Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Przychodnia - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 11:44
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 11:46
| Podmiejska Widok | 3 | 11:48
| Podmiejska Rondo | 4 | 11:50
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 11:52
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 11:54
| Górnośląska Polna | 7 | 11:56
| Górnośląska Rogatka | 8 | 11:58
| Chopina | 9 | 11:59
| Parczewskiego Wodna | 10 | 12:00
| Parczewskiego | 11 | 12:01
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:03
| Łódzka Warszawska | 13 | 12:05
| Łódzka OSRiR | 14 | 12:06
| Łódzka Sportowa | 15 | 12:07
| Łódzka Miła | 16 | 12:08
| Łódzka Tyniec | 17 | 12:10
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 12:12
| Łódzka Lubelska | 19 | 12:13
| Łódzka Winiary | 20 | 12:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 12:16
| Połaniecka | 22 | 12:17
| Chocimska | 23 | 12:19
| Lubelska Winiary | 24 | 12:20
| Leśna | 25 | 12:21
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 12 min o 11:56
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 11:58
| Podmiejska Widok | 3 | 12:00
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:02
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 12:04
| Obozowa Przychodnia | 6 | 12:05
| Obozowa Centrozłom | 7 | 12:06
| Obozowa Wega | 8 | 12:07
| Obozowa Pętla | 9 | 12:09
| Zachodnia Działki | 10 | 12:10
| Zachodnia | 11 | 12:11
| Zachodnia Celtycka | 12 | 12:12
| Romańska Pętla | 13 | 12:14
| Romańska Szkoła | 14 | 12:16
| Romańska Wenedów | 15 | 12:17
| Rzymska Romańska | 16 | 12:19
| Rzymska Celtycka | 17 | 12:21
| Rzymska Piwonice | 18 | 12:22
| Częstochowska Giełda | 19 | 12:23
| Częstochowska WSK | 20 | 12:24
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 21 | 12:26
| Częstochowska Szkoła | 22 | 12:27
| Częstochowska Kalmedica | 23 | 12:28
| Częstochowska Rypinek | 24 | 12:29
| Częstochowska Inkubator | 25 | 12:30
| Częstochowska Teatr | 26 | 12:31
| Sukiennicza | 27 | 12:32
| Plac Jana Pawła II | 28 | 12:33
| Babina | 29 | 12:34
| Nowy Rynek Babina | 30 | 12:35
| Babina Wodna | 31 | 12:36
| Chopina | 32 | 12:38
| Harcerska Rogatka | 33 | 12:40
| Górnośląska Polna | 34 | 12:42
| Górnośląska Kaliniec | 35 | 12:44
| Górnośląska Galeria Amber | 36 | 12:45
| Podmiejska Rondo | 37 | 12:46
| Podmiejska Widok | 38 | 12:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 39 | 12:49
| Wyszyńskiego Kościół | 40 | 12:50
| Wyszyńskiego Arena | 41 | 12:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 42 | 12:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 12 min o 11:56
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 11:58
| Podmiejska Widok | 3 | 12:00
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:02
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 12:04
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 12:06
| Legionów Polna | 7 | 12:07
| Legionów Handlowa | 8 | 12:08
| Ułańska | 9 | 12:10
| Bankowa | 10 | 12:12
| Sukiennicza | 11 | 12:14
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:16
| Łódzka Warszawska | 13 | 12:18
| Łódzka OSRiR | 14 | 12:19
| Łódzka Sportowa | 15 | 12:20
| Łódzka Miła | 16 | 12:21
| Łódzka Tyniec | 17 | 12:23
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 12:25
| Łódzka Lubelska | 19 | 12:26
| Łódzka Winiary | 20 | 12:27
| Kołobrzeska Okrąglicka | 21 | 12:29
| Połaniecka | 22 | 12:30
| Chocimska | 23 | 12:32
| Lubelska Winiary | 24 | 12:33
| Leśna | 25 | 12:34
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 13 min o 11:57
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 11:59
| Podmiejska Widok | 3 | 12:01
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:03
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 12:05
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 12:07
| Górnośląska Polna | 7 | 12:09
| Górnośląska Rogatka | 8 | 12:11
| Chopina | 9 | 12:12
| Parczewskiego Wodna | 10 | 12:13
| Parczewskiego | 11 | 12:14
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:15
| Sukiennicza | 13 | 12:16
| Częstochowska Teatr | 14 | 12:17
| Częstochowska Inkubator | 15 | 12:19
| Częstochowska Rypinek | 16 | 12:20
| Częstochowska Kalmedica | 17 | 12:21
| Częstochowska Szkoła | 18 | 12:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 19 | 12:24
| Częstochowska WSK | 20 | 12:25
| Częstochowska Elektryczna | 21 | 12:26
| Księżnej Jolanty | 22 | 12:27
| Księżnej Jolanty Most | 23 | 12:29
| Starożytna Osadnicza | 24 | 12:31
| Starożytna Szałasowa | 25 | 12:32
| Starożytna Bizantyjska | 26 | 12:33
| Wolica Las | 27 | 12:35
| Borek I | 28 | 12:37
| |
|
|
|
za: 30 min o 12:14
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 12:16
| Podmiejska Widok | 3 | 12:18
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:20
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 12:22
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 12:24
| Górnośląska Polna | 7 | 12:26
| Górnośląska Rogatka | 8 | 12:28
| Chopina | 9 | 12:29
| Parczewskiego Wodna | 10 | 12:30
| Parczewskiego | 11 | 12:31
| Plac Jana Pawła II | 12 | 12:33
| Łódzka Warszawska | 13 | 12:35
| Łódzka OSRiR | 14 | 12:36
| Łódzka Sportowa | 15 | 12:37
| Łódzka Miła | 16 | 12:38
| Łódzka Tyniec | 17 | 12:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 18 | 12:42
| Łódzka Lubelska | 19 | 12:43
| Łódzka Winiary | 20 | 12:44
| Łódzka Okrąglicka | 21 | 12:45
| Zduny | 22 | 12:47
| Opatówek Dróżnik | 23 | 12:49
| Opatówek Hellena | 24 | 12:50
| Opatówek Szkoła | 25 | 12:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 35 min o 12:19
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 2 | 12:21
| Podmiejska Widok | 3 | 12:23
| Podmiejska Rondo | 4 | 12:25
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 12:27
| Grunwaldzka Torowa | 6 | 12:28
| Grunwaldzka Karpacka | 7 | 12:29
| Tatrzańska Karpacka | 8 | 12:30
| Tatrzańska Głogowska | 9 | 12:32
| Kresowa | 10 | 12:34
| Legionów Polna | 11 | 12:35
| Legionów Handlowa | 12 | 12:36
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 12:38
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 12:41
| Chopina | 15 | 12:42
| Parczewskiego Wodna | 16 | 12:43
| Nowy Rynek Tęcza | 17 | 12:46
| Majkowska Medix | 18 | 12:47
| Długosza | 19 | 12:49
| Złota Haft | 20 | 12:51
| Złota Działki | 21 | 12:52
| Bażancia PUK | 22 | 12:53
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |