# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:27
| Nadbrzeżna/Kościuszki |
2 | 18:29
| Chopina |
3 | 18:30
| Kamieniec - Nadbrzeżna (Tartak) |
4 | 18:32
| Kamieniec - Nadbrzeżna (Tartak) |
5 | 18:34
| Nadbrzeżna/Kościuszki |
6 | 18:36
| Sosnowa |
7 | 18:37
| Wiśniowa |
8 | 18:39
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) |
9 | 18:41
| 11 Listopada - Biedronka |
10 | 18:42
| Sienkiewicza - Stadion |
11 | 18:44
| Zakopiańska Mini Golf |
12 | 18:46
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) |
13 | 18:48
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
14 | 18:50
| Mickiewicza - Goplana |
15 | 18:51
| Górska - Lewiatan |
16 | 18:53
| 11 Listopada - Biedronka |
17 | 18:54
| Grunwaldzka Urząd Miasta |
18 | 18:55
| Grunwaldzka/Wiejska |
19 | 18:57
| Orłowice-Krobica |
20 | 19:00
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck |
21 | 19:03
| Lwówecka Czarci Młyn |
22 | 19:04
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
23 | 19:07
| Spadzista Dom Zdrojowy |
24 | 19:08
| Izerska/Sanatoryjna |
25 | 19:11
| Ulicko- Graniczna |
26 | 19:13
| Długa - Granica |
27 | 19:17
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem |
28 | 19:19
| elezniční stanice/Dw Kol Nové Město p. Smrkem |
29 | 19:21
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem |
30 | 19:25
| Długa - Granica |
31 | 19:28
| Długa |
32 | 19:30
| Ulicko Długa |
33 | 19:32
| Pobiedna Nowomiejska |
34 | 19:34
| Główna - Kościół |
35 | 19:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
36 | 19:38
| Izerska/Sanatoryjna |
37 | 19:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
38 | 19:41
| Lwówecka Czarci Młyn |
39 | 19:43
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck |
40 | 19:46
| Orłowice-Krobica |
41 | 19:48w
| Grunwaldzka/Wiejska |
42 | 19:50w
| Sienkiewicza - Stadion |
43 | 19:51w
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |