Najbliższe odjazdy
Przystanek: Długa/Pętla Wola
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 16:04 AL
Dworcowa Kilińskiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:04AL
| Długa/Pętla Wola | 2 | 16:06AL
| Przemysłowa II Dluga | 3 | 16:07AL
| Szadkowska / Przemysłowa | 4 | 16:08AL
| Szadkowska / Zwoltex | 5 | 16:10AL
| Dworzec PKP | 6 | 16:11AL
| Kilińskiego/Szkoła | 7 | 16:13AL
| Kilińskiego/ZUS | 8 | 16:15AL
| Kilińskiego / Łaska | 9 | 16:16AL
| Łaska/Piwna | 10 | 16:19AL
| Kościelna TBS | 11 | 16:20AL
| Kościelna/Targowa | 12 | 16:21AL
| Złota/Szymanowskiego | 13 | 16:22AL
| Złota/Malczewskiego | 14 | 16:23AL
| Złota/Szkoła | 15 | 16:24AL
| Widawska I Sosnowa | 16 | 16:25AL
| Widawska II gr.miasta | 17 | 16:26AL
| Poręby I skrzyż do Poręb | 18 | 16:27A
| Poręby II las | 19 | 16:28A
| Poręby I skrz.do Piasków | 20 | 16:30A
| Piaski I pos. 29 | 21 | 16:32A
| Piaski II pos.40 | 22 | 16:34A
| Piaski III pos. 62 | 23 | 16:36A
| Piaski IV pętla | 24 | 16:38A
| Beleń I | 25 | 16:40A
| Beleń II wieś | 26 | 16:42A
| Beleń III kolonia | 27 | 16:44A
| Strońsko Kościół | 28 | 16:47
| Zapolice ul.Sieradzka | 29 | 16:48
| Zapolice Osiedle | 30 | 16:50
| Marcelów | 31 | 16:52
| Zmyślona | 32 | 16:55
| Poręby skrz.do centrum | 33 | 16:56
| Widawska II gr miasta | 34 | 16:57
| Widawska I Sosnowa | 35 | 16:58
| Złota/Szkoła | 36 | 16:59
| Złota/Malczewskiego | 37 | 17:00
| Złota/Szymanowskiego | 38 | 17:00
| Kościelna/Targowa | 39 | 17:02
| Kościelna TBS | 40 | 17:04
| Łaska / Al Kościuszki | 41 | 17:07
| Kilińskiego / Łaska | 42 | 17:08
| Kilińskiego/ZUS | 43 | 17:10
| Kilińskiego/Szkoła | 44 | 17:11
| Dworcowa Kilińskiego |
|
|
|
za: 44 min o 16:30
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30
| Długa/Pętla Wola | 2 | 16:31
| Przemysłowa / Zielonogórska | 3 | 16:33
| Spacerowa Policja | 4 | 16:34
| Spacerowa Zwoltex | 5 | 16:36
| Dworzec PKP | 6 | 16:38
| Kilińskiego/Szkoła | 7 | 16:39
| Łódzka / Klilińskiego | 8 | 16:41
| Juliusza | 9 | 16:42
| Plac Wolności 10 | 10 | 16:46
| Łaska / Al Kościuszki | 11 | 16:48
| Łaska/Szkolna TE | 12 | 16:49
| Łaska / Klasztorna | 13 | 16:50
| Łąkowa/Klasztorna | 14 | 16:51
| Łąkowa/Główna | 15 | 16:52
| Paprocka/Boczna | 16 | 16:53
| Paprocka/Chełm. | 17 | 16:54
| Szymanowskiego | 18 | 16:55
| Iwaszkiewicza | 19 | 16:56
| Malczewskiego | 20 | 16:57
| Złota/Malczewskiego | 21 | 16:58
| Złota/Szkoła | 22 | 17:00
| Zduńska I | 23 | 17:00
| |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 17:45
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:45
| Długa/Pętla Wola | 2 | 17:46
| Przemysłowa / Zielonogórska | 3 | 17:48
| Spacerowa Policja | 4 | 17:49
| Spacerowa Zwoltex | 5 | 17:51
| Dworzec PKP | 6 | 17:53
| Kilińskiego/Szkoła | 7 | 17:54
| Łódzka / Klilińskiego | 8 | 17:56
| Juliusza | 9 | 17:57
| Plac Wolności 10 | 10 | 18:00
| Łaska / Al Kościuszki | 11 | 18:03
| Łaska/Szkolna TE | 12 | 18:04
| Łaska / Klasztorna | 13 | 18:04
| Łąkowa/Klasztorna | 14 | 18:06
| Łąkowa/Główna | 15 | 18:07
| Paprocka/Boczna | 16 | 18:08
| Paprocka/Chełm. | 17 | 18:08
| Szymanowskiego | 18 | 18:10
| Iwaszkiewicza | 19 | 18:11
| Malczewskiego | 20 | 18:12
| Złota/Malczewskiego | 21 | 18:13
| Złota/Szkoła | 22 | 18:15
| Zduńska I | 23 | 18:16
| |
|
|
|
za: 06:24 godz : min o 22:10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:10
| Długa/Pętla Wola | 2 | 22:11
| Przemysłowa / Zielonogórska | 3 | 22:12
| Spacerowa Policja | 4 | 22:13
| Spacerowa Zwoltex | 5 | 22:15
| Dworzec PKP | 6 | 22:17
| Kilińskiego/Szkoła | 7 | 22:18
| Łódzka / Klilińskiego | 8 | 22:20
| Juliusza | 9 | 22:21
| Plac Wolności 10 | 10 | 22:25
| Łaska / Al Kościuszki | 11 | 22:27
| Łaska/Szkolna TE | 12 | 22:28
| Łaska / Klasztorna | 13 | 22:29
| Łąkowa/Klasztorna | 14 | 22:30
| Łąkowa/Główna | 15 | 22:31
| Paprocka/Boczna | 16 | 22:32
| Paprocka/Chełm. | 17 | 22:33
| Szymanowskiego | 18 | 22:34
| Iwaszkiewicza | 19 | 22:35
| Malczewskiego | 20 | 22:36
| Złota/Malczewskiego | 21 | 22:37
| Złota/Szkoła | 22 | 22:39
| Zduńska I | 23 | 22:40
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |