Dzisiaj jest: 04-03-2024, Poniedziałek

Szukaj przystanku 13:23

Najbliższe odjazdy
Przystanek: - pokaż QR kod


CodziennieSobota 27.06.2020 r.
LiniaOdjazd za, Kierunek
za: 00 min
o 13:23
#godz.przystanek
113:23
213:24
313:25
413:26
513:27
za: 08 min
o 13:31
#godz.przystanek
113:31
213:33
313:34
413:35
513:37
613:38
713:39
za: 22 min
o 13:45
#godz.przystanek
113:45
213:47
313:48
413:49
513:50
613:52
713:53
813:54
913:56
za: 29 min
o 13:52
#godz.przystanek
113:52
213:53
313:54
413:55
513:56
za: 37 min
o 14:00
#godz.przystanek
114:00
214:01
314:02
414:03
za: 38 min
o 14:01
#godz.przystanek
114:01
214:03
314:04
414:05
514:07
614:08
714:10
814:13
914:14
PowrótNastępne dojazdy