Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Handlowa
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22:31 godz : min o 14:17
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:17
| Legionów Handlowa | 2 | 14:18
| Ułańska | 3 | 14:20
| Bankowa | 4 | 14:22
| Sukiennicza | 5 | 14:24
| Plac Jana Pawła II | 6 | 14:26
| Toruńska Gdańska | 7 | 14:27
| Pucka Szpital | 8 | 14:28
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 14:29
| Żołnierska | 10 | 14:30
| Tuwima | 11 | 14:31
| Tuwima POM | 12 | 14:32
| Żeromskiego | 13 | 14:34
| Staffa | 14 | 14:35
| Długa Stawiszyńska | 15 | 14:37
| Długa | 16 | 14:38
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 22:36 godz : min o 14:22
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:22
| Legionów Handlowa | 2 | 14:23
| Ułańska | 3 | 14:25
| Bankowa | 4 | 14:27
| Sukiennicza | 5 | 14:29
| Plac Jana Pawła II | 6 | 14:31
| 3-go Maja | 7 | 14:33
| Nowy Rynek Chopina | 8 | 14:35
| Chopina | 9 | 14:38
| Harcerska | 10 | 14:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 11 | 14:41
| Poznańska Szpital | 12 | 14:43
| Poznańska Galeria | 13 | 14:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 14 | 14:45
| Poznańska Kampus | 15 | 14:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 16 | 14:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 22:42 godz : min o 14:28
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:28
| Legionów Handlowa | 2 | 14:29
| Nowy Świat Ułańska | 3 | 14:31
| Nowy Świat Rogatka | 4 | 14:34
| Chopina | 5 | 14:35
| Parczewskiego Wodna | 6 | 14:37
| Parczewskiego | 7 | 14:39
| Plac Jana Pawła II | 8 | 14:41
| 3-go Maja | 9 | 14:44
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 22:49 godz : min o 14:35
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:35
| Legionów Handlowa | 2 | 14:36
| Ułańska | 3 | 14:38
| Bankowa | 4 | 14:40
| Sukiennicza | 5 | 14:42
| Plac Jana Pawła II | 6 | 14:44
| Łódzka Warszawska | 7 | 14:46
| Łódzka OSRiR | 8 | 14:47
| Łódzka Sportowa | 9 | 14:48
| Łódzka Miła | 10 | 14:49
| Łódzka Tyniec | 11 | 14:51
| Łódzka Winiary Fabryka | 12 | 14:53
| Łódzka Lubelska | 13 | 14:54
| Łódzka Winiary | 14 | 14:55
| Kołobrzeska Okrąglicka | 15 | 14:57
| Połaniecka | 16 | 14:58
| Chocimska | 17 | 15:00
| Lubelska Winiary | 18 | 15:01
| Leśna | 19 | 15:02
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 23:01 godz : min o 14:47
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:47
| Legionów Handlowa | 2 | 14:48
| Ułańska | 3 | 14:50
| Bankowa | 4 | 14:52
| Sukiennicza | 5 | 14:54
| Plac Jana Pawła II | 6 | 14:56
| Toruńska Gdańska | 7 | 14:57
| Pucka Szpital | 8 | 14:58
| Stawiszyńska Skarszewska | 9 | 14:59
| Żołnierska | 10 | 15:00
| Tuwima | 11 | 15:01
| Tuwima POM | 12 | 15:02
| Żeromskiego | 13 | 15:04
| Staffa | 14 | 15:05
| Długa Stawiszyńska | 15 | 15:07
| Długa | 16 | 15:08
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 23:06 godz : min o 14:52
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:52
| Legionów Handlowa | 2 | 14:53
| Ułańska | 3 | 14:55
| Bankowa | 4 | 14:57
| Sukiennicza | 5 | 14:59
| Plac Jana Pawła II | 6 | 15:01
| 3-go Maja | 7 | 15:03
| Nowy Rynek Chopina | 8 | 15:05
| Chopina | 9 | 15:08
| Harcerska | 10 | 15:10
| Poznańska Wojska Polskiego | 11 | 15:11
| Poznańska Szpital | 12 | 15:13
| Poznańska Galeria | 13 | 15:14
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 14 | 15:15
| Poznańska Kampus | 15 | 15:17
| Kolonia Kościelna Wieś | 16 | 15:18
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |