Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Tyniec - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 15:19
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19
| Łódzka Tyniec | 2 | 15:21
| Łódzka Miła | 3 | 15:22
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 4 | 15:24
| Niemojowskich Szkoła | 5 | 15:25
| Niemojowskich WORD | 6 | 15:29
| Plac Jana Pawła II | 7 | 15:31
| Sukiennicza | 8 | 15:33
| Bankowa | 9 | 15:35
| Nowy Świat Ułańska | 10 | 15:37
| Nowy Świat Rogatka | 11 | 15:40
| Chopina | 12 | 15:41
| Parczewskiego Wodna | 13 | 15:43
| Parczewskiego | 14 | 15:45
| Plac Jana Pawła II | 15 | 15:48
| Niemojowskich WORD | 16 | 15:49
| Niemojowskich Szkoła | 17 | 15:50
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 18 | 15:52
| Łódzka Miła | 19 | 15:54
| Rajskowska Dolna | 20 | 15:55
| Rajskowska Stolarska | 21 | 15:56
| Rajskowska Rzeczna | 22 | 15:57
| Rajskowska Saperska | 23 | 15:58
| Rajskowska Pętla |
|
|
|
za: 07 min o 15:20
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Łódzka Tyniec | 2 | 15:22
| Łódzka Miła | 3 | 15:23
| Łódzka OSRiR | 4 | 15:25
| Łódzka Warszawska | 5 | 15:29
| Plac Jana Pawła II | 6 | 15:31
| Sukiennicza | 7 | 15:33
| Bankowa | 8 | 15:35
| Legionów Handlowa | 9 | 15:38
| Legionów Polna | 10 | 15:41
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 15:43
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 15:45
| Podmiejska Rondo | 13 | 15:47
| Podmiejska Widok | 14 | 15:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 15:50
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 15:51
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 15:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 15:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15 min o 15:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:28
| Łódzka Tyniec | 2 | 15:30
| Łódzka Miła | 3 | 15:31
| Łódzka OSRiR | 4 | 15:33
| Łódzka Warszawska | 5 | 15:36
| Babina | 6 | 15:37
| Nowy Rynek Babina | 7 | 15:39
| Babina Wodna | 8 | 15:41
| Chopina | 9 | 15:43
| Harcerska Rogatka | 10 | 15:45
| Górnośląska Polna | 11 | 15:47
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 15:49
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 15:51
| Podmiejska Rondo | 14 | 15:53
| Podmiejska Widok | 15 | 15:55
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 15:56
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 15:57
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 15:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 16:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15 min o 15:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:28
| Łódzka Tyniec | 2 | 15:30
| Łódzka Miła | 3 | 15:31
| Łódzka OSRiR | 4 | 15:33
| Łódzka Warszawska | 5 | 15:36
| Babina | 6 | 15:38
| Nowy Rynek Chopina | 7 | 15:40
| Chopina | 8 | 15:42
| Harcerska Rogatka | 9 | 15:44
| Lipowa | 10 | 15:46
| Nowy Świat UAM | 11 | 15:47
| Częstochowska Rypinek | 12 | 15:48
| Kordeckiego | 13 | 15:50
| Polna Skalmierzycka | 14 | 15:51
| Kresowa | 15 | 15:52
| Spółdzielcza | 16 | 15:53
| Tatrzańska Karpacka | 17 | 15:54
| Grunwaldzka Karpacka | 18 | 15:55
| Grunwaldzka Torowa | 19 | 15:57
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 15:59
| Podmiejska Rondo | 21 | 16:00
| Podmiejska Widok | 22 | 16:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 16:04
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 16:04
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 16:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 16:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 27 min o 15:40
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40
| Łódzka Tyniec | 2 | 15:42
| Łódzka Miła | 3 | 15:43
| Łódzka OSRiR | 4 | 15:45
| Łódzka Warszawska | 5 | 15:48
| Babina | 6 | 15:49
| Nowy Rynek Babina | 7 | 15:51
| Babina Wodna | 8 | 15:53
| Chopina | 9 | 15:55
| Harcerska Rogatka | 10 | 15:57
| Górnośląska Polna | 11 | 15:59
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 16:00
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 16:03
| Podmiejska Rondo | 14 | 16:04
| Podmiejska Widok | 15 | 16:07
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 16:08
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 16:08
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 16:11
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 16:12
| Szapocznikow Dobrzecka | 20 | 16:14
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 21 | 16:16
| Korczak Słoneczny Stok | 22 | 16:17
| Korczak Poznańska | 23 | 16:18
| Poznańska Szpital | 24 | 16:20
| Poznańska Galeria | 25 | 16:21
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 26 | 16:22
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 37 min o 15:50
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:50
| Łódzka Tyniec | 2 | 15:52
| Łódzka Miła | 3 | 15:53
| Łódzka OSRiR | 4 | 15:55
| Łódzka Warszawska | 5 | 15:59
| Plac Jana Pawła II | 6 | 16:00
| Sukiennicza | 7 | 16:03
| Bankowa | 8 | 16:04
| Legionów Handlowa | 9 | 16:08
| Legionów Polna | 10 | 16:11
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 16:13
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 16:15
| Podmiejska Rondo | 13 | 16:17
| Podmiejska Widok | 14 | 16:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 16:20
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 16:21
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 16:23
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 16:24
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |