Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Rogatka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 10:26
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:26
| Górnośląska Rogatka | 2 | 10:28
| Chopina | 3 | 10:29
| Parczewskiego Wodna | 4 | 10:30
| Parczewskiego | 5 | 10:31
| Plac Jana Pawła II | 6 | 10:33
| Łódzka Warszawska | 7 | 10:35
| Łódzka OSRiR | 8 | 10:36
| Łódzka Sportowa | 9 | 10:37
| Łódzka Miła | 10 | 10:38
| Łódzka Tyniec | 11 | 10:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 10:42
| Łódzka Lubelska | 13 | 10:43
| Łódzka Winiary | 14 | 10:44
| Łódzka Okrąglicka | 15 | 10:45
| Zduny | 16 | 10:47
| Opatówek Dróżnik | 17 | 10:49
| Opatówek Hellena | 18 | 10:50
| Opatówek Szkoła | 19 | 10:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 26 min o 10:44
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:44
| Górnośląska Rogatka | 2 | 10:46
| Chopina | 3 | 10:47
| Parczewskiego Wodna | 4 | 10:48
| Parczewskiego | 5 | 10:49
| Plac Jana Pawła II | 6 | 10:50
| Sukiennicza | 7 | 10:51
| Częstochowska Teatr | 8 | 10:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 10:54
| Częstochowska Rypinek | 10 | 10:55
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 10:56
| Częstochowska Szkoła | 12 | 10:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 10:59
| Częstochowska WSK | 14 | 11:00
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 11:01
| Księżnej Jolanty | 16 | 11:02
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 11:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 18 | 11:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 19 | 11:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 20 | 11:06
| Pokrzywnicka Tama | 21 | 11:07
| Szałe KTW | 22 | 11:08
| Szałe Przystań | 23 | 11:10
| Szałe Klub | 24 | 11:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 38 min o 10:56
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:56
| Górnośląska Rogatka | 2 | 10:58
| Chopina | 3 | 10:59
| Parczewskiego Wodna | 4 | 11:00
| Parczewskiego | 5 | 11:01
| Plac Jana Pawła II | 6 | 11:03
| Łódzka Warszawska | 7 | 11:05
| Łódzka OSRiR | 8 | 11:06
| Łódzka Sportowa | 9 | 11:07
| Łódzka Miła | 10 | 11:08
| Łódzka Tyniec | 11 | 11:10
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 11:12
| Łódzka Lubelska | 13 | 11:13
| Łódzka Winiary | 14 | 11:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 11:16
| Połaniecka | 16 | 11:17
| Chocimska | 17 | 11:19
| Lubelska Winiary | 18 | 11:20
| Leśna | 19 | 11:21
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 51 min o 11:09
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:09
| Górnośląska Rogatka | 2 | 11:11
| Chopina | 3 | 11:12
| Parczewskiego Wodna | 4 | 11:13
| Parczewskiego | 5 | 11:14
| Plac Jana Pawła II | 6 | 11:15
| Sukiennicza | 7 | 11:16
| Częstochowska Teatr | 8 | 11:17
| Częstochowska Inkubator | 9 | 11:19
| Częstochowska Rypinek | 10 | 11:20
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 11:21
| Częstochowska Szkoła | 12 | 11:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 11:24
| Częstochowska WSK | 14 | 11:25
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 11:26
| Częstochowska Giełda | 16 | 11:27
| Rzymska Piwonice | 17 | 11:29
| Rzymska Celtycka | 18 | 11:31
| Rzymska Romańska | 19 | 11:32
| Romańska Wenedów | 20 | 11:34
| Romańska Szkoła | 21 | 11:36
| Romańska Pętla | 22 | 11:37
| Zachodnia Celtycka | 23 | 11:38
| Zachodnia | 24 | 11:39
| Zachodnia Działki | 25 | 11:41
| Obozowa Pętla | 26 | 11:42
| Obozowa Wega | 27 | 11:43
| Obozowa Centrozłom | 28 | 11:44
| Obozowa Przychodnia | 29 | 11:46
| Górnośląska Galeria Amber | 30 | 11:47
| Podmiejska Rondo | 31 | 11:48
| Podmiejska Widok | 32 | 11:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 33 | 11:51
| Wyszyńskiego Kościół | 34 | 11:52
| Wyszyńskiego Arena | 35 | 11:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 36 | 11:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 11:26
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:26
| Górnośląska Rogatka | 2 | 11:28
| Chopina | 3 | 11:29
| Parczewskiego Wodna | 4 | 11:30
| Parczewskiego | 5 | 11:31
| Plac Jana Pawła II | 6 | 11:33
| Łódzka Warszawska | 7 | 11:35
| Łódzka OSRiR | 8 | 11:36
| Łódzka Sportowa | 9 | 11:37
| Łódzka Miła | 10 | 11:38
| Łódzka Tyniec | 11 | 11:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 11:42
| Łódzka Lubelska | 13 | 11:43
| Łódzka Winiary | 14 | 11:44
| Łódzka Okrąglicka | 15 | 11:45
| Zduny | 16 | 11:47
| Opatówek Dróżnik | 17 | 11:49
| Opatówek Hellena | 18 | 11:50
| Opatówek Szkoła | 19 | 11:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 01:26 godz : min o 11:44
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:44
| Górnośląska Rogatka | 2 | 11:46
| Chopina | 3 | 11:47
| Parczewskiego Wodna | 4 | 11:48
| Parczewskiego | 5 | 11:49
| Plac Jana Pawła II | 6 | 11:50
| Sukiennicza | 7 | 11:51
| Częstochowska Teatr | 8 | 11:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 11:54
| Częstochowska Rypinek | 10 | 11:55
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 11:56
| Częstochowska Szkoła | 12 | 11:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 11:59
| Częstochowska WSK | 14 | 12:00
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 12:01
| Księżnej Jolanty | 16 | 12:02
| Księżnej Jolanty Most | 17 | 12:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 18 | 12:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 19 | 12:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 20 | 12:06
| Pokrzywnicka Tama | 21 | 12:07
| Szałe KTW | 22 | 12:08
| Szałe Przystań | 23 | 12:10
| Szałe Klub | 24 | 12:11
| Szałe Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |