Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Kaliniec - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 10:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:30
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 10:32
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 10:33
| Podmiejska Rondo | 4 | 10:35
| Al. Woj. Pol. Rondo | 5 | 10:36
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 10:37
| Al. Woj. Pol. Big Star | 7 | 10:39
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 8 | 10:40
| Armii Krajowej | 9 | 10:41
| Wojciechowskiego | 10 | 10:42
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 10:43
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05 min o 10:34
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:34
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 10:36
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 10:37
| Podmiejska Rondo | 4 | 10:38
| Podmiejska Widok | 5 | 10:40
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 10:41
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 10:42
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 10:43
| Wojciechowskiego | 9 | 10:44
| Armii Krajowej | 10 | 10:45
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 11 | 10:46
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 12 | 10:50
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 07 min o 10:36
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:36
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 10:38
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 10:39
| Podmiejska Rondo | 4 | 10:40
| Podmiejska Widok | 5 | 10:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 10:43
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 10:44
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 10:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 10:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 10 min o 10:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:39
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 10:41
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 10:42
| Podmiejska Rondo | 4 | 10:43
| Podmiejska Widok | 5 | 10:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 10:46
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 10:47
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 10:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 10:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 18 min o 10:47
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:47
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 10:49
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 10:51
| Wrocławska Netland | 4 | 10:52
| Wrocławska KLA | 5 | 10:53
| Wrocławska Zachodnia | 6 | 10:56
| Al. Woj. Pol. Skoda | 7 | 10:59
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 8 | 11:00
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 9 | 11:01
| Armii Krajowej | 10 | 11:02
| Wojciechowskiego | 11 | 11:03
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 11:04
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 25 min o 10:54
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:54
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 10:56
| Górnośląska Galeria Amber | 3 | 10:57
| Podmiejska Rondo | 4 | 10:58
| Podmiejska Widok | 5 | 11:00
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 11:01
| Wyszyńskiego Kościół | 7 | 11:02
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 11:04
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 9 | 11:05
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |