Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wiśniowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 50 min o 05:34
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:34
| Wiśniowa | 2 | 05:36
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 05:38
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 05:39
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 05:41
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 05:43
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 05:45
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 05:47
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 05:48
| Górska - Lewiatan | 10 | 05:50
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 05:51
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 05:52
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 05:54
| Orłowice-Krobica | 14 | 05:57
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 05:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 06:01
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 06:03
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 06:05
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 06:07
| Ulicko- Graniczna | 20 | 06:09
| Długa - Granica | 21 | 06:12
| Długa | 22 | 06:14
| Ulicko Długa | 23 | 06:16
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 06:18
| Główna - Kościół | 25 | 06:20
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 06:22
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 06:24
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 06:26
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 06:27
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 06:29
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 06:32
| Orłowice-Krobica | 32 | 06:34
| |
|
|
|
za: 02:55 godz : min o 07:39 w
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:39w
| Wiśniowa | 2 | 07:41w
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 07:43w
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 07:44w
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 07:45w
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 07:46w
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 07:47
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 05:05 godz : min o 09:49
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:49
| Wiśniowa | 2 | 09:51
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 09:53
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 09:54
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 09:56
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 09:58
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 10:00
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 10:02
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 10:03
| Górska - Lewiatan | 10 | 10:05
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 10:06
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 10:07
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 10:09
| Orłowice-Krobica | 14 | 10:12
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 10:14
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 10:16
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 10:18
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 10:20
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 10:22
| Ulicko- Graniczna | 20 | 10:24
| Długa - Granica | 21 | 10:27
| Długa | 22 | 10:29
| Ulicko Długa | 23 | 10:31
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 10:33
| Główna - Kościół | 25 | 10:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 10:37
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 10:39
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 10:41
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 10:42
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 10:44
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 10:47
| Orłowice-Krobica | 32 | 10:49
| |
|
|
|
za: 07:10 godz : min o 11:54
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:54
| Wiśniowa | 2 | 11:56
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 11:58
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 11:59
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 12:01
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 12:03
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 12:05
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 12:07
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 12:08
| Górska - Lewiatan | 10 | 12:10
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 12:11
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 12:12
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 12:14
| Orłowice-Krobica | 14 | 12:17
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 12:19
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 12:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 12:23
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 12:25
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 12:27
| Ulicko- Graniczna | 20 | 12:29
| Długa - Granica | 21 | 12:32
| Długa | 22 | 12:34
| Ulicko Długa | 23 | 12:36
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 12:38
| Główna - Kościół | 25 | 12:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 12:42
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 12:44
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 12:46
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 12:47
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 12:49
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 12:52
| Orłowice-Krobica | 32 | 12:54
| |
|
|
|
za: 09:26 godz : min o 14:10
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:10
| Wiśniowa | 2 | 14:12
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 14:14
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 14:15
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 14:17
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 14:19
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 14:21
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 14:23
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 14:24
| Górska - Lewiatan | 10 | 14:26
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 14:27
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 14:28
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 14:30
| Orłowice-Krobica | 14 | 14:32
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 14:34
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 14:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 14:37
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 14:38
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 14:40
| Ulicko- Graniczna | 20 | 14:42
| Długa - Granica | 21 | 14:44
| Długa | 22 | 14:46
| Ulicko Długa | 23 | 14:48
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 14:50
| Główna - Kościół | 25 | 14:52
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 14:54
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 14:56
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 14:58
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 14:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 15:01
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 15:04
| Orłowice-Krobica | 32 | 15:06w
| Grunwaldzka/Wiejska | 33 | 15:07w
| Sienkiewicza - Stadion | 34 | 15:08
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 10:45 godz : min o 15:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Wiśniowa | 2 | 15:31
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 15:33
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 15:34
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 15:36
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 15:38
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 15:40
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 15:42
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 15:43
| Górska - Lewiatan | 10 | 15:45
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 15:46
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 15:47
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 15:49
| Orłowice-Krobica | 14 | 15:52
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 15:54
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 15:56
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 15:58
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 16:00
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 16:02
| Ulicko- Graniczna | 20 | 16:04
| Długa - Granica | 21 | 16:07
| Długa | 22 | 16:08
| Ulicko Długa | 23 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 16:13
| Główna - Kościół | 25 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 32 | 16:29
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |