Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Kalmedica - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 11:20
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:20
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 11:21
| Częstochowska Szkoła | 3 | 11:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 11:24
| Częstochowska WSK | 5 | 11:25
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 11:26
| Księżnej Jolanty | 7 | 11:27
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 11:29
| Starożytna Osadnicza | 9 | 11:31
| Starożytna Szałasowa | 10 | 11:32
| Starożytna Bizantyjska | 11 | 11:33
| Wolica Las | 12 | 11:35
| Borek I | 13 | 11:37
| |
|
|
|
za: 26 min o 11:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:38
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 11:39
| Częstochowska Szkoła | 3 | 11:41
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 11:42
| Częstochowska WSK | 5 | 11:43
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 11:45
| Częstochowska Giełda | 7 | 11:47
| Rzymska Piwonice | 8 | 11:49
| Rzymska Celtycka | 9 | 11:51
| Rzymska Romańska | 10 | 11:52
| Romańska Wenedów | 11 | 11:54
| Romańska Szkoła | 12 | 11:56
| Romańska Pętla | 13 | 11:57
| Zachodnia Celtycka | 14 | 11:58
| Zachodnia | 15 | 11:59
| Zachodnia Działki | 16 | 12:01
| Obozowa Pętla | 17 | 12:02
| Obozowa Wega | 18 | 12:03
| Obozowa Centrozłom | 19 | 12:04
| Obozowa Przychodnia | 20 | 12:06
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 12:07
| Podmiejska Rondo | 22 | 12:08
| Podmiejska Widok | 23 | 12:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 12:11
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 12:12
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 12:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 12:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 38 min o 11:50
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:50
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 11:51
| Częstochowska Szkoła | 3 | 11:53
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 11:54
| Częstochowska WSK | 5 | 11:55
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 11:56
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 56 min o 12:08
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:08
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 12:09
| Częstochowska Szkoła | 3 | 12:11
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 12:12
| Częstochowska WSK | 5 | 12:13
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 12:14
| Księżnej Jolanty | 7 | 12:15
| Księżnej Jolanty Most | 8 | 12:16
| Pokrzywnicka Starożytna | 9 | 12:17
| Pokrzywnicka Pasterska | 10 | 12:18
| Pokrzywnicka Miodowa | 11 | 12:19
| Pokrzywnicka Tama | 12 | 12:20
| Szałe KTW | 13 | 12:21
| Szałe Przystań | 14 | 12:23
| Szałe Klub | 15 | 12:24
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 12:20
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:20
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 12:21
| Częstochowska Szkoła | 3 | 12:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 12:24
| Częstochowska WSK | 5 | 12:25
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 12:26
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 01:26 godz : min o 12:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:38
| Częstochowska Kalmedica | 2 | 12:39
| Częstochowska Szkoła | 3 | 12:41
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 12:42
| Częstochowska WSK | 5 | 12:43
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 12:45
| Częstochowska Giełda | 7 | 12:47
| Rzymska Piwonice | 8 | 12:49
| Rzymska Celtycka | 9 | 12:51
| Rzymska Romańska | 10 | 12:52
| Romańska Wenedów | 11 | 12:54
| Romańska Szkoła | 12 | 12:56
| Romańska Pętla | 13 | 12:57
| Zachodnia Celtycka | 14 | 12:58
| Zachodnia | 15 | 12:59
| Zachodnia Działki | 16 | 13:01
| Obozowa Pętla | 17 | 13:02
| Obozowa Wega | 18 | 13:03
| Obozowa Centrozłom | 19 | 13:04
| Obozowa Przychodnia | 20 | 13:06
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 13:07
| Podmiejska Rondo | 22 | 13:08
| Podmiejska Widok | 23 | 13:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 13:11
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 13:12
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 13:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 13:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |