Najbliższe odjazdy
Przystanek: Polna Legionów - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 36 min o 06:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:28
| Polna Legionów | 2 | 06:30
| Kresowa | 3 | 06:31
| Spółdzielcza | 4 | 06:32
| Tatrzańska Karpacka | 5 | 06:33
| Grunwaldzka Karpacka | 6 | 06:34
| Grunwaldzka Torowa | 7 | 06:36
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 06:38
| Podmiejska Rondo | 9 | 06:40
| Podmiejska Widok | 10 | 06:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 06:43
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 06:44
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 06:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 06:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 48 min o 06:40
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:40
| Polna Legionów | 2 | 06:41
| Polna Kordeckiego | 3 | 06:42
| Polna Zielona | 4 | 06:43
| Polna Koralowa | 5 | 06:44
| Budowlanych | 6 | 06:46
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 06:47
| Częstochowska WSK | 8 | 06:48
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 06:49
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 07:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:14
| Polna Legionów | 2 | 07:16
| Kresowa | 3 | 07:17
| Spółdzielcza | 4 | 07:18
| Tatrzańska Karpacka | 5 | 07:19
| Grunwaldzka Karpacka | 6 | 07:20
| Grunwaldzka Torowa | 7 | 07:22
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 07:24
| Podmiejska Rondo | 9 | 07:26
| Podmiejska Widok | 10 | 07:28
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 07:29
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 07:30
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 07:32
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 07:33
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 07:38
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:38
| Polna Legionów | 2 | 07:39
| Polna Kordeckiego | 3 | 07:40
| Polna Zielona | 4 | 07:41
| Polna Koralowa | 5 | 07:42
| Budowlanych | 6 | 07:44
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 07:45
| Częstochowska WSK | 8 | 07:46
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 07:47
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 02:06 godz : min o 07:58
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:58
| Polna Legionów | 2 | 07:59
| Polna Kordeckiego | 3 | 08:00
| Polna Zielona | 4 | 08:01
| Polna Koralowa | 5 | 08:02
| Budowlanych | 6 | 08:04
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 08:05
| Częstochowska WSK | 8 | 08:06
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 08:07
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 02:27 godz : min o 08:19
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:19
| Polna Legionów | 2 | 08:21
| Kresowa | 3 | 08:22
| Spółdzielcza | 4 | 08:23
| Tatrzańska Karpacka | 5 | 08:24
| Grunwaldzka Karpacka | 6 | 08:25
| Grunwaldzka Torowa | 7 | 08:27
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 08:29
| Podmiejska Rondo | 9 | 08:31
| Podmiejska Widok | 10 | 08:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 08:34
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 08:35
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 08:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 08:38
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |