Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Rondo
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:46 godz : min o 13:21
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 13:23
| Podmiejska Rondo | 3 | 13:25
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 13:27
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 13:29
| Legionów Polna | 6 | 13:30
| Legionów Handlowa | 7 | 13:31
| Ułańska | 8 | 13:33
| Bankowa | 9 | 13:35
| Sukiennicza | 10 | 13:36
| Plac Jana Pawła II | 11 | 13:38
| 3-go Maja | 12 | 13:40
| Nowy Rynek Chopina | 13 | 13:42
| Chopina | 14 | 13:44
| Harcerska | 15 | 13:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 16 | 13:47
| Poznańska Szpital | 17 | 13:49
| Poznańska Galeria | 18 | 13:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 13:51
| Poznańska Kampus | 20 | 13:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 21 | 13:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 18:06 godz : min o 13:41
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:41
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 13:43
| Podmiejska Rondo | 3 | 13:45
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 13:49
| Legionów Polna | 6 | 13:50
| Legionów Handlowa | 7 | 13:51
| Nowy Świat Ułańska | 8 | 13:53
| Nowy Świat Rogatka | 9 | 13:56
| Chopina | 10 | 13:57
| Parczewskiego Wodna | 11 | 13:58
| Parczewskiego | 12 | 13:59
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:01
| 3-go Maja | 14 | 14:04
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 18:12 godz : min o 13:47
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 13:49
| Podmiejska Rondo | 3 | 13:51
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 13:52
| Serbinowska Młynarska | 5 | 13:55
| Widok Mickiewicza | 6 | 13:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 7 | 13:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 8 | 14:00
| Harcerska | 9 | 14:02
| Chopina | 10 | 14:03
| Parczewskiego Wodna | 11 | 14:04
| Parczewskiego | 12 | 14:05
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:07
| Niemojowskich WORD | 14 | 14:08
| Niemojowskich Szkoła | 15 | 14:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 16 | 14:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 17 | 14:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 18:46 godz : min o 14:21
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:23
| Podmiejska Rondo | 3 | 14:25
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 14:27
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 14:29
| Legionów Polna | 6 | 14:30
| Legionów Handlowa | 7 | 14:31
| Ułańska | 8 | 14:33
| Bankowa | 9 | 14:35
| Sukiennicza | 10 | 14:36
| Plac Jana Pawła II | 11 | 14:38
| 3-go Maja | 12 | 14:40
| Nowy Rynek Chopina | 13 | 14:42
| Chopina | 14 | 14:44
| Harcerska | 15 | 14:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 16 | 14:47
| Poznańska Szpital | 17 | 14:49
| Poznańska Galeria | 18 | 14:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 14:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 19:12 godz : min o 14:47
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:49
| Podmiejska Rondo | 3 | 14:51
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 14:52
| Serbinowska Młynarska | 5 | 14:55
| Widok Mickiewicza | 6 | 14:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 7 | 14:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 8 | 15:00
| Harcerska | 9 | 15:02
| Chopina | 10 | 15:03
| Parczewskiego Wodna | 11 | 15:04
| Parczewskiego | 12 | 15:05
| Plac Jana Pawła II | 13 | 15:07
| Niemojowskich WORD | 14 | 15:08
| Niemojowskich Szkoła | 15 | 15:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 16 | 15:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 17 | 15:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 19:46 godz : min o 15:21
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 15:23
| Podmiejska Rondo | 3 | 15:25
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 15:27
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 15:29
| Legionów Polna | 6 | 15:30
| Legionów Handlowa | 7 | 15:31
| Ułańska | 8 | 15:33
| Bankowa | 9 | 15:35
| Sukiennicza | 10 | 15:36
| Plac Jana Pawła II | 11 | 15:38
| 3-go Maja | 12 | 15:40
| Nowy Rynek Chopina | 13 | 15:42
| Chopina | 14 | 15:44
| Harcerska | 15 | 15:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 16 | 15:47
| Poznańska Szpital | 17 | 15:49
| Poznańska Galeria | 18 | 15:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 19 | 15:51
| Poznańska Kampus | 20 | 15:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 21 | 15:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |