Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Handlowa
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 16:52
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:52
| Legionów Handlowa | 2 | 16:53
| Ułańska | 3 | 16:55
| Bankowa | 4 | 16:57
| Sukiennicza | 5 | 16:59
| Plac Jana Pawła II | 6 | 17:00
| 3-go Maja | 7 | 17:03
| Nowy Rynek Chopina | 8 | 17:04
| Chopina | 9 | 17:07
| Harcerska | 10 | 17:08
| Poznańska Wojska Polskiego | 11 | 17:10
| Poznańska Szpital | 12 | 17:12
| Poznańska Galeria | 13 | 17:13
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 14 | 17:14
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 08 min o 16:58
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:58
| Legionów Handlowa | 2 | 16:59
| Nowy Świat Ułańska | 3 | 17:00
| Nowy Świat Rogatka | 4 | 17:04
| Chopina | 5 | 17:04
| Parczewskiego Wodna | 6 | 17:06
| Parczewskiego | 7 | 17:07
| Plac Jana Pawła II | 8 | 17:08
| 3-go Maja | 9 | 17:12
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 14 min o 17:04
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:04
| Legionów Handlowa | 2 | 17:06
| Ułańska | 3 | 17:08
| Bankowa | 4 | 17:10
| Sukiennicza | 5 | 17:12
| Plac Jana Pawła II | 6 | 17:14
| Łódzka Warszawska | 7 | 17:16
| Łódzka OSRiR | 8 | 17:17
| Łódzka Sportowa | 9 | 17:18
| Łódzka Miła | 10 | 17:19
| Łódzka Tyniec | 11 | 17:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 17:23
| Łódzka Lubelska | 13 | 17:24
| Łódzka Winiary | 14 | 17:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 17:27
| Połaniecka | 16 | 17:28
| Chocimska | 17 | 17:30
| Lubelska Winiary | 18 | 17:31
| Leśna | 19 | 17:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 22 min o 17:12
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:12
| Legionów Handlowa | 2 | 17:13
| Ułańska | 3 | 17:15
| Bankowa | 4 | 17:17
| Sukiennicza | 5 | 17:19
| Plac Jana Pawła II | 6 | 17:21
| Toruńska Gdańska | 7 | 17:22
| Pucka Szpital | 8 | 17:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 17:24
| Żołnierska | 10 | 17:25
| Tuwima | 11 | 17:26
| Tuwima POM | 12 | 17:27
| Żeromskiego | 13 | 17:29
| Staffa | 14 | 17:30
| Długa Stawiszyńska | 15 | 17:32
| Długa | 16 | 17:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 31 min o 17:21
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:21
| Legionów Handlowa | 2 | 17:22
| Ułańska | 3 | 17:24
| Bankowa | 4 | 17:26
| Sukiennicza | 5 | 17:27
| Plac Jana Pawła II | 6 | 17:29
| 3-go Maja | 7 | 17:31
| Nowy Rynek Chopina | 8 | 17:33
| Chopina | 9 | 17:35
| Harcerska | 10 | 17:37
| Poznańska Wojska Polskiego | 11 | 17:38
| Poznańska Szpital | 12 | 17:40
| Poznańska Galeria | 13 | 17:41
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 14 | 17:42
| Poznańska Kampus | 15 | 17:44
| Kolonia Kościelna Wieś | 16 | 17:45
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 38 min o 17:28
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:28
| Legionów Handlowa | 2 | 17:29
| Nowy Świat Ułańska | 3 | 17:31
| Nowy Świat Rogatka | 4 | 17:34
| Chopina | 5 | 17:35
| Parczewskiego Wodna | 6 | 17:36
| Nowy Rynek Tęcza | 7 | 17:39
| Majkowska Medix | 8 | 17:40
| Długosza | 9 | 17:42
| Złota Haft | 10 | 17:44
| Złota Działki | 11 | 17:45
| Bażancia PUK | 12 | 17:46
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |