Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Big Star - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 13:17
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:17
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:18
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:19
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:21
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:23
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:25
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:27
| Legionów Polna | 8 | 13:28
| Legionów Handlowa | 9 | 13:29
| Nowy Świat Ułańska | 10 | 13:31
| Nowy Świat Rogatka | 11 | 13:34
| Chopina | 12 | 13:35
| Parczewskiego Wodna | 13 | 13:36
| Parczewskiego | 14 | 13:38
| Plac Jana Pawła II | 15 | 13:40
| 3-go Maja | 16 | 13:43
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 02 min o 13:18
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:18
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:19
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:20
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:22
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:24
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:26
| Serbinowska Młynarska | 7 | 13:29
| Widok Mickiewicza | 8 | 13:30
| Dobrzecka Mickiewicza | 9 | 13:33
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 10 | 13:35
| Harcerska | 11 | 13:37
| Chopina | 12 | 13:38
| Parczewskiego Wodna | 13 | 13:39
| Parczewskiego | 14 | 13:41
| Plac Jana Pawła II | 15 | 13:44
| Niemojowskich WORD | 16 | 13:45
| Niemojowskich Szkoła | 17 | 13:46
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 18 | 13:47
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 19 | 13:48
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 24 min o 13:40
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:40
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:41
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:42
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:44
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:46
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:48
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:50
| Legionów Polna | 8 | 13:51
| Legionów Handlowa | 9 | 13:52
| Ułańska | 10 | 13:54
| Bankowa | 11 | 13:56
| Sukiennicza | 12 | 13:57
| Plac Jana Pawła II | 13 | 13:59
| 3-go Maja | 14 | 14:01
| Nowy Rynek Chopina | 15 | 14:03
| Chopina | 16 | 14:06
| Harcerska | 17 | 14:08
| Poznańska Wojska Polskiego | 18 | 14:09
| Poznańska Szpital | 19 | 14:11
| Poznańska Galeria | 20 | 14:12
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 21 | 14:13
| Poznańska Kampus | 22 | 14:15
| Kolonia Kościelna Wieś | 23 | 14:16
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 31 min o 13:47
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:47
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:48
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:49
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:51
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:53
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:55
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:57
| Legionów Polna | 8 | 13:58
| Legionów Handlowa | 9 | 13:59
| Nowy Świat Ułańska | 10 | 14:01
| Nowy Świat Rogatka | 11 | 14:04
| Chopina | 12 | 14:05
| Parczewskiego Wodna | 13 | 14:07
| Parczewskiego | 14 | 14:09
| Plac Jana Pawła II | 15 | 14:11
| 3-go Maja | 16 | 14:14
| Majkowska Medix | 17 | 14:15
| Długosza | 18 | 14:17
| Złota Haft | 19 | 14:19
| Złota Działki | 20 | 14:20
| Bażancia PUK | 21 | 14:21
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 32 min o 13:48
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:48
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:49
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:50
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:52
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:54
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:56
| Serbinowska Młynarska | 7 | 13:59
| Widok Mickiewicza | 8 | 14:00
| Dobrzecka Mickiewicza | 9 | 14:03
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 10 | 14:05
| Harcerska | 11 | 14:07
| Chopina | 12 | 14:08
| Parczewskiego Wodna | 13 | 14:10
| Parczewskiego | 14 | 14:12
| Plac Jana Pawła II | 15 | 14:15
| Niemojowskich WORD | 16 | 14:16
| Niemojowskich Szkoła | 17 | 14:17
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 18 | 14:18
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 19 | 14:19
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 54 min o 14:10
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:10
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 14:11
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:12
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 14:14
| Podmiejska Rondo | 5 | 14:17
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 14:19
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 14:21
| Legionów Polna | 8 | 14:22
| Legionów Handlowa | 9 | 14:23
| Ułańska | 10 | 14:25
| Bankowa | 11 | 14:27
| Sukiennicza | 12 | 14:29
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:31
| 3-go Maja | 14 | 14:33
| Nowy Rynek Chopina | 15 | 14:35
| Chopina | 16 | 14:38
| Harcerska | 17 | 14:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 18 | 14:41
| Poznańska Szpital | 19 | 14:43
| Poznańska Galeria | 20 | 14:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 21 | 14:45
| Poznańska Kampus | 22 | 14:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 23 | 14:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |