Najbliższe odjazdy
Przystanek: Romańska Szkoła - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 33 min o 07:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22
| Romańska Szkoła | 2 | 07:24
| Romańska Wenedów | 3 | 07:25
| Rzymska Romańska | 4 | 07:27
| Rzymska Celtycka | 5 | 07:29
| Rzymska Piwonice | 6 | 07:31
| Częstochowska Giełda | 7 | 07:33
| Częstochowska WSK | 8 | 07:34
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 07:36
| Budowlanych | 10 | 07:38
| Tatrzańska Karpacka | 11 | 07:39
| Tatrzańska Głogowska | 12 | 07:40
| Szlak Bursztynowy Polna | 13 | 07:41
| Szlak Bursztynowy Poliklinika | 14 | 07:42
| Szlak Bursztynowy Nowy Świat | 15 | 07:43
| Częstochowska Inkubator | 16 | 07:45
| Częstochowska Teatr | 17 | 07:47
| Sukiennicza | 18 | 07:49
| Plac Jana Pawła II | 19 | 07:50
| Babina | 20 | 07:51
| Nowy Rynek Babina | 21 | 07:53
| Babina Wodna | 22 | 07:55
| Chopina | 23 | 07:57
| Harcerska Rogatka | 24 | 07:59
| Górnośląska Polna | 25 | 08:01
| Górnośląska Kaliniec | 26 | 08:03
| Górnośląska Galeria Amber | 27 | 08:05
| Podmiejska Rondo | 28 | 08:07
| Podmiejska Widok | 29 | 08:09
| Wyszyńskiego Przychodnia | 30 | 08:10
| Wyszyńskiego Kościół | 31 | 08:11
| Wyszyńskiego Arena | 32 | 08:13
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 33 | 08:14
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 08:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:14
| Romańska Szkoła | 2 | 08:16
| Romańska Wenedów | 3 | 08:17
| Rzymska Romańska | 4 | 08:19
| Rzymska Celtycka | 5 | 08:21
| Rzymska Piwonice | 6 | 08:23
| Częstochowska Giełda | 7 | 08:25
| Częstochowska WSK | 8 | 08:26
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 08:28
| Budowlanych | 10 | 08:30
| Tatrzańska Karpacka | 11 | 08:31
| Tatrzańska Głogowska | 12 | 08:32
| Szlak Bursztynowy Polna | 13 | 08:33
| Szlak Bursztynowy Poliklinika | 14 | 08:34
| Szlak Bursztynowy Nowy Świat | 15 | 08:35
| Częstochowska Inkubator | 16 | 08:36
| Częstochowska Teatr | 17 | 08:37
| Sukiennicza | 18 | 08:38
| Plac Jana Pawła II | 19 | 08:39
| Babina | 20 | 08:40
| Nowy Rynek Babina | 21 | 08:41
| Babina Wodna | 22 | 08:42
| Chopina | 23 | 08:44
| Harcerska Rogatka | 24 | 08:46
| Górnośląska Polna | 25 | 08:48
| Górnośląska Kaliniec | 26 | 08:50
| Górnośląska Galeria Amber | 27 | 08:51
| Podmiejska Rondo | 28 | 08:52
| Podmiejska Widok | 29 | 08:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 30 | 08:55
| Wyszyńskiego Kościół | 31 | 08:56
| Wyszyńskiego Arena | 32 | 08:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 33 | 08:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:28 godz : min o 09:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:17
| Romańska Szkoła | 2 | 09:19
| Romańska Wenedów | 3 | 09:20
| Rzymska Romańska | 4 | 09:22
| Rzymska Celtycka | 5 | 09:24
| Rzymska Piwonice | 6 | 09:26
| Częstochowska Giełda | 7 | 09:28
| Częstochowska WSK | 8 | 09:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 09:31
| Częstochowska Szkoła | 10 | 09:32
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 09:33
| Częstochowska Rypinek | 12 | 09:35
| Częstochowska Inkubator | 13 | 09:36
| Częstochowska Teatr | 14 | 09:37
| Sukiennicza | 15 | 09:38
| Plac Jana Pawła II | 16 | 09:39
| Babina | 17 | 09:40
| Nowy Rynek Babina | 18 | 09:41
| Babina Wodna | 19 | 09:42
| Chopina | 20 | 09:44
| Harcerska Rogatka | 21 | 09:46
| Górnośląska Polna | 22 | 09:48
| Górnośląska Kaliniec | 23 | 09:50
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 09:51
| Podmiejska Rondo | 25 | 09:52
| Podmiejska Widok | 26 | 09:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 09:55
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 09:56
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 09:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 09:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:34 godz : min o 10:23
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:23
| Romańska Szkoła | 2 | 10:25
| Romańska Wenedów | 3 | 10:26
| Rzymska Romańska | 4 | 10:28
| Rzymska Celtycka | 5 | 10:30
| Rzymska Piwonice | 6 | 10:32
| Częstochowska Giełda | 7 | 10:34
| Częstochowska WSK | 8 | 10:35
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 10:37
| Częstochowska Szkoła | 10 | 10:38
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 10:39
| Częstochowska Rypinek | 12 | 10:41
| Częstochowska Inkubator | 13 | 10:42
| Częstochowska Teatr | 14 | 10:43
| Sukiennicza | 15 | 10:44
| Plac Jana Pawła II | 16 | 10:45
| Babina | 17 | 10:46
| Nowy Rynek Babina | 18 | 10:47
| Babina Wodna | 19 | 10:48
| Chopina | 20 | 10:50
| Harcerska Rogatka | 21 | 10:52
| Górnośląska Polna | 22 | 10:54
| Górnośląska Kaliniec | 23 | 10:56
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 10:57
| Podmiejska Rondo | 25 | 10:58
| Podmiejska Widok | 26 | 11:00
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 11:01
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 11:02
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 11:04
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 11:05
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:28 godz : min o 11:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:17
| Romańska Szkoła | 2 | 11:19
| Romańska Wenedów | 3 | 11:20
| Rzymska Romańska | 4 | 11:22
| Rzymska Celtycka | 5 | 11:24
| Rzymska Piwonice | 6 | 11:26
| Częstochowska Giełda | 7 | 11:28
| Częstochowska WSK | 8 | 11:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 11:31
| Częstochowska Szkoła | 10 | 11:32
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 11:33
| Częstochowska Rypinek | 12 | 11:35
| Częstochowska Inkubator | 13 | 11:36
| Częstochowska Teatr | 14 | 11:37
| Sukiennicza | 15 | 11:38
| Plac Jana Pawła II | 16 | 11:39
| Babina | 17 | 11:40
| Nowy Rynek Babina | 18 | 11:41
| Babina Wodna | 19 | 11:42
| Chopina | 20 | 11:44
| Harcerska Rogatka | 21 | 11:46
| Górnośląska Polna | 22 | 11:48
| Górnośląska Kaliniec | 23 | 11:50
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 11:51
| Podmiejska Rondo | 25 | 11:52
| Podmiejska Widok | 26 | 11:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 11:55
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 11:56
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 11:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 11:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:28 godz : min o 12:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:17
| Romańska Szkoła | 2 | 12:19
| Romańska Wenedów | 3 | 12:20
| Rzymska Romańska | 4 | 12:22
| Rzymska Celtycka | 5 | 12:24
| Rzymska Piwonice | 6 | 12:26
| Częstochowska Giełda | 7 | 12:28
| Częstochowska WSK | 8 | 12:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 12:31
| Częstochowska Szkoła | 10 | 12:32
| Częstochowska Kalmedica | 11 | 12:33
| Częstochowska Rypinek | 12 | 12:35
| Częstochowska Inkubator | 13 | 12:36
| Częstochowska Teatr | 14 | 12:37
| Sukiennicza | 15 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 16 | 12:39
| Babina | 17 | 12:40
| Nowy Rynek Babina | 18 | 12:41
| Babina Wodna | 19 | 12:42
| Chopina | 20 | 12:44
| Harcerska Rogatka | 21 | 12:46
| Górnośląska Polna | 22 | 12:48
| Górnośląska Kaliniec | 23 | 12:50
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 12:51
| Podmiejska Rondo | 25 | 12:52
| Podmiejska Widok | 26 | 12:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 12:55
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 12:56
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 12:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 12:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |