Najbliższe odjazdy
Przystanek: Romańska Pętla
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21 min o 18:12
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:12
| Romańska Pętla | 2 | 18:14
| Romańska Szkoła | 3 | 18:16
| Romańska Wenedów | 4 | 18:17
| Rzymska Romańska | 5 | 18:19
| Rzymska Celtycka | 6 | 18:21
| Rzymska Piwonice | 7 | 18:22
| Częstochowska Giełda | 8 | 18:23
| Częstochowska WSK | 9 | 18:24
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 18:26
| Częstochowska Szkoła | 11 | 18:27
| Częstochowska Kalmedica | 12 | 18:28
| Częstochowska Rypinek | 13 | 18:29
| Częstochowska Inkubator | 14 | 18:30
| Częstochowska Teatr | 15 | 18:31
| Sukiennicza | 16 | 18:32
| Plac Jana Pawła II | 17 | 18:33
| Babina | 18 | 18:34
| Nowy Rynek Babina | 19 | 18:35
| Babina Wodna | 20 | 18:36
| Chopina | 21 | 18:38
| Harcerska Rogatka | 22 | 18:40
| Górnośląska Polna | 23 | 18:42
| Górnośląska Kaliniec | 24 | 18:44
| Górnośląska Galeria Amber | 25 | 18:45
| Podmiejska Rondo | 26 | 18:46
| Podmiejska Widok | 27 | 18:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 28 | 18:49
| Wyszyńskiego Kościół | 29 | 18:50
| Wyszyńskiego Arena | 30 | 18:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 31 | 18:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 19:36
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:36
| Romańska Pętla | 2 | 19:37
| Zachodnia Celtycka | 3 | 19:38
| Zachodnia | 4 | 19:39
| Zachodnia Działki | 5 | 19:41
| Obozowa Pętla | 6 | 19:42
| Obozowa Wega | 7 | 19:43
| Obozowa Centrozłom | 8 | 19:44
| Obozowa Przychodnia | 9 | 19:46
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 19:47
| Podmiejska Rondo | 11 | 19:48
| Podmiejska Widok | 12 | 19:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 19:51
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 19:52
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 19:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 19:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:21 godz : min o 20:12
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:12
| Romańska Pętla | 2 | 20:14
| Romańska Szkoła | 3 | 20:16
| Romańska Wenedów | 4 | 20:17
| Rzymska Romańska | 5 | 20:19
| Rzymska Celtycka | 6 | 20:21
| Rzymska Piwonice | 7 | 20:22
| Częstochowska Giełda | 8 | 20:23
| Częstochowska WSK | 9 | 20:24
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 10 | 20:26
| Częstochowska Szkoła | 11 | 20:27
| Częstochowska Kalmedica | 12 | 20:28
| Częstochowska Rypinek | 13 | 20:29
| Częstochowska Inkubator | 14 | 20:30
| Częstochowska Teatr | 15 | 20:31
| Sukiennicza | 16 | 20:32
| Plac Jana Pawła II | 17 | 20:33
| Babina | 18 | 20:34
| Nowy Rynek Babina | 19 | 20:35
| Babina Wodna | 20 | 20:36
| Chopina | 21 | 20:38
| Harcerska Rogatka | 22 | 20:40
| Górnośląska Polna | 23 | 20:42
| Górnośląska Kaliniec | 24 | 20:44
| Górnośląska Galeria Amber | 25 | 20:45
| Podmiejska Rondo | 26 | 20:46
| Podmiejska Widok | 27 | 20:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 28 | 20:49
| Wyszyńskiego Kościół | 29 | 20:50
| Wyszyńskiego Arena | 30 | 20:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 31 | 20:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:45 godz : min o 21:36
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:36
| Romańska Pętla | 2 | 21:37
| Zachodnia Celtycka | 3 | 21:38
| Zachodnia | 4 | 21:39
| Zachodnia Działki | 5 | 21:41
| Obozowa Pętla | 6 | 21:42
| Obozowa Wega | 7 | 21:43
| Obozowa Centrozłom | 8 | 21:44
| Obozowa Przychodnia | 9 | 21:46
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 21:47
| Podmiejska Rondo | 11 | 21:48
| Podmiejska Widok | 12 | 21:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 21:51
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 21:52
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 21:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 21:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |