Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Big Star - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19 min o 13:39
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:39
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:40
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:41
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:43
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:45
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:49
| Legionów Polna | 8 | 13:50
| Legionów Handlowa | 9 | 13:51
| Nowy Świat Ułańska | 10 | 13:53
| Nowy Świat Rogatka | 11 | 13:56
| Chopina | 12 | 13:57
| Parczewskiego Wodna | 13 | 13:58
| Parczewskiego | 14 | 13:59
| Plac Jana Pawła II | 15 | 14:01
| 3-go Maja | 16 | 14:04
| Majkowska Medix | 17 | 14:05
| Długosza | 18 | 14:07
| Złota Haft | 19 | 14:09
| Złota Działki | 20 | 14:10
| Bażancia PUK | 21 | 14:11
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 25 min o 13:45
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:45
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 13:46
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 13:49
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:51
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 13:52
| Serbinowska Młynarska | 7 | 13:55
| Widok Mickiewicza | 8 | 13:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 9 | 13:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 10 | 14:00
| Harcerska | 11 | 14:02
| Chopina | 12 | 14:03
| Parczewskiego Wodna | 13 | 14:04
| Parczewskiego | 14 | 14:05
| Plac Jana Pawła II | 15 | 14:07
| Niemojowskich WORD | 16 | 14:08
| Niemojowskich Szkoła | 17 | 14:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 18 | 14:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 19 | 14:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 59 min o 14:19
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:19
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 14:20
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 14:23
| Podmiejska Rondo | 5 | 14:25
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 14:27
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 14:29
| Legionów Polna | 8 | 14:30
| Legionów Handlowa | 9 | 14:31
| Ułańska | 10 | 14:33
| Bankowa | 11 | 14:35
| Sukiennicza | 12 | 14:36
| Plac Jana Pawła II | 13 | 14:38
| 3-go Maja | 14 | 14:40
| Nowy Rynek Chopina | 15 | 14:42
| Chopina | 16 | 14:44
| Harcerska | 17 | 14:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 18 | 14:47
| Poznańska Szpital | 19 | 14:49
| Poznańska Galeria | 20 | 14:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 21 | 14:51
| Poznańska Kampus | 22 | 14:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 23 | 14:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 14:45
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:45
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 14:46
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 14:49
| Podmiejska Rondo | 5 | 14:51
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 14:52
| Serbinowska Młynarska | 7 | 14:55
| Widok Mickiewicza | 8 | 14:56
| Dobrzecka Mickiewicza | 9 | 14:59
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 10 | 15:00
| Harcerska | 11 | 15:02
| Chopina | 12 | 15:03
| Parczewskiego Wodna | 13 | 15:04
| Parczewskiego | 14 | 15:05
| Plac Jana Pawła II | 15 | 15:07
| Niemojowskich WORD | 16 | 15:08
| Niemojowskich Szkoła | 17 | 15:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 18 | 15:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 19 | 15:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 15:19
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 15:20
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 15:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 15:23
| Podmiejska Rondo | 5 | 15:25
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 15:27
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 15:29
| Legionów Polna | 8 | 15:30
| Legionów Handlowa | 9 | 15:31
| Ułańska | 10 | 15:33
| Bankowa | 11 | 15:35
| Sukiennicza | 12 | 15:36
| Plac Jana Pawła II | 13 | 15:38
| 3-go Maja | 14 | 15:40
| Nowy Rynek Chopina | 15 | 15:42
| Chopina | 16 | 15:44
| Harcerska | 17 | 15:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 18 | 15:47
| Poznańska Szpital | 19 | 15:49
| Poznańska Galeria | 20 | 15:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 21 | 15:51
| Poznańska Kampus | 22 | 15:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 23 | 15:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 02:19 godz : min o 15:39
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39
| Al. Woj. Pol. Big Star | 2 | 15:40
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 15:41
| Al. Woj. Pol. Rondo | 4 | 15:43
| Podmiejska Rondo | 5 | 15:45
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 15:47
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 15:49
| Legionów Polna | 8 | 15:50
| Legionów Handlowa | 9 | 15:51
| Nowy Świat Ułańska | 10 | 15:53
| Nowy Świat Rogatka | 11 | 15:56
| Chopina | 12 | 15:57
| Parczewskiego Wodna | 13 | 15:58
| Parczewskiego | 14 | 15:59
| Plac Jana Pawła II | 15 | 16:00
| 3-go Maja | 16 | 16:04
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |