Najbliższe odjazdy
Przystanek: Staszica / 1 Maja - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 14:57
Szpital / krańcówka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:57
| Staszica / 1 Maja | 2 | 14:58
| św. Faustyny Kowalskiej | 3 | 14:59
| Budryka / Szmaragdowa | 4 | 15:01
| Budryka / pętla | 5 | 15:02
| Budryka / Mioceńska | 6 | 15:03
| Staszica / rondo | 7 | 15:04
| Armii Krajowej / Kolejowa | 8 | 15:07
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 15:08
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 10 | 15:09
| Wyszyńskiego / Sercańska | 11 | 15:10
| Wyszyńskiego / kościół | 12 | 15:12
| Lipowa / rondo | 13 | 15:14
| Czapliniecka / rondo | 14 | 15:15
| Czapliniecka / Mielczarskiego | 15 | 15:16
| Czapliniecka / LO | 16 | 15:18
| Szpital / krańcówka |
|
|
|
za: 20 min o 15:17
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17
| Staszica / 1 Maja | 2 | 15:18
| 1 Maja / stadion | 3 | 15:20
| 1 Maja / przychodnia | 4 | 15:22
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 15:24
| Lipowa / rondo | 6 | 15:25
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 15:26
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 15:27
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 15:28
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 10 | 15:29
| Wojska Polskiego / wiadukt | 11 | 15:31
| Wojska Polskiego / Zamoście | 12 | 15:32
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 50 min o 15:47
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:47
| Staszica / 1 Maja | 2 | 15:48
| św. Faustyny Kowalskiej | 3 | 15:49
| Budryka / Szmaragdowa | 4 | 15:51
| Budryka / pętla | 5 | 15:52
| Budryka / Mioceńska | 6 | 15:53
| Staszica / rondo | 7 | 15:54
| Armii Krajowej / Kolejowa | 8 | 15:58
| Wojska Polskiego / wiadukt | 9 | 16:00
| Przemysłowa / PKS | 10 | 16:00
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 15:57
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:57
| Staszica / 1 Maja | 2 | 15:58
| 1 Maja / stadion | 3 | 16:00
| 1 Maja / przychodnia | 4 | 16:02
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 16:04
| Lipowa / rondo | 6 | 16:04
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 16:06
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 16:07
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 16:08
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 10 | 16:08
| Wojska Polskiego / wiadukt | 11 | 16:11
| Wojska Polskiego / Zamoście | 12 | 16:12
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 16:47
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:47
| Staszica / 1 Maja | 2 | 16:48
| 1 Maja / stadion | 3 | 16:50
| 1 Maja / przychodnia | 4 | 16:52
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 16:54
| Lipowa / rondo | 6 | 16:55
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 16:56
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 16:57
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 16:58
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 10 | 16:59
| Wojska Polskiego / wiadukt | 11 | 17:00
| Wojska Polskiego / Zamoście | 12 | 17:02
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 03:05 godz : min o 18:02
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:02
| Staszica / 1 Maja | 2 | 18:03
| 1 Maja / stadion | 3 | 18:04
| 1 Maja / przychodnia | 4 | 18:07
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 5 | 18:08
| Lipowa / rondo | 6 | 18:10
| Wyszyńskiego / kościół | 7 | 18:11
| Wyszyńskiego / Sercańska | 8 | 18:12
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 9 | 18:13
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 10 | 18:14
| Wojska Polskiego / wiadukt | 11 | 18:16
| Wojska Polskiego / Zamoście | 12 | 18:17
| Rynek Grocholski |
|
Powrót | | Następne dojazdy |