Najbliższe odjazdy
Przystanek: Spadzista Dom Zdrojowy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:30 godz : min o 09:07
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:07
| Spadzista Dom Zdrojowy | 2 | 09:09
| Izerska/Sanatoryjna | 3 | 09:11
| Ulicko- Graniczna | 4 | 09:13
| Długa - Granica | 5 | 09:17
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 6 | 09:19
| elezniční stanice/Dw Kol Nové Město p. Smrkem | 7 | 09:21
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 8 | 09:25
| Długa - Granica | 9 | 09:28
| Długa | 10 | 09:30
| Ulicko Długa | 11 | 09:32
| Pobiedna Nowomiejska | 12 | 09:34
| Główna - Kościół | 13 | 09:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 14 | 09:38
| Izerska/Sanatoryjna | 15 | 09:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 16 | 09:41
| Lwówecka Czarci Młyn | 17 | 09:43
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 18 | 09:46
| Orłowice-Krobica | 19 | 09:48w
| Grunwaldzka/Wiejska | 20 | 09:50w
| Sienkiewicza - Stadion | 21 | 09:51w
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 09:25 godz : min o 13:02
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:02
| Spadzista Dom Zdrojowy | 2 | 13:04
| Izerska/Sanatoryjna | 3 | 13:06
| Ulicko- Graniczna | 4 | 13:08
| Długa - Granica | 5 | 13:12
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 6 | 13:14
| elezniční stanice/Dw Kol Nové Město p. Smrkem | 7 | 13:16
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 8 | 13:20
| Długa - Granica | 9 | 13:23
| Długa | 10 | 13:25
| Ulicko Długa | 11 | 13:27
| Pobiedna Nowomiejska | 12 | 13:29
| Główna - Kościół | 13 | 13:31
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 14 | 13:33
| Izerska/Sanatoryjna | 15 | 13:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 16 | 13:36
| Lwówecka Czarci Młyn | 17 | 13:38
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 18 | 13:41
| Orłowice-Krobica | 19 | 13:43w
| Grunwaldzka/Wiejska | 20 | 13:45w
| Sienkiewicza - Stadion | 21 | 13:46w
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 11:55 godz : min o 15:32
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 2 | 15:34
| Izerska/Sanatoryjna | 3 | 15:36
| Ulicko- Graniczna | 4 | 15:38
| Długa - Granica | 5 | 15:42
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 6 | 15:44
| elezniční stanice/Dw Kol Nové Město p. Smrkem | 7 | 15:46
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 8 | 15:50
| Długa - Granica | 9 | 15:53
| Długa | 10 | 15:55
| Ulicko Długa | 11 | 15:57
| Pobiedna Nowomiejska | 12 | 15:59
| Główna - Kościół | 13 | 16:00
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 14 | 16:03
| Izerska/Sanatoryjna | 15 | 16:04
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 16 | 16:06
| Lwówecka Czarci Młyn | 17 | 16:08
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 18 | 16:11
| Orłowice-Krobica | 19 | 16:13w
| Grunwaldzka/Wiejska | 20 | 16:15w
| Sienkiewicza - Stadion | 21 | 16:16w
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 15:30 godz : min o 19:07
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:07
| Spadzista Dom Zdrojowy | 2 | 19:08
| Izerska/Sanatoryjna | 3 | 19:11
| Ulicko- Graniczna | 4 | 19:13
| Długa - Granica | 5 | 19:17
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 6 | 19:19
| elezniční stanice/Dw Kol Nové Město p. Smrkem | 7 | 19:21
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem | 8 | 19:25
| Długa - Granica | 9 | 19:28
| Długa | 10 | 19:30
| Ulicko Długa | 11 | 19:32
| Pobiedna Nowomiejska | 12 | 19:34
| Główna - Kościół | 13 | 19:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 14 | 19:38
| Izerska/Sanatoryjna | 15 | 19:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 16 | 19:41
| Lwówecka Czarci Młyn | 17 | 19:43
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 18 | 19:46
| Orłowice-Krobica | 19 | 19:48w
| Grunwaldzka/Wiejska | 20 | 19:50w
| Sienkiewicza - Stadion | 21 | 19:51w
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
Powrót | | Następne dojazdy |