Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Polna - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 16:21
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:21
| Legionów Polna | 2 | 16:22
| Legionów Handlowa | 3 | 16:23
| Ułańska | 4 | 16:25
| Bankowa | 5 | 16:27
| Sukiennicza | 6 | 16:29
| Plac Jana Pawła II | 7 | 16:31
| 3-go Maja | 8 | 16:33
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 16:35
| Chopina | 10 | 16:38
| Harcerska | 11 | 16:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 16:41
| Poznańska Szpital | 13 | 16:43
| Poznańska Galeria | 14 | 16:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 15 | 16:45
| Poznańska Kampus | 16 | 16:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 17 | 16:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 09 min o 16:27
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27
| Legionów Polna | 2 | 16:28
| Legionów Handlowa | 3 | 16:29
| Nowy Świat Ułańska | 4 | 16:31
| Nowy Świat Rogatka | 5 | 16:34
| Chopina | 6 | 16:35
| Parczewskiego Wodna | 7 | 16:37
| Nowy Rynek Tęcza | 8 | 16:40
| Majkowska Medix | 9 | 16:41
| Długosza | 10 | 16:43
| Złota Haft | 11 | 16:45
| Złota Działki | 12 | 16:46
| Bażancia PUK | 13 | 16:47
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 09 min o 16:27
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27
| Legionów Polna | 2 | 16:28
| Legionów Handlowa | 3 | 16:29
| Nowy Świat Ułańska | 4 | 16:31
| Nowy Świat Rogatka | 5 | 16:34
| Chopina | 6 | 16:35
| Parczewskiego Wodna | 7 | 16:37
| Parczewskiego | 8 | 16:39
| Plac Jana Pawła II | 9 | 16:41
| 3-go Maja | 10 | 16:44
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 16 min o 16:34
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:34
| Legionów Polna | 2 | 16:35
| Legionów Handlowa | 3 | 16:36
| Ułańska | 4 | 16:38
| Bankowa | 5 | 16:40
| Sukiennicza | 6 | 16:42
| Plac Jana Pawła II | 7 | 16:44
| Łódzka Warszawska | 8 | 16:46
| Łódzka OSRiR | 9 | 16:47
| Łódzka Sportowa | 10 | 16:48
| Łódzka Miła | 11 | 16:49
| Łódzka Tyniec | 12 | 16:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 13 | 16:53
| Łódzka Lubelska | 14 | 16:54
| Łódzka Winiary | 15 | 16:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 16 | 16:57
| Połaniecka | 17 | 16:58
| Chocimska | 18 | 17:00
| Lubelska Winiary | 19 | 17:00
| Leśna | 20 | 17:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 33 min o 16:51
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:51
| Legionów Polna | 2 | 16:52
| Legionów Handlowa | 3 | 16:53
| Ułańska | 4 | 16:55
| Bankowa | 5 | 16:57
| Sukiennicza | 6 | 16:59
| Plac Jana Pawła II | 7 | 17:00
| 3-go Maja | 8 | 17:03
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 17:04
| Chopina | 10 | 17:07
| Harcerska | 11 | 17:08
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 17:10
| Poznańska Szpital | 13 | 17:12
| Poznańska Galeria | 14 | 17:13
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 15 | 17:14
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 39 min o 16:57
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:57
| Legionów Polna | 2 | 16:58
| Legionów Handlowa | 3 | 16:59
| Nowy Świat Ułańska | 4 | 17:00
| Nowy Świat Rogatka | 5 | 17:04
| Chopina | 6 | 17:04
| Parczewskiego Wodna | 7 | 17:06
| Parczewskiego | 8 | 17:07
| Plac Jana Pawła II | 9 | 17:08
| 3-go Maja | 10 | 17:12
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |