Najbliższe odjazdy
Przystanek: 3-go Maja - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 14:23
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:23
| 3-go Maja | 2 | 14:25
| Babina | 3 | 14:26
| Nowy Rynek Babina | 4 | 14:28
| Babina Wodna | 5 | 14:30
| Chopina | 6 | 14:32
| Harcerska Rogatka | 7 | 14:34
| Górnośląska Polna | 8 | 14:36
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 14:38
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 14:40
| Podmiejska Rondo | 11 | 14:42
| Podmiejska Widok | 12 | 14:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 14:45
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 14:46
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 14:47
| Wojciechowskiego | 16 | 14:48
| Armii Krajowej | 17 | 14:49
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 18 | 14:50
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 19 | 14:54
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 25 min o 14:39
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| 3-go Maja | 2 | 14:41
| Babina | 3 | 14:42
| Nowy Rynek Babina | 4 | 14:44
| Babina Wodna | 5 | 14:46
| Chopina | 6 | 14:48
| Harcerska Rogatka | 7 | 14:50
| Lipowa | 8 | 14:51
| Legionów Handlowa | 9 | 14:54
| Legionów Polna | 10 | 14:57
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 14:59
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 15:01
| Podmiejska Rondo | 13 | 15:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 15:04
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 15:05
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 15:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 15:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 15:11
| Wrocławska Nosków | 19 | 15:12
| Wrocławska NŻ | 20 | 15:13
| Wrocławska Agroma | 21 | 15:15
| Wrocławska Elmet | 22 | 15:17
| Szczypiorno NS | 23 | 15:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 15:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 15:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 55 min o 15:09
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09
| 3-go Maja | 2 | 15:11
| Babina | 3 | 15:12
| Nowy Rynek Babina | 4 | 15:14
| Babina Wodna | 5 | 15:16
| Chopina | 6 | 15:18
| Harcerska Rogatka | 7 | 15:20
| Lipowa | 8 | 15:21
| Legionów Handlowa | 9 | 15:24
| Legionów Polna | 10 | 15:27
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 15:29
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 15:31
| Podmiejska Rondo | 13 | 15:33
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 15:34
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 15:35
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 15:38
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 15:40
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 15:41
| Wrocławska Nosków | 19 | 15:42
| Wrocławska NŻ | 20 | 15:43
| Wrocławska Agroma | 21 | 15:45
| Wrocławska Elmet | 22 | 15:47
| Szczypiorno NS | 23 | 15:48
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 15:50
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 15:51
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 15:23
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23
| 3-go Maja | 2 | 15:25
| Babina | 3 | 15:26
| Nowy Rynek Babina | 4 | 15:28
| Babina Wodna | 5 | 15:30
| Chopina | 6 | 15:32
| Harcerska Rogatka | 7 | 15:34
| Górnośląska Polna | 8 | 15:36
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 15:38
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 15:40
| Podmiejska Rondo | 11 | 15:42
| Podmiejska Widok | 12 | 15:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 15:45
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 15:46
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 15:47
| Wojciechowskiego | 16 | 15:48
| Armii Krajowej | 17 | 15:49
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 18 | 15:50
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 19 | 15:54
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 15:39
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39
| 3-go Maja | 2 | 15:41
| Babina | 3 | 15:42
| Nowy Rynek Babina | 4 | 15:44
| Babina Wodna | 5 | 15:46
| Chopina | 6 | 15:48
| Harcerska Rogatka | 7 | 15:50
| Lipowa | 8 | 15:51
| Legionów Handlowa | 9 | 15:54
| Legionów Polna | 10 | 15:57
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 15:59
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 13 | 16:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 16:04
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 16:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 16:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 16:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 16:11
| Wrocławska Nosków | 19 | 16:12
| Wrocławska NŻ | 20 | 16:13
| Wrocławska Agroma | 21 | 16:15
| Wrocławska Elmet | 22 | 16:17
| Szczypiorno NS | 23 | 16:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 16:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 16:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 16:08
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:08
| 3-go Maja | 2 | 16:11
| Babina | 3 | 16:12
| Nowy Rynek Babina | 4 | 16:14
| Babina Wodna | 5 | 16:16
| Chopina | 6 | 16:18
| Harcerska Rogatka | 7 | 16:20
| Lipowa | 8 | 16:21
| Legionów Handlowa | 9 | 16:24
| Legionów Polna | 10 | 16:27
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 16:29
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 16:31
| Podmiejska Rondo | 13 | 16:33
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 16:34
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 16:35
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 16:38
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 16:40
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 16:41
| Wrocławska Nosków | 19 | 16:42
| Wrocławska NŻ | 20 | 16:43
| Wrocławska Agroma | 21 | 16:45
| Wrocławska Elmet | 22 | 16:47
| Szczypiorno NS | 23 | 16:48
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 16:50
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 16:51
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |