Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska / Klasztorna
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 16:49
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:49
| Łaska / Klasztorna | 2 | 16:50
| Łąkowa/Klasztorna | 3 | 16:51
| Łąkowa/Główna | 4 | 16:52
| Paprocka/Boczna | 5 | 16:53
| Paprocka/Chełm. | 6 | 16:54
| Szymanowskiego | 7 | 16:55
| Iwaszkiewicza | 8 | 16:56
| Malczewskiego | 9 | 16:57
| Złota/Malczewskiego | 10 | 16:58
| Złota/Szkoła | 11 | 17:00
| Zduńska I | 12 | 17:00
| |
|
|
|
za: 29 min o 17:03
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Łaska / Klasztorna | 2 | 17:04
| Łaska IV Łódzka | 3 | 17:04
| Łaska V Izolacja | 4 | 17:06
| Łaska /Ceramiczna | 5 | 17:07
| Łaska/Nowomiejska | 6 | 17:08
| Karsznicka I PKP | 7 | 17:10
| Karsznicka II Energ. | 8 | 17:11
| Spółdzielcza/Sylli | 9 | 17:13
| Grunwaldzka | 10 | 17:14
| 1-Maja/Karsznicka | 11 | 17:15
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 44 min o 17:18
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:18
| Łaska / Klasztorna | 2 | 17:20
| Jodłowa /Bema | 3 | 17:21
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 4 | 17:22
| Świerkowa sklep | 5 | 17:22
| Jodłowa III Borowa | 6 | 17:23
| Jodłowa IV Staszica | 7 | 17:25
| Staszica Cmentarz | 8 | 17:27
| Staszica Spółdzielcza | 9 | 17:28
| 1-go Maja | 10 | 17:29
| 1-Maja/Karsznicka | 11 | 17:31
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 17:50
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:50
| Łaska / Klasztorna | 2 | 17:51
| Łaska IV Łódzka | 3 | 17:52
| Łaska V Izolacja | 4 | 17:53
| Łaska /Ceramiczna | 5 | 17:54
| Łaska/Nowomiejska | 6 | 17:56
| Karsznicka I PKP | 7 | 17:57
| Karsznicka II Energ. | 8 | 17:58
| Spółdzielcza/Sylli | 9 | 17:59
| Grunwaldzka | 10 | 18:00
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:21 godz : min o 17:55
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:55
| Łaska / Klasztorna | 2 | 17:57
| Łaska IV Łódzka | 3 | 17:58
| Łaska V Izolacja | 4 | 17:59
| Łaska /Ceramiczna | 5 | 18:00
| Łaska/Nowomiejska | 6 | 18:02
| Karsznicka I PKP | 7 | 18:03
| Karsznicka II Energ. | 8 | 18:04
| Spółdzielcza/Sylli | 9 | 18:04
| Grunwaldzka | 10 | 18:06
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 18:04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04
| Łaska / Klasztorna | 2 | 18:04
| Łąkowa/Klasztorna | 3 | 18:06
| Łąkowa/Główna | 4 | 18:07
| Paprocka/Boczna | 5 | 18:08
| Paprocka/Chełm. | 6 | 18:08
| Szymanowskiego | 7 | 18:10
| Iwaszkiewicza | 8 | 18:11
| Malczewskiego | 9 | 18:12
| Złota/Malczewskiego | 10 | 18:13
| Złota/Szkoła | 11 | 18:15
| Zduńska I | 12 | 18:16
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |