Najbliższe odjazdy
Przystanek: Romańska Pętla
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 39 min o 14:09
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:09
| Romańska Pętla | 2 | 14:10
| Zachodnia Celtycka | 3 | 14:11
| Zachodnia | 4 | 14:12
| Zachodnia Działki | 5 | 14:14
| Obozowa Pętla | 6 | 14:15
| Obozowa Wega | 7 | 14:16
| Obozowa Centrozłom | 8 | 14:17
| Obozowa Przychodnia | 9 | 14:19
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 14:21
| Podmiejska Rondo | 11 | 14:23
| Podmiejska Widok | 12 | 14:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 14:26
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 14:27
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 14:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 14:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 52 min o 14:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:22
| Romańska Pętla | 2 | 14:24
| Romańska Szkoła | 3 | 14:26
| Romańska Wenedów | 4 | 14:27
| Rzymska Romańska | 5 | 14:29
| Rzymska Celtycka | 6 | 14:31
| Rzymska Piwonice | 7 | 14:33
| Częstochowska Giełda | 8 | 14:35
| Częstochowska WSK | 9 | 14:36
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 14:38
| Częstochowska Szkoła | 11 | 14:39
| Częstochowska Kalmedica | 12 | 14:40
| Częstochowska Rypinek | 13 | 14:42
| Częstochowska Inkubator | 14 | 14:44
| Częstochowska Teatr | 15 | 14:46
| Sukiennicza | 16 | 14:48
| Plac Jana Pawła II | 17 | 14:49
| Babina | 18 | 14:50
| Nowy Rynek Babina | 19 | 14:52
| Babina Wodna | 20 | 14:54
| Chopina | 21 | 14:56
| Harcerska Rogatka | 22 | 14:58
| Górnośląska Polna | 23 | 15:00
| Górnośląska Kaliniec | 24 | 15:02
| Górnośląska Galeria Amber | 25 | 15:04
| Podmiejska Rondo | 26 | 15:06
| Podmiejska Widok | 27 | 15:08
| Wyszyńskiego Przychodnia | 28 | 15:09
| Wyszyńskiego Kościół | 29 | 15:10
| Wyszyńskiego Arena | 30 | 15:12
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 31 | 15:13
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 15:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:00
| Romańska Pętla | 2 | 15:01
| Zachodnia Celtycka | 3 | 15:02
| Zachodnia | 4 | 15:03
| Zachodnia Działki | 5 | 15:05
| Obozowa Pętla | 6 | 15:06
| Obozowa Wega | 7 | 15:07
| Obozowa Centrozłom | 8 | 15:08
| Obozowa Przychodnia | 9 | 15:10
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 15:12
| Podmiejska Rondo | 11 | 15:14
| Podmiejska Widok | 12 | 15:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 15:17
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 15:18
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 15:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 15:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:48 godz : min o 15:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Romańska Pętla | 2 | 15:20
| Romańska Szkoła | 3 | 15:22
| Romańska Wenedów | 4 | 15:23
| Rzymska Romańska | 5 | 15:25
| Rzymska Celtycka | 6 | 15:27
| Rzymska Piwonice | 7 | 15:29
| Częstochowska Giełda | 8 | 15:31
| Częstochowska WSK | 9 | 15:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 15:34
| Częstochowska Szkoła | 11 | 15:35
| Częstochowska Kalmedica | 12 | 15:36
| Częstochowska Rypinek | 13 | 15:38
| Częstochowska Inkubator | 14 | 15:40
| Częstochowska Teatr | 15 | 15:42
| Sukiennicza | 16 | 15:44
| Plac Jana Pawła II | 17 | 15:45
| Babina | 18 | 15:46
| Nowy Rynek Babina | 19 | 15:48
| Babina Wodna | 20 | 15:50
| Chopina | 21 | 15:52
| Harcerska Rogatka | 22 | 15:54
| Górnośląska Polna | 23 | 15:56
| Górnośląska Kaliniec | 24 | 15:58
| Górnośląska Galeria Amber | 25 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 26 | 16:02
| Podmiejska Widok | 27 | 16:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 28 | 16:04
| Wyszyńskiego Kościół | 29 | 16:06
| Wyszyńskiego Arena | 30 | 16:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 31 | 16:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:30 godz : min o 16:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00
| Romańska Pętla | 2 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 3 | 16:02
| Zachodnia | 4 | 16:03
| Zachodnia Działki | 5 | 16:04
| Obozowa Pętla | 6 | 16:06
| Obozowa Wega | 7 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 8 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 9 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 11 | 16:14
| Podmiejska Widok | 12 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:48 godz : min o 16:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:18
| Romańska Pętla | 2 | 16:20
| Romańska Szkoła | 3 | 16:22
| Romańska Wenedów | 4 | 16:23
| Rzymska Romańska | 5 | 16:25
| Rzymska Celtycka | 6 | 16:27
| Rzymska Piwonice | 7 | 16:29
| Częstochowska Giełda | 8 | 16:31
| Częstochowska WSK | 9 | 16:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 16:34
| Częstochowska Szkoła | 11 | 16:35
| Częstochowska Kalmedica | 12 | 16:36
| Częstochowska Rypinek | 13 | 16:38
| Częstochowska Inkubator | 14 | 16:40
| Częstochowska Teatr | 15 | 16:42
| Sukiennicza | 16 | 16:44
| Plac Jana Pawła II | 17 | 16:45
| Babina | 18 | 16:46
| Nowy Rynek Babina | 19 | 16:48
| Babina Wodna | 20 | 16:50
| Chopina | 21 | 16:52
| Harcerska Rogatka | 22 | 16:54
| Górnośląska Polna | 23 | 16:56
| Górnośląska Kaliniec | 24 | 16:58
| Górnośląska Galeria Amber | 25 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 26 | 17:00
| Podmiejska Widok | 27 | 17:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 28 | 17:04
| Wyszyńskiego Kościół | 29 | 17:04
| Wyszyńskiego Arena | 30 | 17:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 31 | 17:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |