Najbliższe odjazdy
Przystanek: Księżnej Jolanty - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:10 godz : min o 05:34
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:34
| Księżnej Jolanty | 2 | 05:35
| Księżnej Jolanty Most | 3 | 05:37
| Starożytna Osadnicza | 4 | 05:39
| Starożytna Szałasowa | 5 | 05:40
| Starożytna Bizantyjska | 6 | 05:41
| Wolica Las | 7 | 05:43
| Borek I | 8 | 05:45
| |
|
|
|
za: 05:33 godz : min o 05:57
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:57
| Księżnej Jolanty | 2 | 05:58
| Księżnej Jolanty Most | 3 | 05:59
| Pokrzywnicka Starożytna | 4 | 06:00
| Pokrzywnicka Pasterska | 5 | 06:01
| Pokrzywnicka Miodowa | 6 | 06:02
| Pokrzywnicka Tama | 7 | 06:03
| Szałe KTW | 8 | 06:04
| Szałe Przystań | 9 | 06:06
| Szałe Klub | 10 | 06:07
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 06:15 godz : min o 06:39
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:39
| Księżnej Jolanty | 2 | 06:40
| Księżnej Jolanty Most | 3 | 06:42
| Starożytna Osadnicza | 4 | 06:44
| Starożytna Szałasowa | 5 | 06:45
| Starożytna Bizantyjska | 6 | 06:46
| Wolica Las | 7 | 06:48
| Borek I | 8 | 06:50
| |
|
|
|
za: 06:36 godz : min o 07:00
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:00
| Księżnej Jolanty | 2 | 07:01
| Księżnej Jolanty Most | 3 | 07:02
| Pokrzywnicka Starożytna | 4 | 07:03
| Pokrzywnicka Pasterska | 5 | 07:04
| Pokrzywnicka Miodowa | 6 | 07:05
| Pokrzywnicka Tama | 7 | 07:06
| Szałe KTW | 8 | 07:07
| Szałe Przystań | 9 | 07:09
| Szałe Klub | 10 | 07:10
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 07:21 godz : min o 07:45
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:45
| Księżnej Jolanty | 2 | 07:46
| Księżnej Jolanty Most | 3 | 07:48
| Starożytna Osadnicza | 4 | 07:50
| Starożytna Szałasowa | 5 | 07:51
| Starożytna Bizantyjska | 6 | 07:52
| Wolica Las | 7 | 07:54
| Borek I | 8 | 07:56
| |
|
|
|
za: 07:51 godz : min o 08:15
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:15
| Księżnej Jolanty | 2 | 08:16
| Księżnej Jolanty Most | 3 | 08:17
| Pokrzywnicka Starożytna | 4 | 08:18
| Pokrzywnicka Pasterska | 5 | 08:19
| Pokrzywnicka Miodowa | 6 | 08:20
| Pokrzywnicka Tama | 7 | 08:21
| Szałe KTW | 8 | 08:22
| Szałe Przystań | 9 | 08:24
| Szałe Klub | 10 | 08:25
| Szałe Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |