Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kwiatowa - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 14:51
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:51
| Kwiatowa | 2 | 14:53
| Dąbrowskiego | 3 | 14:55
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 4 | 14:57
| Staszica / 1 Maja | 5 | 14:58
| św. Faustyny Kowalskiej | 6 | 14:59
| Budryka / Szmaragdowa | 7 | 15:01
| Budryka / pętla | 8 | 15:02
| Budryka / Mioceńska | 9 | 15:03
| Staszica / rondo | 10 | 15:04
| Armii Krajowej / Kolejowa | 11 | 15:07
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 12 | 15:08
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 13 | 15:09
| Wyszyńskiego / Sercańska | 14 | 15:10
| Wyszyńskiego / kościół | 15 | 15:12
| Lipowa / rondo | 16 | 15:14
| Czapliniecka / rondo | 17 | 15:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 18 | 15:16
| Czapliniecka / LO | 19 | 15:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 09 min o 15:00
Budryka / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:00
| Kwiatowa | 2 | 15:02
| Dąbrowskiego | 3 | 15:04
| 1 Maja / hala sportowa | 4 | 15:06
| Staszica / os. Słoneczne | 5 | 15:08
| Budryka / szkoła | 6 | 15:10
| Budryka / pętla |
|
|
|
za: 32 min o 15:23
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23
| Kwiatowa | 2 | 15:24
| 1 Maja / przychodnia | 3 | 15:25
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 15:26
| Wojska Polskiego / rondo | 5 | 15:27
| Wojska Polskiego / Edwardów | 6 | 15:28
| Wojska Polskiego / blok 201 | 7 | 15:30
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 8 | 15:31
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 15:33
| Aleja Jana Pawła II | 10 | 15:35
| Zamoście | 11 | 15:37
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 32 min o 15:23
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23
| Kwiatowa | 2 | 15:25
| Dąbrowskiego | 3 | 15:27
| 1 Maja / przychodnia | 4 | 15:29
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 15:30
| Czapliniecka / rondo | 6 | 15:31
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 7 | 15:33
| Czapliniecka / LO | 8 | 15:35
| Szpital / krańcówka | 9 | 15:37
| Czapliniecka / ZSP | 10 | 15:39
| Czapliniecka / Włókniarzy | 11 | 15:40
| Czapliniecka / rondo | 12 | 15:41
| Wojska Polskiego / rondo | 13 | 15:42
| Wojska Polskiego / Edwardów | 14 | 15:43
| Wojska Polskiego / blok 201 | 15 | 15:44
| Wojska Polskiego / wiadukt | 16 | 15:45
| Przemysłowa / PKS | 17 | 15:46
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 43 min o 15:34
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34
| Kwiatowa | 2 | 15:36
| Dąbrowskiego | 3 | 15:38
| 1 Maja / hala sportowa | 4 | 15:40
| Staszica / os. Słoneczne | 5 | 15:41
| Staszica / rondo | 6 | 15:42
| Goetla | 7 | 15:44
| Piotrkowska / Zdzieszulice Górne | 8 | 15:46
| Piotrkowska / Zdzieszulice Dolne | 9 | 15:48
| Piotrkowska | 10 | 15:50
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 48 min o 15:39
Czyżewskiego / pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39
| Kwiatowa | 2 | 15:41
| Dąbrowskiego | 3 | 15:43
| Czyżewskiego / os. Żołnierzy POW | 4 | 15:44
| Staszica / Czyżewskiego | 5 | 15:45
| Olsztyńska / Wspólna | 6 | 15:46
| Olsztyńska / Mazowiecka | 7 | 15:47
| Warszawska | 8 | 15:48
| Słoneczna / Popiełuszki | 9 | 15:49
| Słoneczna / Żytnia | 10 | 15:51
| Czyżewskiego / Chmielowskiego | 11 | 15:52
| Czyżewskiego / Kasztanowa | 12 | 15:53
| Czyżewskiego / Jutrzenki | 13 | 15:54
| Czyżewskiego / Wspólna | 14 | 15:55
| Czyżewskiego / pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |