Najbliższe odjazdy
Przystanek: Złota Haft - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 27 min o 15:24
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:24
| Złota Haft | 2 | 15:26
| Długosza | 3 | 15:28
| Majkowska Medix | 4 | 15:31
| Nowy Rynek Chopina | 5 | 15:33
| Chopina | 6 | 15:35
| Harcerska Rogatka | 7 | 15:37
| Lipowa | 8 | 15:38
| Legionów Handlowa | 9 | 15:42
| Polna Legionów | 10 | 15:44
| Kresowa | 11 | 15:45
| Spółdzielcza | 12 | 15:46
| Tatrzańska Karpacka | 13 | 15:47
| Grunwaldzka Karpacka | 14 | 15:48
| Grunwaldzka Torowa | 15 | 15:50
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 15:52
| Podmiejska Rondo | 17 | 15:54
| Podmiejska Widok | 18 | 15:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 15:57
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 15:58
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 16:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 16:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 30 min o 15:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27
| Złota Haft | 2 | 15:29
| Długosza | 3 | 15:31
| Majkowska Medix | 4 | 15:33
| Al. Woj. Pol. Mazurska | 5 | 15:34
| Al. Woj. Pol. Wodna | 6 | 15:37
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 15:39
| Al. Woj. Pol. Widok | 8 | 15:40
| Al. Woj. Pol. Serbinowska | 9 | 15:41
| Podmiejska Widok | 10 | 15:43
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 15:44
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 15:45
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 15:47
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 15:48
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 35 min o 15:32
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:32
| Złota Haft | 2 | 15:34
| Długosza | 3 | 15:36
| Majkowska Medix | 4 | 15:39
| 3-go Maja | 5 | 15:41
| Babina | 6 | 15:42
| Nowy Rynek Babina | 7 | 15:44
| Babina Wodna | 8 | 15:46
| Chopina | 9 | 15:48
| Harcerska Rogatka | 10 | 15:50
| Lipowa | 11 | 15:51
| Legionów Handlowa | 12 | 15:54
| Legionów Polna | 13 | 15:57
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 15:59
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 16 | 16:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 17 | 16:04
| Al. Woj. Pol. STW | 18 | 16:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 19 | 16:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 20 | 16:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 21 | 16:11
| Wrocławska Nosków | 22 | 16:12
| Wrocławska NŻ | 23 | 16:13
| Wrocławska Agroma | 24 | 16:15
| Wrocławska Elmet | 25 | 16:17
| Szczypiorno NS | 26 | 16:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 27 | 16:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 28 | 16:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 16:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:14
| Złota Haft | 2 | 16:16
| Długosza | 3 | 16:18
| Majkowska Medix | 4 | 16:21
| Nowy Rynek Chopina | 5 | 16:23
| Chopina | 6 | 16:25
| Harcerska Rogatka | 7 | 16:27
| Lipowa | 8 | 16:28
| Legionów Handlowa | 9 | 16:32
| Polna Legionów | 10 | 16:34
| Kresowa | 11 | 16:35
| Spółdzielcza | 12 | 16:36
| Tatrzańska Karpacka | 13 | 16:37
| Grunwaldzka Karpacka | 14 | 16:38
| Grunwaldzka Torowa | 15 | 16:40
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 16:42
| Podmiejska Rondo | 17 | 16:44
| Podmiejska Widok | 18 | 16:46
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 16:47
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 16:48
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 16:50
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 16:51
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:20 godz : min o 16:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:17
| Złota Haft | 2 | 16:19
| Długosza | 3 | 16:21
| Majkowska Medix | 4 | 16:23
| Al. Woj. Pol. Mazurska | 5 | 16:24
| Al. Woj. Pol. Wodna | 6 | 16:27
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 16:29
| Al. Woj. Pol. Widok | 8 | 16:30
| Al. Woj. Pol. Serbinowska | 9 | 16:31
| Podmiejska Widok | 10 | 16:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 16:34
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 16:35
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 16:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 16:38
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 16:32
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:32
| Złota Haft | 2 | 16:34
| Długosza | 3 | 16:36
| Majkowska Medix | 4 | 16:39
| 3-go Maja | 5 | 16:41
| Babina | 6 | 16:42
| Nowy Rynek Babina | 7 | 16:44
| Babina Wodna | 8 | 16:46
| Chopina | 9 | 16:48
| Harcerska Rogatka | 10 | 16:50
| Lipowa | 11 | 16:51
| Legionów Handlowa | 12 | 16:54
| Legionów Polna | 13 | 16:57
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 16:59
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 16 | 17:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 17 | 17:04
| Al. Woj. Pol. STW | 18 | 17:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 19 | 17:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 20 | 17:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 21 | 17:11
| Wrocławska Nosków | 22 | 17:12
| Wrocławska NŻ | 23 | 17:13
| Wrocławska Agroma | 24 | 17:15
| Wrocławska Elmet | 25 | 17:17
| Szczypiorno NS | 26 | 17:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 27 | 17:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 28 | 17:21
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |