Najbliższe odjazdy
Przystanek: Mickiewicza - Goplana - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty. niedziele i świąta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 46 min o 13:02
11 Listopada - Biedronka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:02
| Mickiewicza - Goplana | 2 | 13:03
| Górska - Lewiatan | 3 | 13:05
| 11 Listopada - Biedronka |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 14:23
K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:23
| Mickiewicza - Goplana | 2 | 14:24
| Górska - Lewiatan | 3 | 14:26
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 14:27
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 5 | 14:28
| Grunwaldzka/Wiejska | 6 | 14:30
| Orłowice-Krobica | 7 | 14:32
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 8 | 14:34
| Lwówecka Czarci Młyn | 9 | 14:35
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 10 | 14:37
| Spadzista Dom Zdrojowy | 11 | 14:38
| Izerska/Sanatoryjna | 12 | 14:40
| Ulicko- Graniczna | 13 | 14:42
| Długa - Granica | 14 | 14:44
| Długa | 15 | 14:46
| Ulicko Długa | 16 | 14:48
| Pobiedna Nowomiejska | 17 | 14:50
| Główna - Kościół | 18 | 14:52
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 19 | 14:54
| Spadzista Dom Zdrojowy | 20 | 14:56
| Izerska/Sanatoryjna | 21 | 14:58
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 22 | 14:59
| Lwówecka Czarci Młyn | 23 | 15:01
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 24 | 15:04
| Orłowice-Krobica | 25 | 15:06w
| Grunwaldzka/Wiejska | 26 | 15:07w
| Sienkiewicza - Stadion | 27 | 15:08
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
|
|
|
za: 03:26 godz : min o 15:42
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:42
| Mickiewicza - Goplana | 2 | 15:43
| Górska - Lewiatan | 3 | 15:45
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 15:46
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 5 | 15:47
| Grunwaldzka/Wiejska | 6 | 15:49
| Orłowice-Krobica | 7 | 15:52
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 8 | 15:54
| Lwówecka Czarci Młyn | 9 | 15:56
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 10 | 15:58
| Spadzista Dom Zdrojowy | 11 | 16:00
| Izerska/Sanatoryjna | 12 | 16:02
| Ulicko- Graniczna | 13 | 16:04
| Długa - Granica | 14 | 16:07
| Długa | 15 | 16:08
| Ulicko Długa | 16 | 16:11
| Pobiedna Nowomiejska | 17 | 16:13
| Główna - Kościół | 18 | 16:15
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 19 | 16:17
| Spadzista Dom Zdrojowy | 20 | 16:19
| Izerska/Sanatoryjna | 21 | 16:21
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 22 | 16:22
| Lwówecka Czarci Młyn | 23 | 16:24
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 24 | 16:27
| Orłowice-Krobica | 25 | 16:29
| |
|
|
|
za: 04:21 godz : min o 16:37
11 Listopada - Biedronka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:37
| Mickiewicza - Goplana | 2 | 16:38
| Górska - Lewiatan | 3 | 16:40
| 11 Listopada - Biedronka |
|
|
|
za: 05:41 godz : min o 17:57
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57
| Mickiewicza - Goplana | 2 | 17:58
| Górska - Lewiatan | 3 | 18:00
| 11 Listopada - Biedronka | 4 | 18:00
| Grunwaldzka Urząd Miasta | 5 | 18:02
| Grunwaldzka/Wiejska | 6 | 18:04
| Orłowice-Krobica | 7 | 18:07
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 8 | 18:08
| Lwówecka Czarci Młyn | 9 | 18:11
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 10 | 18:13
| Spadzista Dom Zdrojowy | 11 | 18:15
| Izerska/Sanatoryjna | 12 | 18:17
| Ulicko- Graniczna | 13 | 18:19
| Długa - Granica | 14 | 18:22
| Długa | 15 | 18:24
| Ulicko Długa | 16 | 18:26
| Pobiedna Nowomiejska | 17 | 18:28
| Główna - Kościół | 18 | 18:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 19 | 18:32
| Spadzista Dom Zdrojowy | 20 | 18:34
| Izerska/Sanatoryjna | 21 | 18:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna | 22 | 18:37
| Lwówecka Czarci Młyn | 23 | 18:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck | 24 | 18:42
| Orłowice-Krobica | 25 | 18:44
| |
|
|
|
za: 06:36 godz : min o 18:52
11 Listopada - Biedronka
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:52
| Mickiewicza - Goplana | 2 | 18:53
| Górska - Lewiatan | 3 | 18:55
| 11 Listopada - Biedronka |
|
Powrót | | Następne dojazdy |