Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podmiejska Widok - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 06:25
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:25
| Podmiejska Widok | 2 | 06:26
| Podmiejska Wyszyńskiego | 3 | 06:28
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 4 | 06:29
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 06:30
| Korczak Poznańska | 6 | 06:31
| Poznańska Wojska Polskiego | 7 | 06:35
| Harcerska | 8 | 06:37
| Chopina | 9 | 06:38
| Parczewskiego Wodna | 10 | 06:40
| Parczewskiego | 11 | 06:42
| Plac Jana Pawła II | 12 | 06:44
| Toruńska Gdańska | 13 | 06:45
| Pucka Szpital | 14 | 06:46
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 06:47
| Żołnierska | 16 | 06:48
| Tuwima | 17 | 06:49
| Tuwima POM | 18 | 06:50
| Żeromskiego | 19 | 06:52
| Morelowa Stawiszyńska | 20 | 06:53
| Stawiszyńska Długa | 21 | 06:55
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 11 min o 06:27
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27
| Podmiejska Widok | 2 | 06:28
| Podmiejska Wyszyńskiego | 3 | 06:30
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 4 | 06:33
| Poznańska Szpital | 5 | 06:34
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 06:38
| Harcerska | 7 | 06:40
| Chopina | 8 | 06:41
| Parczewskiego Wodna | 9 | 06:43
| Parczewskiego | 10 | 06:45
| Plac Jana Pawła II | 11 | 06:47
| Warszawska Niemojowskich | 12 | 06:48
| Warszawska Moniuszki | 13 | 06:49
| Warszawska Lecznica | 14 | 06:50
| Warszawska Schronisko | 15 | 06:52
| Botaniczna | 16 | 06:53
| Borkowska Działki | 17 | 06:54
| Borkowska | 18 | 06:55
| Skarszewska Topolowa | 19 | 06:56
| Skarszewska Gdyńska | 20 | 06:57
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 15 min o 06:31
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31
| Podmiejska Widok | 2 | 06:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 06:34
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 06:35
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 06:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 06:38
| Szapocznikow Dobrzecka | 7 | 06:40
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 8 | 06:41
| Korczak Słoneczny Stok | 9 | 06:42
| Korczak Poznańska | 10 | 06:43
| Poznańska Szpital | 11 | 06:45
| Poznańska Galeria | 12 | 06:46
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 13 | 06:47
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 17 min o 06:33
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33
| Podmiejska Widok | 2 | 06:35
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 06:36
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 06:37
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 06:38
| Wojciechowskiego | 6 | 06:39
| Armii Krajowej | 7 | 06:40
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 8 | 06:41
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 9 | 06:45
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 22 min o 06:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38
| Podmiejska Widok | 2 | 06:40
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 06:41
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 06:42
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 06:44
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 06:45
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 24 min o 06:40
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:40
| Podmiejska Widok | 2 | 06:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 3 | 06:43
| Wyszyńskiego Kościół | 4 | 06:44
| Wyszyńskiego Arena | 5 | 06:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 6 | 06:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |