Najbliższe odjazdy
Przystanek: Parczewskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 15:15
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Parczewskiego | 2 | 15:16
| Plac Jana Pawła II | 3 | 15:18
| Sukiennicza | 4 | 15:20
| Częstochowska Teatr | 5 | 15:22
| Częstochowska Inkubator | 6 | 15:24
| Częstochowska Rypinek | 7 | 15:25
| Częstochowska Kalmedica | 8 | 15:26
| Częstochowska Szkoła | 9 | 15:28
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 15:29
| Częstochowska WSK | 11 | 15:30
| Częstochowska Elektryczna | 12 | 15:31
| Księżnej Jolanty | 13 | 15:32
| Księżnej Jolanty Most | 14 | 15:34
| Starożytna Osadnicza | 15 | 15:36
| Starożytna Szałasowa | 16 | 15:37
| Starożytna Bizantyjska | 17 | 15:38
| Wolica Las | 18 | 15:40
| Borek I | 19 | 15:42
| |
|
|
|
za: 05 min o 15:20
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Parczewskiego | 2 | 15:21
| Plac Jana Pawła II | 3 | 15:23
| Sukiennicza | 4 | 15:25
| Bankowa | 5 | 15:27
| Legionów Handlowa | 6 | 15:30
| Legionów Polna | 7 | 15:33
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 15:35
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 15:37
| Podmiejska Rondo | 10 | 15:39
| Al. Woj. Pol. Rondo | 11 | 15:40
| Al. Woj. Pol. STW | 12 | 15:41
| Al. Woj. Pol. Big Star | 13 | 15:43
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 14 | 15:44
| Armii Krajowej | 15 | 15:45
| Wojciechowskiego | 16 | 15:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 15:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 07 min o 15:22
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:22
| Parczewskiego | 2 | 15:24
| Plac Jana Pawła II | 3 | 15:26
| Łódzka Warszawska | 4 | 15:28
| Łódzka OSRiR | 5 | 15:29
| Łódzka Sportowa | 6 | 15:30
| Łódzka Miła | 7 | 15:31
| Łódzka Tyniec | 8 | 15:33
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 15:35
| Łódzka Lubelska | 10 | 15:36
| Łódzka Winiary | 11 | 15:37
| Kołobrzeska Okrąglicka | 12 | 15:39
| Połaniecka | 13 | 15:40
| Chocimska | 14 | 15:42
| Lubelska Winiary | 15 | 15:43
| Leśna | 16 | 15:44
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 14 min o 15:29
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Parczewskiego | 2 | 15:30
| Plac Jana Pawła II | 3 | 15:32
| Sukiennicza | 4 | 15:34
| Częstochowska Teatr | 5 | 15:36
| Częstochowska Inkubator | 6 | 15:37
| Szlak Bursztynowy Nowy Świat | 7 | 15:38
| Szlak Bursztynowy Poliklinika | 8 | 15:39
| Szlak Bursztynowy Polna | 9 | 15:40
| Spółdzielcza | 10 | 15:41
| Tatrzańska Karpacka | 11 | 15:43
| Budowlanych | 12 | 15:45
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 15:46
| Częstochowska WSK | 14 | 15:47
| Częstochowska Elektryczna | 15 | 15:49
| Częstochowska Giełda | 16 | 15:51
| Rzymska Piwonice | 17 | 15:53
| Rzymska Celtycka | 18 | 15:55
| Rzymska Romańska | 19 | 15:56
| Romańska Wenedów | 20 | 15:58
| Romańska Szkoła | 21 | 16:00
| Romańska Pętla | 22 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 23 | 16:02
| Zachodnia | 24 | 16:03
| Zachodnia Działki | 25 | 16:04
| Obozowa Pętla | 26 | 16:06
| Obozowa Wega | 27 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 28 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 29 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 30 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 31 | 16:14
| Podmiejska Widok | 32 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 33 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 34 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 35 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 36 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 19 min o 15:34
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:34
| Parczewskiego | 2 | 15:36
| Plac Jana Pawła II | 3 | 15:38
| Łódzka Warszawska | 4 | 15:40
| Łódzka OSRiR | 5 | 15:41
| Łódzka Sportowa | 6 | 15:42
| Łódzka Miła | 7 | 15:43
| Łódzka Tyniec | 8 | 15:45
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 15:47
| Łódzka Lubelska | 10 | 15:48
| Łódzka Winiary | 11 | 15:49
| Łódzka Okrąglicka | 12 | 15:50
| Zduny | 13 | 15:52
| Opatówek Dróżnik | 14 | 15:54
| Opatówek Hellena | 15 | 15:55
| Opatówek Szkoła | 16 | 15:56
| Opatówek |
|
|
|
za: 22 min o 15:37
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37
| Parczewskiego | 2 | 15:39
| Plac Jana Pawła II | 3 | 15:41
| 3-go Maja | 4 | 15:44
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |