Najbliższe odjazdy
Przystanek: 3-go Maja - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 58 min o 13:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:38
| 3-go Maja | 2 | 13:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 13:42
| Chopina | 4 | 13:44
| Harcerska | 5 | 13:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 13:47
| Poznańska Szpital | 7 | 13:49
| Poznańska Galeria | 8 | 13:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 13:51
| Poznańska Kampus | 10 | 13:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 11 | 13:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 01:21 godz : min o 14:01
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:01
| 3-go Maja | 2 | 14:04
| Majkowska Medix | 3 | 14:05
| Długosza | 4 | 14:07
| Złota Haft | 5 | 14:09
| Złota Działki | 6 | 14:10
| Bażancia PUK | 7 | 14:11
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 14:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:38
| 3-go Maja | 2 | 14:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 14:42
| Chopina | 4 | 14:44
| Harcerska | 5 | 14:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 14:47
| Poznańska Szpital | 7 | 14:49
| Poznańska Galeria | 8 | 14:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 14:51
| Poznańska Kampus | 10 | 14:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 11 | 14:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 02:58 godz : min o 15:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:38
| 3-go Maja | 2 | 15:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 15:42
| Chopina | 4 | 15:44
| Harcerska | 5 | 15:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 15:47
| Poznańska Szpital | 7 | 15:49
| Poznańska Galeria | 8 | 15:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 15:51
| Poznańska Kampus | 10 | 15:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 11 | 15:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 03:20 godz : min o 16:00
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00
| 3-go Maja | 2 | 16:04
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 03:58 godz : min o 16:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:38
| 3-go Maja | 2 | 16:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 16:42
| Chopina | 4 | 16:44
| Harcerska | 5 | 16:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 16:47
| Poznańska Szpital | 7 | 16:49
| Poznańska Galeria | 8 | 16:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 16:51
| Poznańska Kampus | 10 | 16:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 11 | 16:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |