handlowa | 2 | 11:51
| Nowy Świat Ułańska | 3 | 11:53
| Nowy Świat Rogatka | 4 | 11:56
| Chopina | 5 | 11:57
| Parczewskiego Wodna | 6 | 11:58
| Parczewskiego | 7 | 11:59
| Plac Jana Pawła II | 8 | 12:01
| 3-go Maja | 9 | 12:04
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 20:26 godz : min o 12:12
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:12
| Legionów Handlowa | 2 | 12:13
| Ułańska | 3 | 12:15
| Bankowa | 4 | 12:17
| Sukiennicza | 5 | 12:19
| Plac Jana Pawła II | 6 | 12:21
| Toruńska Gdańska | 7 | 12:22
| Pucka Szpital | 8 | 12:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 12:24
| Żołnierska | 10 | 12:25
| Tuwima | 11 | 12:26
| Tuwima POM | 12 | 12:27
| Żeromskiego | 13 | 12:29
| Staffa | 14 | 12:30
| Długa Stawiszyńska | 15 | 12:32
| Długa | 16 | 12:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 20:44 godz : min o 12:30
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:30
| Legionów Handlowa | 2 | 12:31
| Ułańska | 3 | 12:33
| Bankowa | 4 | 12:35
| Sukiennicza | 5 | 12:36
| Plac Jana Pawła II | 6 | 12:38
| 3-go Maja | 7 | 12:40
| Nowy Rynek Chopina | 8 | 12:42
| Chopina | 9 | 12:44
| Harcerska | 10 | 12:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 11 | 12:47
| Poznańska Szpital | 12 | 12:49
| Poznańska Galeria | 13 | 12:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 14 | 12:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 20:49 godz : min o 12:35
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:35
| Legionów Handlowa | 2 | 12:36
| Nowy Świat Ułańska | 3 | 12:38
| Nowy Świat Rogatka | 4 | 12:41
| Chopina | 5 | 12:42
| Parczewskiego Wodna | 6 | 12:43
| Nowy Rynek Tęcza | 7 | 12:46
| Majkowska Medix | 8 | 12:47
| Długosza | 9 | 12:49
| Złota Haft | 10 | 12:51
| Złota Działki | 11 | 12:52
| Bażancia PUK | 12 | 12:53
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 21:02 godz : min o 12:48
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:48
| Legionów Handlowa | 2 | 12:49
| Ułańska | 3 | 12:51
| Bankowa | 4 | 12:53
| Sukiennicza | 5 | 12:55
| Plac Jana Pawła II | 6 | 12:57
| Łódzka Warszawska | 7 | 12:59
| Łódzka OSRiR | 8 | 13:00
| Łódzka Sportowa | 9 | 13:01
| Łódzka Miła | 10 | 13:02
| Łódzka Tyniec | 11 | 13:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 13:06
| Łódzka Lubelska | 13 | 13:07
| Łódzka Winiary | 14 | 13:08
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 13:10
| Połaniecka | 16 | 13:11
| Chocimska | 17 | 13:13
| Lubelska Winiary | 18 | 13:14
| Leśna | 19 | 13:15
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |