Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kolonia Skarszewek OSP - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16 min o 13:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:22
| Kolonia Skarszewek OSP | 2 | 13:23
| Długa | 3 | 13:25
| Długa Stawiszyńska | 4 | 13:26
| Staffa | 5 | 13:28
| Żeromskiego | 6 | 13:29
| Tuwima POM | 7 | 13:30
| Tuwima | 8 | 13:31
| Żołnierska | 9 | 13:33
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 13:34
| Pucka Szpital | 11 | 13:35
| Toruńska Gdańska | 12 | 13:37
| Plac Jana Pawła II | 13 | 13:39
| Sukiennicza | 14 | 13:40
| Bankowa | 15 | 13:42
| Legionów Handlowa | 16 | 13:45
| Legionów Polna | 17 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 13:49
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 13:51
| Wrocławska Netland | 20 | 13:52
| Wrocławska KLA | 21 | 13:53
| Wrocławska Zachodnia | 22 | 13:56
| Al. Woj. Pol. Skoda | 23 | 13:59
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 24 | 14:00
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 25 | 14:01
| Armii Krajowej | 26 | 14:02
| Wojciechowskiego | 27 | 14:03
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 14:04
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 46 min o 13:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:52
| Kolonia Skarszewek OSP | 2 | 13:53
| Długa | 3 | 13:55
| Długa Stawiszyńska | 4 | 13:56
| Staffa | 5 | 13:58
| Żeromskiego | 6 | 13:59
| Tuwima POM | 7 | 14:00
| Tuwima | 8 | 14:01
| Żołnierska | 9 | 14:03
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 14:04
| Pucka Szpital | 11 | 14:05
| Toruńska Gdańska | 12 | 14:08
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:10
| Sukiennicza | 14 | 14:12
| Bankowa | 15 | 14:14
| Legionów Handlowa | 16 | 14:17
| Legionów Polna | 17 | 14:20
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 14:22
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 14:24
| Wrocławska Netland | 20 | 14:25
| Wrocławska KLA | 21 | 14:26
| Wrocławska Zachodnia | 22 | 14:29
| Al. Woj. Pol. Skoda | 23 | 14:32
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 24 | 14:33
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 25 | 14:34
| Armii Krajowej | 26 | 14:35
| Wojciechowskiego | 27 | 14:36
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 14:37
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 14:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:22
| Kolonia Skarszewek OSP | 2 | 14:23
| Długa | 3 | 14:25
| Długa Stawiszyńska | 4 | 14:26
| Staffa | 5 | 14:28
| Żeromskiego | 6 | 14:29
| Tuwima POM | 7 | 14:30
| Tuwima | 8 | 14:31
| Żołnierska | 9 | 14:33
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 14:34
| Pucka Szpital | 11 | 14:35
| Toruńska Gdańska | 12 | 14:38
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:40
| Sukiennicza | 14 | 14:42
| Bankowa | 15 | 14:44
| Legionów Handlowa | 16 | 14:47
| Legionów Polna | 17 | 14:50
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 14:52
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 14:54
| Wrocławska Netland | 20 | 14:55
| Wrocławska KLA | 21 | 14:56
| Wrocławska Zachodnia | 22 | 14:59
| Al. Woj. Pol. Skoda | 23 | 15:02
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 24 | 15:03
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 25 | 15:04
| Armii Krajowej | 26 | 15:05
| Wojciechowskiego | 27 | 15:06
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 15:07
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 14:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:52
| Kolonia Skarszewek OSP | 2 | 14:53
| Długa | 3 | 14:55
| Długa Stawiszyńska | 4 | 14:56
| Staffa | 5 | 14:58
| Żeromskiego | 6 | 14:59
| Tuwima POM | 7 | 15:00
| Tuwima | 8 | 15:01
| Żołnierska | 9 | 15:03
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 15:04
| Pucka Szpital | 11 | 15:05
| Toruńska Gdańska | 12 | 15:08
| Plac Jana Pawła II | 13 | 15:10
| Sukiennicza | 14 | 15:12
| Bankowa | 15 | 15:14
| Legionów Handlowa | 16 | 15:17
| Legionów Polna | 17 | 15:20
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 15:22
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 15:24
| Wrocławska Netland | 20 | 15:25
| Wrocławska KLA | 21 | 15:26
| Wrocławska Zachodnia | 22 | 15:29
| Al. Woj. Pol. Skoda | 23 | 15:32
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 24 | 15:33
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 25 | 15:34
| Armii Krajowej | 26 | 15:35
| Wojciechowskiego | 27 | 15:36
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 15:37
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:16 godz : min o 15:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:22
| Kolonia Skarszewek OSP | 2 | 15:23
| Długa | 3 | 15:25
| Długa Stawiszyńska | 4 | 15:26
| Staffa | 5 | 15:28
| Żeromskiego | 6 | 15:29
| Tuwima POM | 7 | 15:30
| Tuwima | 8 | 15:31
| Żołnierska | 9 | 15:33
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 15:34
| Pucka Szpital | 11 | 15:35
| Toruńska Gdańska | 12 | 15:38
| Plac Jana Pawła II | 13 | 15:40
| Sukiennicza | 14 | 15:42
| Bankowa | 15 | 15:44
| Legionów Handlowa | 16 | 15:47
| Legionów Polna | 17 | 15:50
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 15:52
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 15:54
| Wrocławska Netland | 20 | 15:55
| Wrocławska KLA | 21 | 15:56
| Wrocławska Zachodnia | 22 | 15:59
| Al. Woj. Pol. Skoda | 23 | 16:02
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 24 | 16:03
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 25 | 16:04
| Armii Krajowej | 26 | 16:04
| Wojciechowskiego | 27 | 16:06
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 16:07
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:46 godz : min o 15:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:52
| Kolonia Skarszewek OSP | 2 | 15:53
| Długa | 3 | 15:55
| Długa Stawiszyńska | 4 | 15:56
| Staffa | 5 | 15:58
| Żeromskiego | 6 | 15:59
| Tuwima POM | 7 | 16:00
| Tuwima | 8 | 16:00
| Żołnierska | 9 | 16:03
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 16:04
| Pucka Szpital | 11 | 16:04
| Toruńska Gdańska | 12 | 16:08
| Plac Jana Pawła II | 13 | 16:10
| Sukiennicza | 14 | 16:12
| Bankowa | 15 | 16:14
| Legionów Handlowa | 16 | 16:17
| Legionów Polna | 17 | 16:20
| Górnośląska Kaliniec | 18 | 16:22
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 16:24
| Wrocławska Netland | 20 | 16:25
| Wrocławska KLA | 21 | 16:26
| Wrocławska Zachodnia | 22 | 16:29
| Al. Woj. Pol. Skoda | 23 | 16:32
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 24 | 16:33
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 25 | 16:34
| Armii Krajowej | 26 | 16:35
| Wojciechowskiego | 27 | 16:36
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 16:37
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |