Najbliższe odjazdy
Przystanek: Szadkowska /Skłodowska
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 53 min o 18:37
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:37
| Szadkowska /Skłodowska | 2 | 18:38
| Szadkowska I Łódzka | 3 | 18:39
| Juliusza | 4 | 18:40
| Plac Wolności III | 5 | 18:44
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 18:46
| Łaska/Szkolna TE | 7 | 18:48
| Łaska / Klasztorna | 8 | 18:49
| Łaska IV Łódzka | 9 | 18:50
| Łaska V Izolacja | 10 | 18:51
| Łaska /Ceramiczna | 11 | 18:52
| Łaska/Nowomiejska | 12 | 18:54
| Karsznicka I PKP | 13 | 18:55
| Karsznicka II Energ. | 14 | 18:56
| Spółdzielcza/Sylli | 15 | 18:58
| Grunwaldzka | 16 | 18:59
| 1-Maja/Karsznicka | 17 | 19:00
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:13 godz : min o 18:57
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:57
| Szadkowska /Skłodowska | 2 | 18:58
| Szadkowska I Łódzka | 3 | 18:59
| Juliusza | 4 | 19:00
| Plac Wolności III | 5 | 19:04
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 19:06
| Łaska/Szkolna TE | 7 | 19:08
| Łaska / Klasztorna | 8 | 19:10
| Jodłowa /Bema | 9 | 19:11
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 10 | 19:12
| Jodłowa III Borowa | 11 | 19:12
| Świerkowa sklep | 12 | 19:13
| Jodłowa IV Staszica | 13 | 19:15
| Staszica Cmentarz | 14 | 19:17
| Staszica Spółdzielcza | 15 | 19:18
| 1-go Maja | 16 | 19:19
| 1-Maja/Karsznicka | 17 | 19:21
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 19:42
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:42
| Szadkowska /Skłodowska | 2 | 19:43
| Szadkowska I Łódzka | 3 | 19:44
| Juliusza | 4 | 19:45
| Plac Wolności III | 5 | 19:49
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 19:51
| Łaska/Szkolna TE | 7 | 19:53
| Łaska / Klasztorna | 8 | 19:54
| Łaska IV Łódzka | 9 | 19:55
| Łaska V Izolacja | 10 | 19:56
| Łaska /Ceramiczna | 11 | 19:57
| Łaska/Nowomiejska | 12 | 19:59
| Karsznicka I PKP | 13 | 20:00
| Karsznicka II Energ. | 14 | 20:00
| Spółdzielcza/Sylli | 15 | 20:02
| Grunwaldzka | 16 | 20:03
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 02:18 godz : min o 20:02
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:02
| Szadkowska /Skłodowska | 2 | 20:03
| Szadkowska I Łódzka | 3 | 20:04
| Juliusza | 4 | 20:04
| Plac Wolności III | 5 | 20:08
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 20:11
| Łaska/Szkolna TE | 7 | 20:13
| Łaska / Klasztorna | 8 | 20:15
| Jodłowa /Bema | 9 | 20:16
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 10 | 20:17
| Świerkowa sklep | 11 | 20:17
| Jodłowa III Borowa | 12 | 20:18
| Jodłowa IV Staszica | 13 | 20:20
| Staszica Cmentarz | 14 | 20:22
| Staszica Spółdzielcza | 15 | 20:23
| 1-go Maja | 16 | 20:24
| 1-Maja/Karsznicka | 17 | 20:26
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 02:55 godz : min o 20:39
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:39
| Szadkowska /Skłodowska | 2 | 20:40
| Szadkowska I Łódzka | 3 | 20:41
| Juliusza | 4 | 20:42
| Plac Wolności III | 5 | 20:46
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 20:48
| Łaska/Szkolna TE | 7 | 20:50
| Łaska / Klasztorna | 8 | 20:51
| Łaska IV Łódzka | 9 | 20:52
| Łaska V Izolacja | 10 | 20:53
| Łaska /Ceramiczna | 11 | 20:54
| Łaska/Nowomiejska | 12 | 20:56
| Karsznicka I PKP | 13 | 20:57
| Karsznicka II Energ. | 14 | 20:58
| Spółdzielcza/Sylli | 15 | 20:59
| Grunwaldzka | 16 | 21:00
| Leśmiana | 17 | 21:02
| Karsznicka IV Lokomot. | 18 | 21:03
| Karsznicka V gr.miast. | 19 | 21:04
| Marzenin I przejazd | 20 | 21:07
| Marzenin II | 21 | 21:08
| Marzenin III kościół | 22 | 21:10
| Wola Marzeńska | 23 | 21:11
| Pruszków I | 24 | 21:12
| Pruszków II szkoła | 25 | 21:13
| |
|
|
|
za: 03:02 godz : min o 20:46
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:46
| Szadkowska /Skłodowska | 2 | 20:47
| Szadkowska I Łódzka | 3 | 20:48
| Juliusza | 4 | 20:49
| Plac Wolności II | 5 | 20:50
| Getta Żyd.I Biedr. | 6 | 20:51
| Getta II Wodna | 7 | 20:52
| Tymienicka/Gett Żyd. | 8 | 20:53
| Tymienicka gr.miasta | 9 | 20:54
| Tymienice II Przetwórnia | 10 | 20:55
| Tymienice III pos.78 | 11 | 20:56
| Tymienice IV pos.70 | 12 | 20:57
| Korczew I pos.13 | 13 | 20:58
| Korczew II kościół | 14 | 21:00
| Wojsławice I Kolonia | 15 | 21:00
| Wojsławice II szkoła | 16 | 21:04
| Kromolin Stary skrzyż. II | 17 | 21:04
| Kromolin Stary II pos .31 | 18 | 21:07
| Pratków 54 | 19 | 21:08
| Pratków 24 | 20 | 21:10
| Pratków pos.1 | 21 | 21:12
| Zamłynie II skrzyż. | 22 | 21:14
| Zamłynie I pos.29 | 23 | 21:15
| Annopole Stare | 24 | 21:17
| Rembieskie | 25 | 21:19
| Annopole Nowe II pos.36 | 26 | 21:20
| Annopole Nowe I p.20 | 27 | 21:21
| Izabelów VI pos.79 | 28 | 21:22
| Izabelów V pos.67 | 29 | 21:24
| Izabelów IV szkoła | 30 | 21:25
| Izabelów III pos.35 | 31 | 21:26
| Izabelów II pos.29 | 32 | 21:27
| Izabelów I pos.17 | 33 | 21:29
| Czechy gr. Miasta | 34 | 21:30
| Sieradzka / Mostowa | 35 | 21:31
| Sieradzka / KEN | 36 | 21:33
| Plac Wolności I | 37 | 21:34
| Szadkowska I Łódzka | 38 | 21:35
| Szadkowska / Skłodowska | 39 | 21:36
| Dworzec PKP | 40 | 21:38
| Szadkowska / Zwoltex | 41 | 21:39
| Przemysłowa / Szadkowska | 42 | 21:40
| Przemysłowa II Długa | 43 | 21:41
| Przemysłowa/Zielonogórska | 44 | 21:42
| Długa pętla Wola |
|
Powrót | | Następne dojazdy |