Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska / Szkolna TE
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:24 godz : min o 20:10
Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:10
| Łaska / Szkolna TE | 2 | 20:12
| Łaska/Piwna | 3 | 20:15
| Plac Wolności I | 4 | 20:17
| Sieradzka / Mostowa | 5 | 20:18
| Intermarche |
|
|
|
za: 04:39 godz : min o 20:25
Dworcowa Kilińskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:25
| Łaska / Szkolna TE | 2 | 20:27
| Łaska/Piwna | 3 | 20:30
| Plac Wolności I | 4 | 20:31
| Szadkowska I Łódzka | 5 | 20:32
| Szadkowska / Skłodowska | 6 | 20:33
| Dworcowa Kilińskiego |
|
|
|
za: 04:59 godz : min o 20:45
Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:45
| Łaska / Szkolna TE | 2 | 20:47
| Łaska/Piwna | 3 | 20:50
| Plac Wolności I | 4 | 20:51
| Dąbrowskiego Szpital | 5 | 20:52
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 6 | 20:53
| Szadkowska / Skłodowska | 7 | 20:54
| Dworzec PKP | 8 | 20:58
| Intermarche |
|
|
|
za: 05:38 godz : min o 21:24
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:24
| Łaska / Szkolna TE | 2 | 21:26
| Łaska/Piwna | 3 | 21:29
| Plac Wolności I | 4 | 21:30
| Dąbrowskiego Szpital | 5 | 21:31
| Łódzka / Klilińskiego | 6 | 21:33
| Kilińskiego/Szkoła | 7 | 21:35
| Dworzec PKP | 8 | 21:37
| Spacerowa / Zwoltex | 9 | 21:38
| Spacerowa Policja | 10 | 21:40
| Przemysłowa/Zielonogórska | 11 | 21:41
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 05:47 godz : min o 21:33
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:33
| Łaska / Szkolna TE | 2 | 21:35
| Łaska/Piwna | 3 | 21:37
| Plac Wolności II | 4 | 21:39
| Sieradzka / KEN | 5 | 21:40
| Sieradzka / Mostowa | 6 | 21:42
| Czechy gr. Miasta | 7 | 21:43
| Czechy skręt | 8 | 21:44
| Czechy skrzyż. Sklep | 9 | 21:45
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 10 | 21:47
| Grabowiec | 11 | 21:49
| Stawiszcze | 12 | 21:51
| Stawiszcze zajazd | 13 | 21:53
| Męcka Wola | 14 | 21:55
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 15 | 21:57
| Sienkiewicza IV | 16 | 21:58
| Sienkiewicza III | 17 | 21:59
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 18 | 22:00
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 19 | 22:03
| Sieradz J.Pawła II PKS | 20 | 22:04
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 21 | 22:06
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 22 | 22:07
| | 23 | 22:08
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 24 | 22:08
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 05:57 godz : min o 21:43
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:43
| Łaska / Szkolna TE | 2 | 21:45
| Łaska/Piwna | 3 | 21:48
| Plac Wolności I | 4 | 21:49
| Szadkowska I Łódzka | 5 | 21:50
| Szadkowska / Skłodowska | 6 | 21:51
| Dworzec PKP | 7 | 21:53
| Szadkowska / Zwoltex | 8 | 21:54
| Przemysłowa / Szadkowska | 9 | 21:55
| Przemysłowa II Długa | 10 | 21:56
| Przemysłowa/Zielonogórska | 11 | 21:57
| Długa pętla Wola |
|
Powrót | | Następne dojazdy |