Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Polna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:53 godz : min o 11:17
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:17
| Legionów Polna | 2 | 11:18
| Legionów Handlowa | 3 | 11:19
| Ułańska | 4 | 11:21
| Bankowa | 5 | 11:23
| Sukiennicza | 6 | 11:25
| Plac Jana Pawła II | 7 | 11:27
| Toruńska Gdańska | 8 | 11:28
| Pucka Szpital | 9 | 11:29
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 11:30
| Żołnierska | 11 | 11:31
| Tuwima | 12 | 11:32
| Tuwima POM | 13 | 11:33
| Żeromskiego | 14 | 11:35
| Staffa | 15 | 11:36
| Długa Stawiszyńska | 16 | 11:38
| Długa | 17 | 11:39
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 17:56 godz : min o 11:20
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:20
| Legionów Polna | 2 | 11:21
| Legionów Handlowa | 3 | 11:22
| Ułańska | 4 | 11:24
| Bankowa | 5 | 11:26
| Sukiennicza | 6 | 11:27
| Plac Jana Pawła II | 7 | 11:29
| 3-go Maja | 8 | 11:31
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 11:33
| Chopina | 10 | 11:35
| Harcerska | 11 | 11:37
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 11:38
| Poznańska Szpital | 13 | 11:40
| Poznańska Galeria | 14 | 11:41
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 15 | 11:42
| Poznańska Kampus | 16 | 11:44
| Kolonia Kościelna Wieś | 17 | 11:45
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 18:03 godz : min o 11:27
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:27
| Legionów Polna | 2 | 11:28
| Legionów Handlowa | 3 | 11:29
| Nowy Świat Ułańska | 4 | 11:31
| Nowy Świat Rogatka | 5 | 11:34
| Chopina | 6 | 11:35
| Parczewskiego Wodna | 7 | 11:36
| Parczewskiego | 8 | 11:38
| Plac Jana Pawła II | 9 | 11:40
| 3-go Maja | 10 | 11:43
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 18:10 godz : min o 11:34
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:34
| Legionów Polna | 2 | 11:35
| Legionów Handlowa | 3 | 11:36
| Ułańska | 4 | 11:38
| Bankowa | 5 | 11:40
| Sukiennicza | 6 | 11:42
| Plac Jana Pawła II | 7 | 11:44
| Łódzka Warszawska | 8 | 11:46
| Łódzka OSRiR | 9 | 11:47
| Łódzka Sportowa | 10 | 11:48
| Łódzka Miła | 11 | 11:49
| Łódzka Tyniec | 12 | 11:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 13 | 11:53
| Łódzka Lubelska | 14 | 11:54
| Łódzka Winiary | 15 | 11:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 16 | 11:57
| Połaniecka | 17 | 11:58
| Chocimska | 18 | 12:00
| Lubelska Winiary | 19 | 12:01
| Leśna | 20 | 12:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 18:23 godz : min o 11:47
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Legionów Polna | 2 | 11:48
| Legionów Handlowa | 3 | 11:49
| Ułańska | 4 | 11:51
| Bankowa | 5 | 11:53
| Sukiennicza | 6 | 11:55
| Plac Jana Pawła II | 7 | 11:57
| Toruńska Gdańska | 8 | 11:58
| Pucka Szpital | 9 | 11:59
| Stawiszyńska Skarszewska | 10 | 12:00
| Żołnierska | 11 | 12:01
| Tuwima | 12 | 12:02
| Tuwima POM | 13 | 12:03
| Żeromskiego | 14 | 12:05
| Staffa | 15 | 12:06
| Długa Stawiszyńska | 16 | 12:08
| Długa | 17 | 12:09
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 18:26 godz : min o 11:50
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:50
| Legionów Polna | 2 | 11:51
| Legionów Handlowa | 3 | 11:52
| Ułańska | 4 | 11:54
| Bankowa | 5 | 11:56
| Sukiennicza | 6 | 11:57
| Plac Jana Pawła II | 7 | 11:59
| 3-go Maja | 8 | 12:01
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 12:03
| Chopina | 10 | 12:05
| Harcerska | 11 | 12:07
| Poznańska Wojska Polskiego | 12 | 12:08
| Poznańska Szpital | 13 | 12:10
| Poznańska Galeria | 14 | 12:11
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 15 | 12:12
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |