Najbliższe odjazdy
Przystanek: Budryka / Mioceńska - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13 min o 19:32
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:32
| Budryka / Mioceńska | 2 | 19:33
| Staszica / rondo | 3 | 19:34
| Armii Krajowej / Kolejowa | 4 | 19:38
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 19:40
| Przemysłowa / PKS | 6 | 19:41
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 59 min o 20:18
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:18
| Budryka / Mioceńska | 2 | 20:20
| Staszica / św. Faustyny Kowalskiej | 3 | 20:22
| 1 Maja / stadion | 4 | 20:24
| Dąbrowskiego | 5 | 20:26
| Kwiatowa | 6 | 20:27
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 7 | 20:28
| Sienkiewicza | 8 | 20:30
| Pabianicka / rondo | 9 | 20:31
| Pabianicka / Cegielniana | 10 | 20:32
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 11 | 20:33
| Cegielniana / działki | 12 | 20:34
| Cegielniana/Czapliniecka | 13 | 20:35
| Czapliniecka / Grabowa | 14 | 20:37
| Szpital / krańcówka | 15 | 20:38
| Czapliniecka / ZSP | 16 | 20:40
| Czapliniecka / Włókniarzy | 17 | 20:41
| Czapliniecka / rondo | 18 | 20:43
| Lipowa / rondo | 19 | 20:45
| Lipowa / park | 20 | 20:46
| Lipowa / Grażyny | 21 | 20:47
| Lipowa / Ludwikowska | 22 | 20:48
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 01:03 godz : min o 20:22
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:22
| Budryka / Mioceńska | 2 | 20:23
| Staszica / rondo | 3 | 20:24
| Armii Krajowej / Kolejowa | 4 | 20:28
| Wojska Polskiego / wiadukt | 5 | 20:30
| Przemysłowa / PKS | 6 | 20:31
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 21:17
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:17
| Budryka / Mioceńska | 2 | 21:19
| Staszica / św. Faustyny Kowalskiej | 3 | 21:20
| 1 Maja / stadion | 4 | 21:22
| Dąbrowskiego | 5 | 21:24
| Kwiatowa | 6 | 21:25
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 7 | 21:27
| Sienkiewicza | 8 | 21:28
| Pabianicka / rondo | 9 | 21:29
| Pabianicka / Cegielniana | 10 | 21:30
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 11 | 21:31
| Cegielniana / działki | 12 | 21:32
| Cegielniana/Czapliniecka | 13 | 21:33
| Czapliniecka / Grabowa | 14 | 21:34
| Szpital / krańcówka | 15 | 21:35
| Czapliniecka / ZSP | 16 | 21:37
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 17 | 21:39
| Wyszyńskiego / kościół | 18 | 21:40
| Wyszyńskiego / Sercańska | 19 | 21:41
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 20 | 21:42
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 21 | 21:43
| Wojska Polskiego / wiadukt | 22 | 21:44
| Przemysłowa / PKS | 23 | 21:45
| Przemysłowa / Batis |
|
Powrót | | Następne dojazdy |