Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wiśniowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10:48 godz : min o 15:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Wiśniowa | 2 | 15:31
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 15:33
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 15:34
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 15:36
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 15:38
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 15:40
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 15:42
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 15:43
| Górska - Lewiatan | 10 | 15:45
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 15:46
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 15:47
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 15:49
| Orłowice-Krobica | 14 | 15:52
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 15:54
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 15:56
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 15:58
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 16:00
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 16:02
| Ulicko- Graniczna | 20 | 16:04
| Długa - Granica | 21 | 16:07
| Długa | 22 | 16:08
| Ulicko Długa | 23 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 16:13
| Główna - Kościół | 25 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 32 | 16:29
| |
|
|
|
za: 13:03 godz : min o 17:44
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:44
| Wiśniowa | 2 | 17:46
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 17:48
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 17:49
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 17:51
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 17:53
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 17:55
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 17:57
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 17:58
| Górska - Lewiatan | 10 | 18:00
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 18:00
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 18:02
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 18:04
| Orłowice-Krobica | 14 | 18:07
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 18:08
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 18:11
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 18:13
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 18:15
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 18:17
| Ulicko- Graniczna | 20 | 18:19
| Długa - Granica | 21 | 18:22
| Długa | 22 | 18:24
| Ulicko Długa | 23 | 18:26
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 18:28
| Główna - Kościół | 25 | 18:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 18:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 18:34
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 18:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 18:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 18:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 18:42
| Orłowice-Krobica | 32 | 18:44
| |
|
|
|
za: 15:03 godz : min o 19:44
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:44
| Wiśniowa | 2 | 19:46
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) | 3 | 19:48
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 19:49
| Sienkiewicza - Stadion | 5 | 19:51
| Zakopiańska Mini Golf | 6 | 19:53
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) | 7 | 19:55
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw | 8 | 19:57
| Mickiewicza - Goplana | 9 | 19:58
| Górska - Lewiatan | 10 | 20:00
| 11 Listopada - Biedronka | 11 | 20:00
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 12 | 20:02
| Grunwaldzka/Wiejska | 13 | 20:04
| Orłowice-Krobica | 14 | 20:07
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 15 | 20:08
| Lwówecka Czarci Młyn | 16 | 20:11
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 17 | 20:13
| Spadzista Dom Zdrojowy | 18 | 20:15
| Izerska/Sanatoryjna | 19 | 20:17
| Ulicko- Graniczna | 20 | 20:19
| Długa - Granica | 21 | 20:22
| Długa | 22 | 20:24
| Ulicko Długa | 23 | 20:26
| Pobiedna Nowomiejska | 24 | 20:28
| Główna - Kościół | 25 | 20:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 26 | 20:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 27 | 20:34
| Izerska/Sanatoryjna | 28 | 20:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 29 | 20:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 30 | 20:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 31 | 20:42
| Orłowice-Krobica | 32 | 20:44
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |