Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dąbrowskiego - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 25 min o 14:54
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:54
| Dąbrowskiego | 2 | 14:56
| Kwiatowa | 3 | 14:57
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 4 | 14:58
| Sienkiewicza | 5 | 14:59
| Aleja Włókniarzy | 6 | 15:01
| Czapliniecka / LO | 7 | 15:03
| Szpital / krańcówka | 8 | 15:05
| Czapliniecka / ZSP | 9 | 15:07
| Czapliniecka / Włókniarzy | 10 | 15:08
| Czapliniecka / rondo | 11 | 15:09
| Wojska Polskiego / rondo | 12 | 15:10
| Wojska Polskiego / Edwardów | 13 | 15:11
| Wojska Polskiego / blok 201 | 14 | 15:12
| Wojska Polskiego / wiadukt | 15 | 15:13
| Przemysłowa / PKS | 16 | 15:14
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 35 min o 15:04
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:04
| Dąbrowskiego | 2 | 15:06
| Kwiatowa | 3 | 15:07
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 4 | 15:08
| Sienkiewicza | 5 | 15:09
| Aleja Włókniarzy | 6 | 15:11
| Czapliniecka / LO | 7 | 15:13
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 56 min o 15:25
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:25
| Dąbrowskiego | 2 | 15:27
| 1 Maja / przychodnia | 3 | 15:29
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 15:30
| Czapliniecka / rondo | 5 | 15:31
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 6 | 15:33
| Czapliniecka / LO | 7 | 15:35
| Szpital / krańcówka | 8 | 15:37
| Czapliniecka / ZSP | 9 | 15:39
| Czapliniecka / Włókniarzy | 10 | 15:40
| Czapliniecka / rondo | 11 | 15:41
| Wojska Polskiego / rondo | 12 | 15:42
| Wojska Polskiego / Edwardów | 13 | 15:43
| Wojska Polskiego / blok 201 | 14 | 15:44
| Wojska Polskiego / wiadukt | 15 | 15:45
| Przemysłowa / PKS | 16 | 15:46
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 15:37
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37
| Dąbrowskiego | 2 | 15:39
| Kwiatowa | 3 | 15:40
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 4 | 15:42
| Sienkiewicza | 5 | 15:43
| Pabianicka / rondo | 6 | 15:44
| Pabianicka / Cegielniana | 7 | 15:45
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 8 | 15:46
| Cegielniana / działki | 9 | 15:47
| Cegielniana/Czapliniecka | 10 | 15:48
| Czapliniecka / Grabowa | 11 | 15:49
| Szpital / krańcówka | 12 | 15:50
| Czapliniecka / ZSP | 13 | 15:52
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 14 | 15:54
| Wyszyńskiego / kościół | 15 | 15:55
| Wyszyńskiego / Sercańska | 16 | 15:56
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 17 | 15:57
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 18 | 15:58
| Wojska Polskiego / wiadukt | 19 | 15:59
| Przemysłowa / PKS | 20 | 16:00
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 01:21 godz : min o 15:50
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:50
| Dąbrowskiego | 2 | 15:52
| Kwiatowa | 3 | 15:53
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 4 | 15:54
| Sienkiewicza | 5 | 15:55
| Aleja Włókniarzy | 6 | 15:57
| Czapliniecka / LO | 7 | 15:59
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 01:55 godz : min o 16:24
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:24
| Dąbrowskiego | 2 | 16:26
| Kwiatowa | 3 | 16:27
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 4 | 16:28
| Sienkiewicza | 5 | 16:30
| Pabianicka / rondo | 6 | 16:31
| Pabianicka / Cegielniana | 7 | 16:32
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 8 | 16:33
| Cegielniana / działki | 9 | 16:34
| Cegielniana/Czapliniecka | 10 | 16:35
| Czapliniecka / Grabowa | 11 | 16:37
| Szpital / krańcówka | 12 | 16:38
| Czapliniecka / ZSP | 13 | 16:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 14 | 16:41
| Czapliniecka / rondo | 15 | 16:43
| Lipowa / rondo | 16 | 16:45
| Lipowa / park | 17 | 16:46
| Lipowa / Grażyny | 18 | 16:47
| Lipowa / Ludwikowska | 19 | 16:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
Powrót | | Następne dojazdy |