Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czapliniecka / ZSP - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 14:13
Czyżewskiego / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:13
| Czapliniecka / ZSP | 2 | 14:15
| Aleja Włókniarzy / stacja paliw | 3 | 14:17
| Sienkiewicza | 4 | 14:18
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 5 | 14:19
| Kwiatowa | 6 | 14:21
| Dąbrowskiego | 7 | 14:23
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 14:24
| Staszica / Czyżewskiego | 9 | 14:25
| Olsztyńska / Wspólna | 10 | 14:26
| Olsztyńska / Mazowiecka | 11 | 14:27
| Warszawska | 12 | 14:28
| Słoneczna / Popiełuszki | 13 | 14:29
| Słoneczna / Żytnia | 14 | 14:31
| Czyżewskiego / Chmielowskiego | 15 | 14:32
| Czyżewskiego / Kasztanowa | 16 | 14:33
| Czyżewskiego / Jutrzenki | 17 | 14:34
| Czyżewskiego / Wspólna | 18 | 14:35
| Czyżewskiego / pętla |
|
|
|
za: 14 min o 14:16
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16
| Czapliniecka / ZSP | 2 | 14:18
| Aleja Włókniarzy / stacja paliw | 3 | 14:20
| Sienkiewicza | 4 | 14:21
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 5 | 14:23
| Kwiatowa | 6 | 14:24
| 1 Maja / przychodnia | 7 | 14:25
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 8 | 14:26
| Wojska Polskiego / rondo | 9 | 14:27
| Wojska Polskiego / Edwardów | 10 | 14:28
| Wojska Polskiego / blok 201 | 11 | 14:30
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 14:31
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 13 | 14:33
| Aleja Jana Pawła II | 14 | 14:35
| Zamoście | 15 | 14:37
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 14 min o 14:16
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16
| Czapliniecka / ZSP | 2 | 14:18
| Czapliniecka / Włókniarzy | 3 | 14:20
| Mielczarskiego | 4 | 14:23
| Sienkiewicza | 5 | 14:24
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 6 | 14:25
| Plac Wolności | 7 | 14:26
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 8 | 14:27
| Staszica / 1 Maja | 9 | 14:28
| 1 Maja / stadion | 10 | 14:30
| 1 Maja / przychodnia | 11 | 14:32
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 12 | 14:34
| Lipowa / rondo | 13 | 14:35
| Wyszyńskiego / kościół | 14 | 14:36
| Wyszyńskiego / Sercańska | 15 | 14:37
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 16 | 14:38
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 17 | 14:39
| Wojska Polskiego / wiadukt | 18 | 14:41
| Wojska Polskiego / Zamoście | 19 | 14:42
| | 20 | 14:43
| | 21 | 14:44
| | 22 | 14:45
| | 23 | 14:46
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 36 min o 14:38
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:38
| Czapliniecka / ZSP | 2 | 14:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 3 | 14:41
| Czapliniecka / rondo | 4 | 14:43
| Lipowa / rondo | 5 | 14:45
| Lipowa / park | 6 | 14:46
| Lipowa / Grażyny | 7 | 14:47
| Lipowa / Ludwikowska | 8 | 14:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 39 min o 14:41
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41
| Czapliniecka / ZSP | 2 | 14:43
| Czapliniecka / Włókniarzy | 3 | 14:44
| Czapliniecka / rondo | 4 | 14:46
| Lipowa / rondo | 5 | 14:48
| Wyszyńskiego / kościół | 6 | 14:49
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 14:50
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 14:51
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 14:53
| Armii Krajowej / stacja paliw | 10 | 14:54
| Armii Krajowej / Kolejowa | 11 | 14:55
| Staszica / Budryka | 12 | 14:56
| Budryka / szkoła | 13 | 14:57
| Budryka / Szafirowa | 14 | 14:58
| Budryka / Topazowa | 15 | 14:59
| św. Faustyny Kowalskiej | 16 | 15:00
| Staszica / 1 Maja | 17 | 15:02
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 18 | 15:04
| Dąbrowskiego | 19 | 15:06
| Kwiatowa | 20 | 15:07
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 21 | 15:08
| Sienkiewicza | 22 | 15:09
| Aleja Włókniarzy | 23 | 15:11
| Czapliniecka / LO | 24 | 15:13
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 41 min o 14:43
Nowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:43
| Czapliniecka / ZSP | 2 | 14:45
| Czapliniecka / Włókniarzy | 3 | 14:46
| Czapliniecka / rondo | 4 | 14:48
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 14:50
| 1 Maja / Komenda Policji | 6 | 14:52
| Dąbrowskiego | 7 | 14:54
| Kwiatowa | 8 | 14:55
| Plac Wolności | 9 | 14:56
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 10 | 14:58
| Staszica / Czyżewskiego | 11 | 15:00
| Sienkiewicza / os. Żołnierzy POW | 12 | 15:03
| Piłsudskiego / Polna | 13 | 15:06
| Piłsudskiego / Nowa | 14 | 15:08
| Dolna I | 15 | 15:09
| Dolna II | 16 | 15:10
| Nowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |