Najbliższe odjazdy
Przystanek: Staszica 01
Dni robocze
Soboty
Święta
Wakacje
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 26 min o 05:33 ot
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:33ot
| Staszica 01 | 2 | 05:34ot
| Legionów 03 | 3 | 05:35ot
| Legionów - Stadion 01 | 4 | 05:37ot
| Lewakowskiego 01 | 5 | 05:38ot
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 6 | 05:39ot
| Dworzec 01 | 7 | 05:41o
| Tysiąclecia 07 | 8 | 05:42o
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 9 | 05:43o
| Huta Techniczna 01 | 10 | 05:45o
| | 11 | 05:46
| |
|
|
|
za: 29 min o 05:36 bh
Huta Techniczna 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:36bh
| Staszica 01 | 2 | 05:37bh
| Legionów 03 | 3 | 05:38bh
| Legionów - Stadion 01 | 4 | 05:39bh
| Lewakowskiego 01 | 5 | 05:40bh
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 6 | 05:41bh
| Dworzec 01 | 7 | 05:42
| BWI 01 | 8 | 05:43
| Tysiąclecia 07 | 9 | 05:44
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 10 | 05:45
| Huta Techniczna 01 |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 06:08
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:08
| Staszica 01 | 2 | 06:09
| Legionów 03 | 3 | 06:10
| Legionów - Stadion 01 | 4 | 06:12
| Krakowska Cmentarz 11 | 5 | 06:13
| Kolejowa 03 | 6 | 06:14
| Dworzec 01 | 7 | 06:16
| Lniarska 01 | 8 | 06:17
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 9 | 06:18
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 10 | 06:19
| Czajkowskiego I 02 | 11 | 06:20
| Podkarpacka Pasaż 17 | 12 | 06:22
| Podkarpacka WSK 15 | 13 | 06:23
| Zręcińska 02 | 14 | 06:24
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 15 | 06:25
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 16 | 06:26
| Zręcińska - Lotników 08 | 17 | 06:27
| Zręcińska - Lotników 10 | 18 | 06:27
| Zręcińska Granica 12 | 19 | 06:28
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 20 | 06:29
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 21 | 06:30
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 22 | 06:32
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 23 | 06:33
| Zręcin 03 | 24 | 06:35
| Żarnowiec Stawisko 09 | 25 | 06:36
| Żarnowiec I 07 | 26 | 06:37
| Żarnowiec Muzeum 05 | 27 | 06:39
| Żarnowiec 03 | 28 | 06:41
| Jedlicze Stadion 01 | 29 | 06:42
| Jedlicze Borek 03 | 30 | 06:44
| Jedlicze Rynek 01 | 31 | 06:45
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 06:12 t
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:12t
| Staszica 01 | 2 | 06:13t
| Legionów 03 | 3 | 06:14t
| Legionów - Stadion 01 | 4 | 06:15t
| Lewakowskiego 01 | 5 | 06:16t
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 6 | 06:17t
| Dworzec 01 | 7 | 06:18
| Tysiąclecia 07 | 8 | 06:19
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 9 | 06:20
| Huta Techniczna 01 | 10 | 06:22
| | 11 | 06:23
| Polanka Osiedle 02 | 12 | 06:25
| Polanka Szkoła 02 | 13 | 06:26
| | 14 | 06:27
| Polanka Cmentarz 03 | 15 | 06:28
| |
|
|
|
za: 01:10 godz : min o 06:17 t
Męcinka Zakład 04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:17t
| Staszica 01 | 2 | 06:18t
| Legionów 03 | 3 | 06:19t
| Legionów - Stadion 01 | 4 | 06:20t
| Lewakowskiego 01 | 5 | 06:21t
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 6 | 06:22t
| Dworzec 01 | 7 | 06:23
| Tysiąclecia 07 | 8 | 06:24
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 9 | 06:25
| Tysiąclecia Stołówka 03 | 10 | 06:26
| Krakowska Huta 03 | 11 | 06:27
| Krakowska Carrefour 01 | 12 | 06:28
| Turaszówka Staw 05 | 13 | 06:29
| Turaszówka Skrzyżowanie 03 | 14 | 06:30
| Turaszówka Ośrodek 01 | 15 | 06:31
| Potok - warsztaty 47A | 16 | 06:32
| Potok - skrzyżowanie 49A | 17 | 06:34
| Potok - Góra 51A | 18 | 06:36
| Jaszczew n/ż 53A | 19 | 06:37
| Jaszczew - skrzyżowanie 55A | 20 | 06:39
| Jaszczew Wieś 02 | 21 | 06:40
| Jaszczew Kopalnia 04 | 22 | 06:42
| Jedlicze Osiedle 06 | 23 | 06:43
| Jedlicze PKP 07 | 24 | 06:44
| Jedlicze Rejtana 02 | 25 | 06:45
| Jedlicze Rafineria 04 | 26 | 06:47
| Jedlicze Rynek 01 | 27 | 06:49
| Jedlicze Szkoła 01 | 28 | 06:51
| Męcinka Wieś 02 | 29 | 06:52
| Męcinka Zakład 04 |
|
|
|
za: 01:26 godz : min o 06:33 z
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33z
| Staszica 01 | 2 | 06:34z
| Legionów 03 | 3 | 06:35z
| Legionów - Stadion 01 | 4 | 06:37z
| Krakowska Cmentarz 11 | 5 | 06:38z
| Kolejowa 03 | 6 | 06:39z
| Dworzec 01 | 7 | 06:41z
| Lniarska 01 | 8 | 06:42z
| Pużaka 04 | 9 | 06:43z
| Czajkowskiego I 02 | 10 | 06:44
| Podkarpacka Pasaż 17 | 11 | 06:46
| Podkarpacka WSK 15 | 12 | 06:48
| Zręcińska 02 | 13 | 06:49
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 14 | 06:51
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 15 | 06:52
| Zręcińska - Lotników 08 | 16 | 06:53
| Naftomontaż 02 | 17 | 06:54
| Lotników - Huta 04 | 18 | 06:57
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |