Najbliższe odjazdy
Przystanek: Obozowa Przychodnia - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:24 godz : min o 04:50
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:50
| Obozowa Przychodnia | 2 | 04:51
| Obozowa Centrozłom | 3 | 04:52
| Obozowa Wega | 4 | 04:53
| Obozowa Pętla | 5 | 04:55
| Zachodnia Działki | 6 | 04:56
| Zachodnia | 7 | 04:57
| Zachodnia Celtycka | 8 | 04:58
| Romańska Pętla | 9 | 05:00
| Romańska Szkoła | 10 | 05:02
| Romańska Wenedów | 11 | 05:03
| Rzymska Romańska | 12 | 05:05
| Rzymska Celtycka | 13 | 05:07
| Rzymska Piwonice | 14 | 05:08
| Częstochowska Giełda | 15 | 05:09
| Częstochowska WSK | 16 | 05:10
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 05:12
| Częstochowska Szkoła | 18 | 05:13
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 05:14
| Częstochowska Rypinek | 20 | 05:15
| Częstochowska Inkubator | 21 | 05:16
| Częstochowska Teatr | 22 | 05:17
| Sukiennicza | 23 | 05:18
| Plac Jana Pawła II | 24 | 05:19
| Babina | 25 | 05:20
| Nowy Rynek Babina | 26 | 05:21
| Babina Wodna | 27 | 05:22
| Chopina | 28 | 05:24
| Harcerska Rogatka | 29 | 05:26
| Górnośląska Polna | 30 | 05:28
| Górnośląska Kaliniec | 31 | 05:30
| Górnośląska Galeria Amber | 32 | 05:31
| Podmiejska Rondo | 33 | 05:32
| Podmiejska Widok | 34 | 05:34
| Wyszyńskiego Przychodnia | 35 | 05:35
| Wyszyńskiego Kościół | 36 | 05:36
| Wyszyńskiego Arena | 37 | 05:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 38 | 05:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:34 godz : min o 05:00
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:00
| Obozowa Przychodnia | 2 | 05:01
| Piwonicka Obozowa | 3 | 05:02
| Piwonicka Metalowców | 4 | 05:03
| Metalowców Sulisławicka | 5 | 05:04
| Metalowców | 6 | 05:05
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 02:04 godz : min o 05:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:30
| Obozowa Przychodnia | 2 | 05:31
| Obozowa Centrozłom | 3 | 05:32
| Obozowa Wega | 4 | 05:33
| Obozowa Pętla | 5 | 05:35
| Zachodnia Działki | 6 | 05:36
| Zachodnia | 7 | 05:37
| Zachodnia Celtycka | 8 | 05:38
| Romańska Pętla | 9 | 05:40
| Romańska Szkoła | 10 | 05:42
| Romańska Wenedów | 11 | 05:43
| Rzymska Romańska | 12 | 05:45
| Rzymska Celtycka | 13 | 05:47
| Rzymska Piwonice | 14 | 05:48
| Częstochowska Giełda | 15 | 05:49
| Częstochowska WSK | 16 | 05:50
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 05:52
| Częstochowska Szkoła | 18 | 05:53
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 05:54
| Częstochowska Rypinek | 20 | 05:55
| Częstochowska Inkubator | 21 | 05:56
| Częstochowska Teatr | 22 | 05:57
| Sukiennicza | 23 | 05:58
| Plac Jana Pawła II | 24 | 05:59
| Babina | 25 | 06:00
| Nowy Rynek Babina | 26 | 06:01
| Babina Wodna | 27 | 06:02
| Chopina | 28 | 06:04
| Harcerska Rogatka | 29 | 06:06
| Górnośląska Polna | 30 | 06:08
| Górnośląska Kaliniec | 31 | 06:10
| Górnośląska Galeria Amber | 32 | 06:11
| Podmiejska Rondo | 33 | 06:12
| Podmiejska Widok | 34 | 06:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 35 | 06:15
| Wyszyńskiego Kościół | 36 | 06:16
| Wyszyńskiego Arena | 37 | 06:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 38 | 06:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:14 godz : min o 05:40
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:40
| Obozowa Przychodnia | 2 | 05:41
| Piwonicka Obozowa | 3 | 05:42
| Piwonicka Metalowców | 4 | 05:43
| Metalowców Sulisławicka | 5 | 05:44
| Metalowców | 6 | 05:45
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 06:10
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:10
| Obozowa Przychodnia | 2 | 06:11
| Obozowa Centrozłom | 3 | 06:12
| Obozowa Wega | 4 | 06:13
| Obozowa Pętla | 5 | 06:15
| Zachodnia Działki | 6 | 06:16
| Zachodnia | 7 | 06:17
| Zachodnia Celtycka | 8 | 06:18
| Romańska Pętla | 9 | 06:20
| Romańska Szkoła | 10 | 06:22
| Romańska Wenedów | 11 | 06:23
| Rzymska Romańska | 12 | 06:25
| Rzymska Celtycka | 13 | 06:27
| Rzymska Piwonice | 14 | 06:28
| Częstochowska Giełda | 15 | 06:29
| Częstochowska WSK | 16 | 06:30
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 06:32
| Częstochowska Szkoła | 18 | 06:33
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 06:34
| Częstochowska Rypinek | 20 | 06:36
| Częstochowska Inkubator | 21 | 06:38
| Częstochowska Teatr | 22 | 06:40
| Sukiennicza | 23 | 06:42
| Plac Jana Pawła II | 24 | 06:43
| Babina | 25 | 06:44
| Nowy Rynek Babina | 26 | 06:46
| Babina Wodna | 27 | 06:48
| Chopina | 28 | 06:50
| Harcerska Rogatka | 29 | 06:52
| Górnośląska Polna | 30 | 06:54
| Górnośląska Kaliniec | 31 | 06:56
| Górnośląska Galeria Amber | 32 | 06:58
| Podmiejska Rondo | 33 | 07:00
| Podmiejska Widok | 34 | 07:02
| Wyszyńskiego Przychodnia | 35 | 07:03
| Wyszyńskiego Kościół | 36 | 07:04
| Wyszyńskiego Arena | 37 | 07:06
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 38 | 07:07
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 06:10
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:10
| Obozowa Przychodnia | 2 | 06:11
| Piwonicka Obozowa | 3 | 06:12
| Piwonicka Metalowców | 4 | 06:13
| Metalowców Sulisławicka | 5 | 06:14
| Metalowców | 6 | 06:15
| Metalowców Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |