Najbliższe odjazdy
Przystanek: Obozowa Przychodnia - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08:27 godz : min o 12:07
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:07
| Obozowa Przychodnia | 2 | 12:08
| Obozowa Centrozłom | 3 | 12:09
| Obozowa Wega | 4 | 12:10
| Obozowa Pętla | 5 | 12:12
| Zachodnia Działki | 6 | 12:13
| Zachodnia | 7 | 12:14
| Zachodnia Celtycka | 8 | 12:15
| Romańska Pętla | 9 | 12:17
| Romańska Szkoła | 10 | 12:19
| Romańska Wenedów | 11 | 12:20
| Rzymska Romańska | 12 | 12:22
| Rzymska Celtycka | 13 | 12:24
| Rzymska Piwonice | 14 | 12:26
| Częstochowska Giełda | 15 | 12:28
| Częstochowska WSK | 16 | 12:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 12:31
| Częstochowska Szkoła | 18 | 12:32
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 12:33
| Częstochowska Rypinek | 20 | 12:35
| Częstochowska Inkubator | 21 | 12:36
| Częstochowska Teatr | 22 | 12:37
| Sukiennicza | 23 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 24 | 12:39
| Babina | 25 | 12:40
| Nowy Rynek Babina | 26 | 12:41
| Babina Wodna | 27 | 12:42
| Chopina | 28 | 12:44
| Harcerska Rogatka | 29 | 12:46
| Górnośląska Polna | 30 | 12:48
| Górnośląska Kaliniec | 31 | 12:50
| Górnośląska Galeria Amber | 32 | 12:51
| Podmiejska Rondo | 33 | 12:52
| Podmiejska Widok | 34 | 12:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 35 | 12:55
| Wyszyńskiego Kościół | 36 | 12:56
| Wyszyńskiego Arena | 37 | 12:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 38 | 12:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:27 godz : min o 13:07
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:07
| Obozowa Przychodnia | 2 | 13:08
| Obozowa Centrozłom | 3 | 13:09
| Obozowa Wega | 4 | 13:10
| Obozowa Pętla | 5 | 13:12
| Zachodnia Działki | 6 | 13:13
| Zachodnia | 7 | 13:14
| Zachodnia Celtycka | 8 | 13:15
| Romańska Pętla | 9 | 13:17
| Romańska Szkoła | 10 | 13:19
| Romańska Wenedów | 11 | 13:20
| Rzymska Romańska | 12 | 13:22
| Rzymska Celtycka | 13 | 13:24
| Rzymska Piwonice | 14 | 13:26
| Częstochowska Giełda | 15 | 13:28
| Częstochowska WSK | 16 | 13:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 13:31
| Częstochowska Szkoła | 18 | 13:32
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 13:33
| Częstochowska Rypinek | 20 | 13:35
| Częstochowska Inkubator | 21 | 13:36
| Częstochowska Teatr | 22 | 13:37
| Sukiennicza | 23 | 13:38
| Plac Jana Pawła II | 24 | 13:39
| Babina | 25 | 13:40
| Nowy Rynek Babina | 26 | 13:41
| Babina Wodna | 27 | 13:42
| Chopina | 28 | 13:44
| Harcerska Rogatka | 29 | 13:46
| Górnośląska Polna | 30 | 13:48
| Górnośląska Kaliniec | 31 | 13:50
| Górnośląska Galeria Amber | 32 | 13:51
| Podmiejska Rondo | 33 | 13:52
| Podmiejska Widok | 34 | 13:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 35 | 13:55
| Wyszyńskiego Kościół | 36 | 13:56
| Wyszyńskiego Arena | 37 | 13:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 38 | 13:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09:56 godz : min o 13:36
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:36
| Obozowa Przychodnia | 2 | 13:37
| Piwonicka Obozowa | 3 | 13:38
| Piwonicka Metalowców | 4 | 13:39
| Metalowców Sulisławicka | 5 | 13:40
| Metalowców | 6 | 13:41
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 10:33 godz : min o 14:13
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:13
| Obozowa Przychodnia | 2 | 14:14
| Piwonicka Obozowa | 3 | 14:15
| Piwonicka Metalowców | 4 | 14:16
| Metalowców Sulisławicka | 5 | 14:17
| Metalowców | 6 | 14:18
| Metalowców Pętla |
|
|
|
za: 10:34 godz : min o 14:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:14
| Obozowa Przychodnia | 2 | 14:15
| Obozowa Centrozłom | 3 | 14:16
| Obozowa Wega | 4 | 14:17
| Obozowa Pętla | 5 | 14:19
| Zachodnia Działki | 6 | 14:20
| Zachodnia | 7 | 14:21
| Zachodnia Celtycka | 8 | 14:22
| Romańska Pętla | 9 | 14:24
| Romańska Szkoła | 10 | 14:26
| Romańska Wenedów | 11 | 14:27
| Rzymska Romańska | 12 | 14:29
| Rzymska Celtycka | 13 | 14:31
| Rzymska Piwonice | 14 | 14:33
| Częstochowska Giełda | 15 | 14:35
| Częstochowska WSK | 16 | 14:36
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 17 | 14:38
| Częstochowska Szkoła | 18 | 14:39
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 14:40
| Częstochowska Rypinek | 20 | 14:42
| Częstochowska Inkubator | 21 | 14:44
| Częstochowska Teatr | 22 | 14:46
| Sukiennicza | 23 | 14:48
| Plac Jana Pawła II | 24 | 14:49
| Babina | 25 | 14:50
| Nowy Rynek Babina | 26 | 14:52
| Babina Wodna | 27 | 14:54
| Chopina | 28 | 14:56
| Harcerska Rogatka | 29 | 14:58
| Górnośląska Polna | 30 | 15:00
| Górnośląska Kaliniec | 31 | 15:02
| Górnośląska Galeria Amber | 32 | 15:04
| Podmiejska Rondo | 33 | 15:06
| Podmiejska Widok | 34 | 15:08
| Wyszyńskiego Przychodnia | 35 | 15:09
| Wyszyńskiego Kościół | 36 | 15:10
| Wyszyńskiego Arena | 37 | 15:12
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 38 | 15:13
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11:06 godz : min o 14:46
Metalowców Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:46
| Obozowa Przychodnia | 2 | 14:47
| Piwonicka Obozowa | 3 | 14:48
| Piwonicka Metalowców | 4 | 14:49
| Metalowców Sulisławicka | 5 | 14:50
| Metalowców | 6 | 14:51
| Metalowców Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |