Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zachodnia
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 35 min o 12:58
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:58
| Zachodnia | 2 | 12:59
| Zachodnia Działki | 3 | 13:01
| Obozowa Pętla | 4 | 13:02
| Obozowa Wega | 5 | 13:03
| Obozowa Centrozłom | 6 | 13:04
| Obozowa Przychodnia | 7 | 13:06
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:07
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:08
| Podmiejska Widok | 10 | 13:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:11
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:12
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:21 godz : min o 13:44
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44
| Zachodnia | 2 | 13:45
| Zachodnia Działki | 3 | 13:47
| Obozowa Pętla | 4 | 13:48
| Obozowa Wega | 5 | 13:49
| Obozowa Centrozłom | 6 | 13:50
| Obozowa Przychodnia | 7 | 13:52
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01:48 godz : min o 14:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:11
| Zachodnia | 2 | 14:12
| Zachodnia Działki | 3 | 14:14
| Obozowa Pętla | 4 | 14:15
| Obozowa Wega | 5 | 14:16
| Obozowa Centrozłom | 6 | 14:17
| Obozowa Przychodnia | 7 | 14:19
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 14:21
| Podmiejska Rondo | 9 | 14:23
| Podmiejska Widok | 10 | 14:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 14:26
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 14:27
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 14:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 14:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:39 godz : min o 15:02
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:02
| Zachodnia | 2 | 15:03
| Zachodnia Działki | 3 | 15:05
| Obozowa Pętla | 4 | 15:06
| Obozowa Wega | 5 | 15:07
| Obozowa Centrozłom | 6 | 15:08
| Obozowa Przychodnia | 7 | 15:10
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 15:12
| Podmiejska Rondo | 9 | 15:14
| Podmiejska Widok | 10 | 15:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 15:17
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 15:18
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 15:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 15:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:11 godz : min o 15:34
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34
| Zachodnia | 2 | 15:35
| Zachodnia Działki | 3 | 15:37
| Obozowa Pętla | 4 | 15:38
| Obozowa Wega | 5 | 15:39
| Obozowa Centrozłom | 6 | 15:40
| Obozowa Przychodnia | 7 | 15:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 03:39 godz : min o 16:02
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:02
| Zachodnia | 2 | 16:03
| Zachodnia Działki | 3 | 16:04
| Obozowa Pętla | 4 | 16:06
| Obozowa Wega | 5 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 6 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 7 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 9 | 16:14
| Podmiejska Widok | 10 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |