Najbliższe odjazdy
Przystanek: Parczewskiego Wodna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 09:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:28
| Parczewskiego Wodna | 2 | 09:29
| Parczewskiego | 3 | 09:30
| Plac Jana Pawła II | 4 | 09:32
| Sukiennicza | 5 | 09:34
| Częstochowska Teatr | 6 | 09:35
| Częstochowska Inkubator | 7 | 09:37
| Częstochowska Rypinek | 8 | 09:38
| Częstochowska Kalmedica | 9 | 09:39
| Częstochowska Szkoła | 10 | 09:41
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 09:42
| Częstochowska WSK | 12 | 09:43
| Częstochowska Elektryczna | 13 | 09:45
| Częstochowska Giełda | 14 | 09:47
| Rzymska Piwonice | 15 | 09:49
| Rzymska Celtycka | 16 | 09:51
| Rzymska Romańska | 17 | 09:52
| Romańska Wenedów | 18 | 09:54
| Romańska Szkoła | 19 | 09:56
| Romańska Pętla | 20 | 09:57
| Zachodnia Celtycka | 21 | 09:58
| Zachodnia | 22 | 09:59
| Zachodnia Działki | 23 | 10:01
| Obozowa Pętla | 24 | 10:02
| Obozowa Wega | 25 | 10:03
| Obozowa Centrozłom | 26 | 10:04
| Obozowa Przychodnia | 27 | 10:06
| Górnośląska Galeria Amber | 28 | 10:07
| Podmiejska Rondo | 29 | 10:08
| Podmiejska Widok | 30 | 10:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 31 | 10:11
| Wyszyńskiego Kościół | 32 | 10:12
| Wyszyńskiego Arena | 33 | 10:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 34 | 10:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04 min o 09:28
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:28
| Parczewskiego Wodna | 2 | 09:29
| Parczewskiego | 3 | 09:31
| Plac Jana Pawła II | 4 | 09:34
| Niemojowskich WORD | 5 | 09:35
| Niemojowskich Szkoła | 6 | 09:36
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 7 | 09:37
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 8 | 09:38
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 11 min o 09:35
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:35
| Parczewskiego Wodna | 2 | 09:36
| Parczewskiego | 3 | 09:38
| Plac Jana Pawła II | 4 | 09:40
| 3-go Maja | 5 | 09:43
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 14 min o 09:38
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:38
| Parczewskiego Wodna | 2 | 09:39
| Parczewskiego | 3 | 09:41
| Plac Jana Pawła II | 4 | 09:43
| Toruńska Gdańska | 5 | 09:44
| Pucka Szpital | 6 | 09:45
| Stawiszyńska Skarszewska | 7 | 09:46
| Żołnierska | 8 | 09:47
| Tuwima | 9 | 09:48
| Tuwima POM | 10 | 09:49
| Żeromskiego | 11 | 09:50
| Morelowa Stawiszyńska | 12 | 09:51
| Stawiszyńska Długa | 13 | 09:53
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 16 min o 09:40
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:40
| Parczewskiego Wodna | 2 | 09:41
| Parczewskiego | 3 | 09:42
| Plac Jana Pawła II | 4 | 09:44
| Sukiennicza | 5 | 09:46
| Częstochowska Teatr | 6 | 09:47
| Częstochowska Inkubator | 7 | 09:49
| Częstochowska Rypinek | 8 | 09:50
| Częstochowska Kalmedica | 9 | 09:51
| Częstochowska Szkoła | 10 | 09:53
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 09:54
| Częstochowska WSK | 12 | 09:55
| Częstochowska Elektryczna | 13 | 09:56
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 18 min o 09:42
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:42
| Parczewskiego Wodna | 2 | 09:43
| Parczewskiego | 3 | 09:45
| Plac Jana Pawła II | 4 | 09:47
| Łódzka Warszawska | 5 | 09:49
| Łódzka OSRiR | 6 | 09:50
| Łódzka Sportowa | 7 | 09:51
| Łódzka Miła | 8 | 09:52
| Łódzka Tyniec | 9 | 09:54
| Łódzka Winiary Fabryka | 10 | 09:56
| Łódzka Lubelska | 11 | 09:57
| Łódzka Winiary | 12 | 09:58
| Kołobrzeska Okrąglicka | 13 | 10:00
| Połaniecka | 14 | 10:01
| Chocimska | 15 | 10:03
| Lubelska Winiary | 16 | 10:04
| Leśna | 17 | 10:05
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |