Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska WSK - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 14:59
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:59
| Częstochowska WSK | 2 | 15:00
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 15:01
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 06 min o 15:01
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:01
| Częstochowska WSK | 2 | 15:02
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 15:03
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 18 min o 15:13
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:13
| Częstochowska WSK | 2 | 15:14
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 15:15
| Księżnej Jolanty | 4 | 15:16
| Księżnej Jolanty Most | 5 | 15:17
| Pokrzywnicka Starożytna | 6 | 15:18
| Pokrzywnicka Pasterska | 7 | 15:19
| Pokrzywnicka Miodowa | 8 | 15:20
| Pokrzywnicka Tama | 9 | 15:21
| Szałe KTW | 10 | 15:22
| Szałe Przystań | 11 | 15:24
| Szałe Klub | 12 | 15:25
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 23 min o 15:18
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Częstochowska WSK | 2 | 15:19
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 15:21
| Częstochowska Giełda | 4 | 15:23
| Rzymska Piwonice | 5 | 15:25
| Rzymska Celtycka | 6 | 15:27
| Rzymska Romańska | 7 | 15:28
| Romańska Wenedów | 8 | 15:30
| Romańska Szkoła | 9 | 15:32
| Romańska Pętla | 10 | 15:33
| Zachodnia Celtycka | 11 | 15:34
| Zachodnia | 12 | 15:35
| Zachodnia Działki | 13 | 15:37
| Obozowa Pętla | 14 | 15:38
| Obozowa Wega | 15 | 15:39
| Obozowa Centrozłom | 16 | 15:40
| Obozowa Przychodnia | 17 | 15:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 34 min o 15:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Częstochowska WSK | 2 | 15:30
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 15:31
| Księżnej Jolanty | 4 | 15:32
| Księżnej Jolanty Most | 5 | 15:34
| Starożytna Osadnicza | 6 | 15:36
| Starożytna Szałasowa | 7 | 15:37
| Starożytna Bizantyjska | 8 | 15:38
| Wolica Las | 9 | 15:40
| Borek I | 10 | 15:42
| |
|
|
|
za: 51 min o 15:46
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:46
| Częstochowska WSK | 2 | 15:47
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 15:49
| Częstochowska Giełda | 4 | 15:51
| Rzymska Piwonice | 5 | 15:53
| Rzymska Celtycka | 6 | 15:55
| Rzymska Romańska | 7 | 15:56
| Romańska Wenedów | 8 | 15:58
| Romańska Szkoła | 9 | 16:00
| Romańska Pętla | 10 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 11 | 16:02
| Zachodnia | 12 | 16:03
| Zachodnia Działki | 13 | 16:04
| Obozowa Pętla | 14 | 16:06
| Obozowa Wega | 15 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 16 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 17 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 18 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 19 | 16:14
| Podmiejska Widok | 20 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 21 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 22 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 23 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 24 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |