Najbliższe odjazdy
Przystanek: 3-go Maja - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 25 min o 16:38
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:38
| 3-go Maja | 2 | 16:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 16:42
| Chopina | 4 | 16:44
| Harcerska | 5 | 16:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 16:47
| Poznańska Szpital | 7 | 16:49
| Poznańska Galeria | 8 | 16:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 16:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 17:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:38
| 3-go Maja | 2 | 17:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 17:42
| Chopina | 4 | 17:44
| Harcerska | 5 | 17:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 17:47
| Poznańska Szpital | 7 | 17:49
| Poznańska Galeria | 8 | 17:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 17:51
| Poznańska Kampus | 10 | 17:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 11 | 17:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 18:00
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:00
| 3-go Maja | 2 | 18:04
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 02:25 godz : min o 18:38
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:38
| 3-go Maja | 2 | 18:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 18:42
| Chopina | 4 | 18:44
| Harcerska | 5 | 18:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 18:47
| Poznańska Szpital | 7 | 18:49
| Poznańska Galeria | 8 | 18:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 18:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 03:25 godz : min o 19:38
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:38
| 3-go Maja | 2 | 19:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 19:42
| Chopina | 4 | 19:44
| Harcerska | 5 | 19:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 19:47
| Poznańska Szpital | 7 | 19:49
| Poznańska Galeria | 8 | 19:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 19:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 04:25 godz : min o 20:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:38
| 3-go Maja | 2 | 20:40
| Nowy Rynek Chopina | 3 | 20:42
| Chopina | 4 | 20:44
| Harcerska | 5 | 20:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 20:47
| Poznańska Szpital | 7 | 20:49
| Poznańska Galeria | 8 | 20:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 9 | 20:51
| Poznańska Kampus | 10 | 20:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 11 | 20:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |